خرید بازی Vampire The Masquerade - Swansong برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
5938
۱,۴۹۰,۰۰۰
۰%
۱,۴۹۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

  

عنوان محصول : بازی Vampire The Masquerade - Swansong 

برای PS4

ریجن 2

 یک نفره 

نقش آفرینی ماجراجویی

مناسب برای 18 سال به بالا

سازنده Big Bad Wolf

ناشر Nacon

بررسی تخصصی

در بازی Vampire: The Masquerade - Swansong، شما در نقش سه خون آشام بازی می‌کنید، قدرت‌های آن‌ها را تصاحب می‌کنید، امیال آن‌ها را می‌پذیرید و با شیاطین درونی آن‌ها روبرو می‌شوید. بازی Vampire: The Masquerade - Swansong داستانی پیچیده را بازگو می‌کند که هر تصمیم شما می‌تواند آن را کاملا تغییر دهد.

به دنیای تاریکی خوش آمدید

آیا خون‌آشام‌ها وجود دارند؟ این هیولاهای تشنه خون در میان ما زندگی می‌کنند و تا ابدیت درگیر بازی هوس، توطئه و خیانت هستند. آیا می‌خواهید به آن‌ها ملحق شوید؟

 

 

در بازی Vampire: The Masquerade - Swansong این فرصت را دارید تا به عنوان یک خون آشام وارد دنیای شوید که تقریبا هیچ مرزی بین واقعیت و فراواقعیت وجود ندارد.

هیزل آیورسن، شاهزاده جدید حکومت خون آشام‌ها در باستون که با نام «قو» شناخته می‌شود، قصد دارد تا سلطه خود را تثبیت کند و «بالماسکه» قانون خون‌آشام‌ها را که تضمین می‌کند، انسان‌ها هیچوقت از وجود خون‌آشام‌ها مطلع نمی‌شوند، بار دیگر تقویت کند.

با این حال، حتی بهترین نقشه‌ها نیز ممکن است دچار فروپاشی شوند. شایعات خیانت، قتل و نبرد قدرت، دنیای خون آشام‌ها را تهدید می‌کنند و شما باید در سایه‌ها، تحقیقات خود را انجام دهید و از فرو رفتن باستن در آشوب جلوگیری کنید.

 

 

در بازی Vampire: The Masquerade - Swansong شما در نقش سه خون آشام بازی می‌کنید که هر کدام چند صد سال عمر دارند. سرنوشت این سه خون آشام به هم گره خورده است و هر کدام دیدگاه متفاوتی نسبت به دنیای خود دارند. شما باید از قابلیت‌های منحصربفرد این سه خون آشام استفاده کنید تا تفاوت بین دروغ و واقعیت را کشف کنید.

 

 

هر کاراکتر در بازی Vampire: The Masquerade - Swansong، قواعد خون آشامی خاص خود را دارد و می‌توانید در طول بازی، قدرت‌های آن‌ها را تقویت کنید. شما در بازی می‌توانید قابلیت‌های تهدید، ترغیب یا مخفی کاری به دست آورید و البته در طول بازی باید نیم نگاهی نیز به میل این کاراکترها به خون داشته باشید و آن‌ها را تغذیه کنید.

 

 

در بازی Vampire: The Masquerade - Swansong شما می‌توانید سبک گیم‌پلی منحصربفرد خود را داشته باشید اما باید به عواقب تصمیمات خود فکر کنید. هر موقعیت را با دقت بررسی کنید زیرا تصمیمات شما در طول بازجویی‌ها و رابطه شما با دیگر کاراکترها در سرنوشت همه کاراکترهای بازی و سرنوشت خانواده خون آشام‌ها در باستن تأثیرگذارند.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
5938
۱,۴۹۰,۰۰۰
۰%
۱,۴۹۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید