بازی پلی استیشن Aragami 2 PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8782

ناموجود

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول :  بازی پلی استیشن  Aragami 2 

پلتفرم اجرایی : برای PS4

ریجن 2

سبک ماجرایی اکشن

جلوه های بصری عالی 

گیم پلی فوق العاده 

وسعت واقعا زیاد 

سازنده : Lince Works

ناشر : Lince WorksYooreka StudioYooreka Studio (China)

بررسی تخصصی

 این بازی ادامه ای بر بازی قبل است، که در نوع خودش شناخته شده و قابل احترام بود. اما حالا حضور نینجاها چند برابر شده، حداقل دو برابر، چون این بازی حداقل دو برابر قبلی است. 

وقتی بازی را شروع می‌کنید، کاراکترتان با جانی کم در میان تپه ای از اجساد از خواب بیدار می‌شود، یک موجود شبح وار که قابلیت مخفی شدن در سایه ها را دارد. در انتهای قسمت آموزشی، شما به دهکده ای می‌رسید که تمام موجوداشت شبیه به شما هستند. در انتهای بازی هم متوجه خواهید شد که چه اتفاقاتی رخ داده و چه چیزی باعث دیوانگی تدریجی ای است که گریبان تعداد زیادی از همنوعانتان را گرفته.

بررسی بازی Aragami 2

 

بزرگترین تغییری که در طول بررسی بازی Aragami 2، نسبت به نسخه ی قبلی اش، متوجه شدم میزان آزادی حرکات کاراکتر بود. دیگر مجبور به چسبیدن به سایه ها و مخفی شدن در آنها نیستید، حالا یک ست کامل از حرکات نینجا مانند در اختیارتان هست. در علف های بلند مخفی شوید، در سایه ها غرق شوید، حتی برای گرفتن لبه ی برخی نقاط چند متری را در هوا هم می‌توانید حرکت کنید. ضمن اینکه هر مرحله ی این بازی طوری ساخته شده که بتوانید از چند مسیر مختلف تمامش کنید – از درب اصلی وارد می‌شوید یا از لوله آب شکسته؟ از دیوارها بالا می‌روید یا برای رسیدن به سقف، تپه ها را انتخاب می‌کنید؟

برای از پیش رو برداشتن دشمنانی که در تمام مرحله های بازی Aragami 2 دیده می‌شوند هم چندین راه مختلف دارید؛ با مخفی کاری از کنارشان رد شوید، بیهوششان کنید، یا تک تکشان را بکشید. گمانم هر سه کار را بتوانید انجام دهید، البته من این کار را در طول انجام بررسی بازی Aragami 2 نکردم چون مسلما زمان زیادی می‌برد. اگر یکی دیگر از دشمنان متوجه رفیق بیهوشش شود، او را بیدار می‌کند، اما اگر دوستش را کشته باشید زنگ خطر را به صدا در می‌آورد که به معنی سخت تر شدن کار شماست – و بعد همان دشمن شروع به جستجوی محیط برای پیدا کردن اجساد بیشتر می‌کند. البته می‌توانید بدن دشمنان را برداشته و حمل کنید، چه مرده باشند و چه بیهوش. این کار زمان بر است، اما پنهان کردن بدن آنها در علف های بلند – یا انداختنشان پشت تپه ها – یکی از بهترین راه ها برای مخفی ماندن در بازی Aragami 2 است.

بررسی بازی Aragami 2

چیزی که در مسیر انجام ماموریت به شما کمک می‌کند، تعدادی از ارتقاها هستند. برای باز کردن این ارتقاها به امتیاز یا Upgrade Point نیاز دارید، که این امتیازها را با بدست آوردن Rank کسب می‌کنید – گرچه برخی ارتقاها بیشتر از یک امتیاز لازم دارند. هر ارتقا را یکبار می‌توانید تقویت کنید، مثلا یکی از این ارتقاها به شما اجازه می‌دهد مسیری که یکی از دشمنان از آن رد شده را ببینید. با ارتقا دادن این قابلیت، خواهید توانست مسیری که قرار است در آن حرکت کند را هم ببینید. همچنین طبق معمول تمام نینجاها ابزارهایی مانند ستاره های نینجا (شوریکن)، بمب های دود زا و آیتم های مختلف دیگری هستند که می‌توانید قفلشان را باز کرده و از آنها استفاده کنید.

این بازی در کل شش فصل دارد که هرکدام در مناطق متفاوتی روی می‌دهند. در ابتدای بررسی بازی Aragami 2 که متوجه شدم هر منطقه چند مرحله را در خود جا داده، کمی نگران شدم، ولی چیزی طول نکشید که بخاطر روش انجام کارها در این بازی تحت تاثیر قرار گرفتم. ببنید، به طور کلی اینطور است که چندبار اولی که وارد یک منطقه می‌شوید، دسترسی شما به برخی جاهای آن محدود شده است. در نهایت ماموریتی خواهید داشت که از تمام مناطق آن نقشه استفاده می‌کند و آنوقت است که تحت تاثیر طراحی مراحل این بازی قرار می‌گیرید. مثلا شاید در عجب باشید که داخل معدن چه شکلی است و در مامورت بعد باید کل زمانتان را در همان معدن باشید.

بازی Aragami 2 چندین چیز مختلف برای جمع کردن دارد. البته بیشترش طلا است – که برای خرید معجون شفا بخش و بمب های دود زا استفاده می‌شود – ولی همچنین مجسمه های طلا و نقشه ی ساخت لوازم هم هست. البته در نظر داشته باشید که اگر در حالت تیمی بازی می‌کنید، تمام افراد طلایی که شما برمی‌دارید را بدست می‌آورند – طلا بین بازیکنان قسمت می‌شود – اما برای بقیه ی چیزها این مورد صدق نمی‌کند. با نقشه های ساخت، می‌توانید کمی به شخصیتتان رنگ و لعاب بدهید. این نقشه ها به شما اجازه می‌دهند که ترکیب رنگ های متفاوتی را برای اسلحه ها و رنگ لباس هایتان استفاده کنید و هیچ تاثیری روی توانایی های شما ندارند.

بررسی بازی Aragami 2

البته شخصی سازی وقتی بیشتر به درد می‌خورد که در حالت تیمی بازی کنید. می‌توانید با یک یا دو بازیکن دیگر از لیست دوستانتان یا افرادی غریبه که از سیستم یارکشی بازی عضو تیمتان شده باشند بازی کنید و ضمنا Aragami 2 قابلیت Corssplatform هم دارد. اگر فکر می‌کردید Aragami 2 سرگرم کننده است، باید در حالت تیمی امتحانش کنید. هیچ حسی بهتر از حس یک همکاری بی نقص برای از پا در آوردن دو دشمن به صورت همزمان نیست. البته متاسفانه اینجا خبری از مکالمه ی صوتی یا نوشتاری نیست ولی با این حال هم هربار که به صورت تیمی بازی می‌کردم حس هماهنگ بودن با بازیکنان دیگر را داشتم. چندباری که با دو نفر از همکاران بازی Aragami 2 را تجربه کردیم هم با استفاده از Discord باهم در ارتباط بودیم، اما فقط وقتی صحبت می‌کردیم که کسی خرابکاری می‌کرد، یا چیز جدیدی پیدا می‌شد. یا برای تشکر از کسی که در موقعیتی خطرناک به دادمان رسیده، چون دشمنان موجود در مراحل این بازی به هیچ عنوان قدرتشان را با سطح شما وفق نمی‌دهند 

این عنوان یک بازی خیلی خیلی سرگرم کننده است.  این بازی واقعا وسیع است و برای 100% تمام کردنش به خیلی بیشتر از 20 ساعت زمان نیاز خواهد بود، چیزی که من به عنوان یک فرد شاغل ندارم.

گرافیک بازی هم عالیست، گرچه این نکته که دهان کاراکترهای نژاد انسان در هنگام صحبت تکان نمی‌خورد کمی عجیب است – بقیه همگی ماسک دارند. جدای از آن، در این بازی شاهد برخی از عالی ترین افکت ها و طراحی ها هستیم که اوجش را در طراحی لباس ها می‌توان دید.

 جلوه های بصری عالی ای دارد، گیم پلی اش فوق العاده است و وسعتش واقعا زیاد، چیزی که باعث می‌شود بارها بخواهید تجربه اش کنید. 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8782
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید