ریجن آل بازی انحصاری Nioh برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2487
۵۸۰,۰۰۰
۰%
۵۸۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول :بازی NIOH

پلتفرم اجرایی :انحصاری PS4

سبک :اکشن ماجرایی

ریجن ALL یا 2

بهبود یافته برای PS4 PRO
 

 

 

 

بررسی تخصصی

در سال 2005 کمپانی کوئی تکمو، ناشر بازی Nioh، اعلام کرد که استودیو تیم نینجا در حال کار بر روی پروژه‌ای به اسم Ni-Oh است و آن‌ها به عنوان ناشر بازی قرار است این بازی را در سال 2006 به صورت انحصاری برای پلی استیشن 3 عرضه کنند. سه سال از تاریخ انتشار گذشت و خبری از این بازی نشد تا این که کوئی تکمو در جریان یک مصاحبه اعلام کرد که Ni-Oh در سال 2010 عرضه خواهد شد و هدف از این تاخیر و بی‌خبری‌های پیاپی ساخت بازی بی‌نقص بوده تا مخاطبین بتوانند بهترین تجربه را از Ni-Oh کسب کنند. حال 11 سال از زمان معرفی بازی گذشته است بازی Nioh با الهام گیری از بازی Bloodborne و سری Souls قصد دارد تجربه‌ای جدید را برای مخاطبین خلق کند.

اولین نگته که در گیم‌پلی بازی Nioh مشهود است، سبک و سیاق بازی محسوب می‌شود. شاید با خود بگویید که این بازی تقلیدی است از سری سولز یا بازی‌های دیگر ولی Nioh چیزی بیشتر از یک الهام از چند بازی مختلف نیست. همیشه الهام گرفتن از سایر بازی‌های ویدیویی خوب است ولی نکته مهم این است که این الهام گرفتن‌ها بتواند تجربه خوبی را در اختیار مخاطب قرار بدهد. این بازی بیشتر از بازی Bloodborne الهام گرفته است تا سری سولز و از طرفی سیستم لوت بازی برگرفته از بازی‌هایی نظیر بازی Borderlands و بازی Diablo است. موردی که حتی خود تیم سازنده آن را اعلام کرده بود. جدای از این‌ها موردی که سبب شده است تا طرفداران این سبک به Nioh امید زیادی داشته باشند، فضاسازی و اتمسفر بازی است. حال و هوایی کاملا سامورایی که شما را یاد فیلم‌هایی نظیر «آخرین سامورایی» The Last Samurai می‌اندازد. از طرفی مبارزات بازی و کشتن دشمنان برگرفته از سری سولز است. جایی که شما با کشتن دشمنان خود یک سری تجربه «XP» و پول کسب کرده و ازطریق آن می‌توانید سطح کاراکتر بازی را بالا ببرید. حال اگر در طول مبارزات کشته شوید، XP شما از بین رفته و می‌بایست به محل مورد نظر برگشته و آن‌ها را از روی زمین بردارید. نکته جالبی که تیم سازنده به آن اشاره کرده است، سختی و چالش‌های بازی به شمار می‌رود. در بازی Nioh دشمنان شما و مبارزاتشان امکان دارد چندین سطح از شما بالاتر باشد و برای مقابله با آن‌ها می‌بایست حواس خود را کاملا جمع کنید، زیرا سازنده بازی اعلام کرده است که Nioh یک بازی ماساکور است.

دومین قابلیت در اصل استایل‌های مبارزاتی شما هستند که هر کدام ویژگی‌های خاصی را در اختیار ویلیام قرار می‌دهد. برای مثال High Stance به شما کمک می‌کند تا ضرباتی با میزان آسیب رسانی بالاتری را به دشمن خود وارد کنید ولی از آن طرف سیستم دفاعی شما ضعیف می‌شود. به عبارتی شخصی سازی در مبارزات به شما کمک می‌کند تا به مبارزه و دشمنان خود توجه خاصی داشته باشید. اینکه در چه زمانی از کدام استایل مبارزه‌ای استفاده کنید، می‌تواند در پیروز شدن شما تاثیر گذار باشد. سومین ویژگی بازی Nioh که می‌تواند بسیار تاثیر گذار باشد، استفاده درست از قابلیت ویژه شما است که با پر شدن نوار مورد نظر این قابلیت، می‌توانید از آن استفاده کرده و ضرباتی با سرعت و میزان آسیب رسانی بالایی به دشمنان خود وارد کنید. آن هم زمانی که در بازه زمانی این قابلیت آسیبی به شما وارد نمی‌شود. نکته استفاده از این قابلیت اینجاست که پس از اتمام، نوار استامینا شما کامل خالی خواهد شد و پس از مدتی کوتاه شروع به پر شدن می‌شود. در Nioh اگر می‌خواهید پا به پای دشمنان لول آپ شوید، می‌بایست مدام به کشتن دشمنان و لول آپ کردن بپردازید. یکی از روش‌های جالب توجه بالا بردن سطح کاراکتر، احضار کردن دشمنان است. در طول محیط یک سری قبر از سامورایی‌های کهن را مشاهده خواهید کرد که با احضار کردن آن‌ها می‌توانید یک دوئل دو نفره ترتیب داده و پس از کشتن‌شان، لباس، پول و XP بدست می‌آورید. سیستم بروزرسانی بازی نیز همانند سری سولز است با این تفاوت که بجای بن فایر شما یک سری Shrine در محیط بازی در اختیار دارید در آخر باید گفت Nioh پس از غیبت طولانی بازگشته و این بار برای عرضه شدن مصمم است.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2487
۵۸۰,۰۰۰
۰%
۵۸۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید