خرید بازی Insurgency Sandstorm برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8400
۱,۲۷۰,۰۰۰
۰%
۱,۲۷۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول :بازی Insurgency Sandstorm 

سبک بازی :multiplayer tactical first-person shooter

پلتفرم اجرایی : برای  PS4

ریجن 2

شبیه سازی واقع‌گرایانه با ایده‌هایی جالب و مثبت

تجهیزات واقعی و خوش‌ساخت

تنوع بالای کلاس‌ها و شخصی‌سازی

ناشر :  Focus Entertainment

سازنده : New World Interactive

موجودی محدود قبل از پرداخت با تماس تلفنی هماهنگ نمایید

 

بررسی تخصصی

بازیکن در چنین سبک بازی‌هایی باید از ذهن خود استفاده کرده و اول موقعیت خود و سپس موقعیت و مکان فرضی دشمنانش را تشخیص دهد. به صورت کلی بازی‌هایی که چنین سبک و طرحی را در خود جای داده‌اند، در نوع خودشان جذاب‌تر هستند. دلیل این محبوبیت این بوده که بازیکنان به طور کلی به چالش کشیده می‌شوند.

بازی اینسورجنسی سند استورم/ بازی Insurgency Sandstorm

مجموعه بازی اکشن اینسرجنسی سنداستورم گیم پلی کند و آهسته به همراه تکنیک‌های فراوان و همچنین واقع‌گرایانه را به بازیکنان ارائه کرده است. بازی Insurgency Sandstorm از نظر واقعی جلوه دادن رویدادهای بازی سطح بسیار بالایی دارد.

دانلود بازی Insurgency Sandstorm برای PC

سلاح‌های بازی اینسورجنسی سند استورم به گونه‌ای طراحی و ساخته شده‌اند که بسیار کشنده و دقیق هستند. این سلاح‌ها بر پایه کار گروهی طراحی شده‌اند. نسخه‌های قبل و مشابه بازی Insurgency Sandstorm از قابلیت بازیابی یا بلافاصله زنده کردن هم‌‌تیمی خود برخوردار نیستند. درعوض بازیکنی که کشته می‌شود باید تماشاچی صبوری باشد. او باید صبر کند تا هم‌تیمی‌هایش مراحل و اقداماتی که برای زنده کردن یارشان نیاز است را انجام دهند.بازیکنان برای انتخاب کلاس تفنگ و نوع وظیفه‌شان تنوع بسیاری دارند. آن‌ها می‌توانند از بین Rifleman، کلاس Breacher، کلاس Advisor، کلاس Demolitions، کلاس Marksman، کلاس Gunner، کلاس Observer و Commander یکی را انتخاب کرده و با آن به جنگ و نبرد بپردازند. هرکدام از این وظایف سلاح مختلفی را در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد و آن‌ها می‌توانند در پست‌های مختلف استفاده از سلاح‌های متنوع را تجربه کنند.در بازی اینسورجنسی سند استورم علاوه بر موارد ذکرشده در بالا، بازیکنان از ماسک‌های فیلتردار و ضد گاز، عینک دید در شب برای دید بهتر نسبت به اطراف، ابزار برای پرتاب موشک، مواد منفجره پلاستیکی و انواع نارنجک‌ها می‌توانند استفاده کرده و برای رسیدن به هدف خود از آن‌ها کمک بگیرند. شاید همه بازی‌بازان این نکته را بدانند، زمانی که یک بازی چنین گزینه‌هایی را در مقابل بازیکنان قرار می‌دهد ترجیحا باید از آن‌ها استفاده کرد. برای مثال در زمان تاریکی اگر از عینک دید در شب استفاده نکنند بسیار سخت می‌توانند دشمنان را تشخیص دهند. این امر باعث می‌شود به صورت مکرر بازیکنان در بازی شکست را تجربه کنند.تریلر بازی اینسورجنسی سند استورم

بازی Insurgency Sandstorm به قدری واقع‌گرایانه طراحی شده که زره‌ها و لباس‌هایی که بازیکنان انتخاب می‌کنند بر روی هم سرعت و هم مقدار ابزاری که می‌توانند با خود حمل کنند تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. برخی از زره‌ها ضربه بیشتری را می‌توانند بپذیرند و این قدرت ضربه‌پذیری هرچه بیشتر باشد درعوضش سنگین‌تر خواهد بود. سنگینی زره باعث کند شدن سرعت کارکتر می‌شود.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8400
۱,۲۷۰,۰۰۰
۰%
۱,۲۷۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید