خرید بازی Xenoblade Chronicles 3 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6155
۲,۴۰۰,۰۰۰
۰%
۲,۴۰۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

 

خرید بازی Xenoblade Chronicles 3 برای نینتندو سوییچ
تولیدکننده: Nintendo
یک نفره
نقش آفرینی
مناسب برای بالای 12 سال

بررسی تخصصی

بازی Xenoblade Chronicles 3 یک بازی نقش آفرینی ماجراجویانه و سومین قسمت از مجموعه بازی‌های Xenoblade است. در بازی Xenoblade Chronicles 3 به همراه نواه، میا و دوستان‌شان راهی سرزمین‌های عظیم و زیبا می‌شوید و برای برقراری صلح و پایان جنگی خشونت‌بار و بی انتها تلاش می‌کنید.

آیونیس دنیایی شگفت انگیز و زیباست اما همیشه شاهد نبرد دو کشور کیوس و انگس بوده است. کشور کیوس از نظر تکنولوژی بسیار پیشرفته است و ارتشی متشکل از خودروهای زرهی و سلاح‌های متحرک دارد. کشور انگس در زمینه استفاده از جادوی اثر پیشتاز است و سلاح‌هایی ساخته‌اند که از قدرت اثر استفاده می‌کنند.

 

 

شش سرباز از این دو کشور، با همدیگر آشنا می‌شوند و تصمیم می‌گیرند اختلافات خود را کنار بگذارند و برای از بین بردن خطری به مرات تهدیدآمیزتر، متحد شوند.

 

نواه، یک سرباز کیوس مجهز به یک شمشیر قرمز است که علاوه بر مبارزه در میدان نبرد، روح سربازهای کشته‌شده در میدان جنگ را نیز بدرقه می‌کند.

لانز، دوست نواه است که شمشیری بسیار بزرگ دارد که به عنوان سپر نیز قابل استفاده است و می‌تواند با استفاده از آن، از خود و نواه در برابر انواع گلوله‌ها دفاع کند.

یونی دوست دوران کودکی نواه و لانز است که اخلاقی خشک و زبانی تیز دارد. او به سلاحی به نام گان راد مجهز است و با استفاده از آن، در میدان نبرد به دوستان خود کمک می‌کند.

میو مانند نواه، روح سربازها را پس از مرگ بدرقه می‌کند اما در جبهه انگس می‌جنگد. او سرعت فوق‌العاده بالایی دارد.

سنا اگر چه ظاهر و جثه بسیار کوچکی دارد، اما بسیار قدرتمند است و چکشی بسیار عظیم را به عنوان سلاح حمل می‌کند.

 

تایون بسیار باهوش است و در میدان نبرد از تاکتیک‌های نظامی پیچیده استفاده می‌کند. او می‌تواند از کاغذ به عنوان سلاح استفاده کند و در میدان نبرد به دوستانش پشتیبانی می‌دهد.

سرزمین آیونیس دارای طبیعتی زیبا، حیات وحشی گوناگون و مناظر و مکان‌های رویاگونه است و گشت و گذار در آن بسیار لذت بخش است. بالا رفتن از کوه‌ها، گذر از دره‌ها و قایق‌رانی در دریاچه‌ها، از جمله کارهایی است که در سرزمین آیونیس انجام می‌دهید و می‌توانید رازهای گوناگون آن را کشف کنید.

مردم آیونیس به دلیل جنگ به اردوگاه‌های مختلف پناه برده‌اند. شما می‌توانید با آزادسازی اردوگاه‌ها، از آن‌ها به عنوان پناهگاه استفاده کنید، غذاهای مقوی درست کنید و با اهالی اردوگاه صحبت کنید.

 

هر شخصیتی که در بازی می‌بینید می‌تواند مهم و تأثیرگذار باشد، به همین دلیل باید به روابط خود با دیگر کاراکترها، مخصوصا اعضای تیم خود توجه کنید و با ایجاد روابط قوی‌تر، قابلیت‌های جدیدی برای کاراکترهای خود به دست آورید.

 

بازی Xenobalde Chronicles 3 یک بازی JRPG جهان باز است و در هر لحظه با درآوردن سلاح‌هایتان از غلاف می‌توانید وارد نبرد شوید. در هر نبرد شما کنترل هر شش کاراکتر پارتی خود را در اختیار دارید و باید با استفاده از قدرت‌های نظامی که به نام Art شناخته می‌شوند، دشمن را نابود کنید.

 

 

در بازی Xenoblade Chronicles 3 می‌توانید قهرمانان زیادی را پیدا کنید و آن‌ها را به عنوان نفر هفتم تیم خود استخدام کنید. در طول بازی می‌توانید قهرمان هفتم را تغییر دهید و از قدرت‌های مختلف آن‌ها بهره ببرید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6155
۲,۴۰۰,۰۰۰
۰%
۲,۴۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید