ریجن آل بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2556

ناموجود

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول :بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

پلتفرم اجرایی :PS4

سبک :اکشن سوم شخص شوتر

ریجن ALL

 

 

 

 

بررسی تخصصی

 


نقات قوت

  • - نقشه‌ای عظیم با جزئیات بسیار
  • - تنوع آیتم‌های شخصی‌‌سازی اسلحه و پوشش
  • - شخصیت‌های منفی و داستان پیرامون آنها
  • - میان‌پرده‌های زیبای ماموریت‌های داستانی
  • - Co-op جذاب در کنار دوستان
  • - صداگذاری خوب شخصیت‌ها و عناصر طبیعی

استان بازی بعد از اولین مرحله‌ی بازی Ghost Recon: Future Soldier باری دیگر به بولیوی باز می‌گردد. جایی که ریکی ساندوال (Ricky Sandoval)، مامور نفوذی سازمان مبارزه با مواد مخدر ایالات متحده موسوم به DEAA لو رفته و سانتا بلانکا، بزرگترین کارتل مواد مخدر بولیوی او را بعد از شکنجه‌های شدید،‌ کشته است. گسترش محدوده‌ی فعالیت کارتل سانتا بلانکا به مکزیک و در نهایت ایالات متحده و کانادا باعث می‌شود تا سازمان سیا باری دیگر علی‌رغم کینه‌های دیرینه‌ی مردم بولیوی، کارِن بوئمن (Karen Bowman) و چهار نیروی نخبه Ghost Recon ‌را برای تحقیق پیرامون نیروهای ارشد ال سوئنو (El Sueño)، رئیس رئیسان سانتا بلانکا و از هم پاشاندن این کارتل مواد مخدر بی‌رحم به بولیوی‌ ارسال کند.

داستان Wildlands پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. یوبی‌سافت در نحوه‌ی انجام هر یک از ماموریت‌های اصلی و فرعی، آزادی کامل را به بازیکنان داده و به راحتی می‌توانید در صورتی که از یکی از ماموریت‌ها خوش‌تان نیامد، به سراغ نقطه‌ای دیگری از نقشه رفته و تار و پود یکی دیگر از نیروهای سانتا بلانکا و بخش‌های عملیاتی این کارتل را از هم بپاشانید. ماموریت‌های داستانی‌ از مجموعه‌ای از دستگیری و بازجویی‌‌ها، جاسوسی‌ها و در نهایت برخی خراب‌کاری‌‌ها برای بیرون کشیدن نیروهای ارشد و رئیسان سانتا بلانکا تشکیل شده است که با ویدیو‌هایی زیبا همراه می‌شود.


شخصیت‌های گوست ریکان وایدلندز فقط یک مشت تبهکار نیستند؛ در میان نیروهای ارشد سانتا بلانکا خواننده، دکتر، هکر، فرمانده‌ی ارتش یا حتی جوانکی پولدار اما جویای قدرت حضور دارند که پیچش‌های خاصی را به داستان این بازی می‌دهند. با اینکه از همان ابتدا هدف نهایی مشخص است اما دیدن میان‌پرده‌های زیبا با روایت ال سوئنو و کارِن بوئمن تجربه‌ی بخش داستانی بازی را لذت بخش می‌کند. شما در حقیقت در میان سه گروه اصلی فعال در بولیوی قرار گرفته‌اید؛‌ اول سانتا بلانکا با رفتاری شدیدا بی‌رحمانه، دوم یونی‌دد‌ها، ارتش ویژه‌ی بولیوی که غرق در فساد هستند و در نهایت کاتاریس 26، شورشیان محلی که با رهبری پک کاتاری (Pac Katari) در پی خارج کردن بولیوی از چنگال کارتل مواد مخدر سانتا بلانکا هستند. بازی Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands ترکیبی است از نسخه‌های پیشین و بازی The Division تا تجربه‌ای کامل‌تر را ارائه دهد. به عبارتی Ghost Recon Wildlands را می‌توان نسخه‌ای کامل‌تر با داستانی بهتر (در ظاهر) از بازی The Division دانست که قرار است اشتباهات گذشته خود را رفع کند. داستان بازی روایت‌گر خراب‌ کاری‌های یک کارتل مواد مخدر بنام سانتا بلانکا در بولیوی است که وقایع آن در سال 2019 میلادی رخ می‌دهد. جایی که سانتا بلانکا رفته رفته بر قدرت خود افزوده است و حال، به یکی از قطب‌های مواد مخدر دنیا تبدیل شده است.

گروه کارتل سانتا بلانکا، به منظور نفوذ بیشتر و تثبیت قدرت خود، یک حمله تروریستی در سفارت آمریکا در شهر La Paz ترتیب داده و در جریان یک بمب گذاری، ریکاردو ساندوول، مامور DEA، را دزدیده و پس از شکنجه دادن او را می‌کشند. از این‌رو دولت آمریکا عملیاتی بنام KingSlayer را کلید می‌زند که در جریان آن، سازمان‌های CIA ،DEA و JSOC طی یک همکاری واحدی ضربتی به نام The Ghosts را مامور کرده تا گروه کارتل سانتا بلانکا را شناسایی و از ارتباط آن‌ها با دولت محلی پرده برداری کنند. پس از انجام تمامی این کارها، گروه اشباح از طریق یک هلیکوپتر وارد خاک بولیوی شده تا اولین ماموریت خود را آغاز کنند. اینجا جایی است که شما بازی را شروع می‌کنید و می‌توانید به صورت تک نفره یا به واسطه حالت مشارکتی چهار نفره بازی با دوستانتان به گشت و گذار در بولیوی پرداخته و پرده از اسرار کارتل سانتا بلانکا بردارید. گیم‌پلی بازی سعی دارد به واسطه نسخه‌های پیشین و بازی همچون The Division، بهترین تجربه را در اختیار مخاطب بگذارد.

جایی که همانند قبل گیدرون‌های دوست داشتنی این مجموعه را در اختیار دارید و می‌توانید دشمنان را علامت گذاری کرده و از طریق یک استراتژی خوب به محیط مورد نظر حمله کنید. در Wildlands مهم نیست مرحله مورد نظر شما چند راه مختلف برای به اتمام رساندن دارد، مهم این است که شما و دوستان‌تان به چه شیوه و رشوی قصد به اتمام رساندن مرحله پیش روی خود را دارید. تیم سازنده آن قدر دست شما را باز گذاشته است که از انجام ماموریت‌ها به روش‌های مختلف خسته نشوید. می‌توانید یک مرحله را به صورت مخفی کاری به اتمام برسانید یا از طریق اسلحه‌های دور برد مثل تک تیرانداز تمامی دشمنان را از فواصل دور بکشید یا اینکه، از استراتژی‌های ترکیبی استفاده کرده و مرحله مورد نظر را تمام کنید. از طرفی دیگر به لطف طراحی پویای آب و هوای بازی، انجام مراحل در شب و روز تاثیر متفاوتی بر روی عملکرد شما در طول بازی دارند.

انجام مراحل در روز به شما اجازه می‌دهند تا دشمنان را بهتر از قبل شناسایی کنید ولی در عوض، انجام مراحل در شب، به واسطه تاریکی هوا و مخفی شدن بهتر بازیکنان، می‌توانید کارهای تاکتیکی مختلف خود را پیاده سازی کنید.سازنده بازی Ghost Recon Wildlands، دست مخاطب را کاملا باز گذاشته است تا کلیه مراحل بازی را با روش‌های مختلفی پشت سر بگذارند. حتی وجود وسایل نقلیه نظیر هلیکوپتر یا موتورسیکلت نیز جذابیت بازی را بیش از پیش افزایش خواهد داد. 

شخصی‌سازی سلاح‌ها باری دیگر مانند فیوچر سولجر و بسیاری از بازی‌های شوتر با قدرت بازگشته‌ است. البته هرچند شاهد جشنواره‌ای از سلاح‌ها در وایدلندز هستیم؛ آزاد کردن آنها منوط به جمع‌آوری قطعات از نقاط مختلف نقشه‌ است که باید یک به یک آنها را در نقشه عظیم بازی جمع‌آوری کنید یا به کمک خرید درون برنامه‌ای همه سلاح‌ها را آزاد کنید.

نقشه‌ی عظیم  وایدلندز بزرگترین نکته‌ی مثبت ساخته‌ی یوبی‌سافت پاریس محسوب می‌شود. حال این نقشه‌ی عظیم را با زیست بوم و آب و هوای پویای بازی در کنار هم قرار دهید تا لذت دوچندانی را برای کشف هر یک از نقاط بازی داشته باشید.

دنیای Wildlands فقط به انجام مراحل اصلی و دستگیری کارتل سانتا بلانکا ختم نمی‌شود. در طول بازی یک سری مراحل فرعی دیگر نظیر Outpostهای مختلف نیز تعبیه شده است که به شما اجازه می‌دهد با در اختیار گرفتن آن‌ها از Xp بیشتری برخوردار شده و خود را لول آپ کنید.جالب‌ترین بخش بازی را می‌توان به هوش مصنوعی بازی ربط داد. طبق صحبت‌های کارگردان بازی، هوش مصنوعی دشمنان و در کل هوش مصنوعی NPCها اصلا از قبل تعیین شده نیست و طبق دستورات از قبل تعریف شده عمل نخواهد کرد. تمامی آن‌ها واکنش‌های پویایی را از خود نشان می‌دهند و تصمیمات آن‌ها با توجه به شرایطی که در آن قرار دارند، ممکن است تغییر کند.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2556
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید