خرید بازی Teenage Mutant Ninja Turtles Shredders Revenge برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Teenage Mutant Ninja Turtles  Shredders Revenge برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1870000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Teenage Mutant Ninja Turtles Shredders Revenge برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

خرید بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge برای نینتندو سوییچ
تولیدکننده: Merge Games
تا شش نفر آفلاین - تا شش نفر آنلاین
اکشن - آرکید - Beat em Up
مناسب برای تمام سنین
دارای دفترچه راهنما و جاسوییچی

محصولات مشابه

نسخه فیزیکی بازی لاک‌پشت‌های نینجا شامل آیتم‌های زیر می‌شود:

- جاسوییچی با طرح بازی

- دفترچه راهنما

 

 

سازندگان بازی Streets of Rage این بار با یک بازی Beat 'em Up دیگر بازگشته‌اند. بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge از نظر بصری و گیم‌پلی یادآور بازی‌های قدیمی لاک پشت‌های نینجا است و در عین حال، برای گیمر امروزی جذاب است. محیط و کاراکترهای بازی با پیکسل آرت طراحی شده‌اند، لاک‌پشت‌ها بامزه و دوست‌داشتنی هستند و با انواع کمبوهای مختلف و دیدنی می‌توانید دشمنان خود را نابود کنید. در بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge باید بار دیگر شردر و قبلیه پا را از بین ببرید و می‌توانید این بازی را به صورت تک‌نفره یا دو الی شش نفره آفلاین و آنلاین بازی کنید.

 

بیپاپ و راکستدی به استودیو کانال شش حمله می‌کنند و دستگاهی را می‌دزدند که برای نقشه‌های شرورانه کرنگ و شردر قابل استفاده خواهد بود. در بازی لاک‌پشت‌های نینجا، باید بیپاپ و راکستدی را تعقیب کنید و از منهتن تا جزیره کانی، از پشت بام آسمان‌خراش‌ها تا چاه‌های فاضلاب با اعضای قبیله پا، جنگجویان ترایسراتون و سربازان راک مبارزه کنید تا به بعد X برسید. بازی لاک‌پشت‌های نینجا گرافیک پیکسل آرت فوق‌العاده زیبایی دارد که یادآور بهترین بازی‌های لاک‌پشت‌های نینجا از زمان بازی‌های سگا است. محیط، آیتم‌ها و کاراکترهای بازی بر اساس انیمیشن لاک‌پشت‌های نینجا از سال ۱۹۸۷ طراحی شده‌اند و داستان بازی سرشار از شوخی‌های بامزه و لحظات اکشن دیدنی است.

 

 

بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge به صورت دو الی شش نفره آفلاین قابل بازی است. شما می‌توانید تا شش عدد دوال شاک 4 را به کنسول خود وصل کنید و این بازی را با دوستان خود بازی کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Teenage Mutant Ninja Turtles Shredders Revenge برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}