بازی MK XL EDITION برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1801

ناموجود

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : بازی MORTAL KOMBAT XL EDITION

پلتفرم اجرایی :PS4

سبک : اکشن مبارزه ای

ریجن 2

 

بررسی تخصصی

تمامی شخصیت های جدیدی که تاکنون به Mortal Kombat X اضافه شده اند به همراه محتویات پک Kombat Pack 1 و هم چنین پک آینده ی Kombat Pack 2 در این نسخه از بازی قابل دسترسی می باشند.

اولین بسته ی منتشر شده برای این بازی شامل شخصیت های جدید Jason Voorhees, Predator, Tanya و Tremor بود و در دومین پک نیز طبق اطلاعات منتشر شده کاراکتر های Leatherface ( با الهام گیری از شخصیت های فیلم اره برقی تگزاس ), Xenomorph ( با الهام گیری از فیلم Ailen در قدیم ), Bo Rai Cho ( با الهام گیری از drunken fist master ) و Tri-Borg ( با الهام گیری از سه کاراکتر Cyrax, Sektor و Robot Smoke طراحی شده است ) در اختیار کاربران قرار داده می شوند.

این نسخه از بازی شخصیت Goro را نیز شامل می شود و در کنار آن بسته های مختلفی که تاکنون برای بازی  عرضه شد از جمله Brazil Skin Pack, Kold War Skin Pack, Kold War Scorpion Skin و Samurai Skin Pack را نیز در خود دارد.

نسخه XL مورتال کامبت، لباس ها و چهره های جدیدی نیز برای اکثر شخصیت های بازی با خود به همراه می آورد. از سوی دیگر نیز، بسته الحاقی Aplocalype Skin که هیچوقت در زمان مقرر عرضه نشد، قرار است در این نسخه جای گیرد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1801
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید