بازی Asterix and Obelix XXL Remastered برای PS4
بازی Asterix and Obelix XXL Remastered برای PS4
قیمت: 1050000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Asterix and Obelix XXL Remastered برای PS4

عنوان محصول :بازی Asterix and Obelix XXL Remastered 

سبک بازی : اکشن و ماجراجویی 

پلتفرم : PS4

ریجن 2

سازنده OSome Studio

ناشر MicroïdsAnuman

تعداد محدود قبل از ثبت و پرداخت هماهنگ فرمایید

محصولات مشابه

آستریکس یکی از ساکنین این دهکده است که دوستی صمیمی و دیرینه‌ای با ابلیکس دارد؛ مردی که در دوران کودکی خود وارد پاتیل این معجون شده و در آن غوطه‌ور گشته و به همین دلیل قدرت معجون را به صورت همیشگی در پوست و استخوان خود دارد. ابلیکس با وجود زور بازوی بسیار زیادی که دارد قلب رئوف و حساسی دارد و البته به شدت آدم شکمویی است. او و آستریکس دو قهرمان اصلی این سری قصه‌ها بوده و همواره وارد ماجراهای عجیب و غریبی می‌شوند که معمولا یک سر آن به سزار و وسوسه‌اش برای تصاحب و حکمرانی در این روستا و یا دست‌یابی‌اش به معجون برمی‌گردد.

بازی Asterix & Obelix XXL: Romastered در سبک Beat’em Up سه بعدی، و با کمی چاشنی Dynasty Warriors و ویژگی‌های فانتزی قرار دارد. شما در طول این سری در نقش Asterix و Obelix قرار گرفته و به مصاف ده‌ها تا صدها سرباز رومی می‌روید. تنها اسلحه‌هایی هم در اختیار دارید، همان معجون جادویی و همچنین مشت‌های قدرتمند این دو مبارز است که با استفاده از آن‌ها، می‌توانند دشمنان را به معنای واقعی کلمه به سمت فضا پرتاب کنندد و یا آن‌ها را گرفته و دور سرشان بچرخانند.

مشخصات کالا

  • پلتفرم اجرایی : PS4
  • سبک بازی : ماجرایی
  • تعداد DVD : 1
  • رده بندی سنی : 7 سال به بالا
  • وزن : 350 گرم
  • ابعاد : 5.31 /0.59 /6.69 inches
  • سایر توضیحات : پلمپ اصلی

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Asterix and Obelix XXL Remastered برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}