بازی Fighting legends collection برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8150
۲,۹۸۰,۰۰۰
۰%
۲,۹۸۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول :بازی Fighting legends collection 

پلتفرم اجرایی :  PS4

ریجن 2

سبک بازی : مبارزه

شامل 3 عدد دیسک بازی ریمستر شده  

دارای یک آرت بوک 64 صفحه‌ای در سایز A4

دیسک ساندترک

بررسی تخصصی

بازی Fighting Legends مجموعه‌ای از سه بازی مبارزه‌ای برتر استودیو بازی‌سازی SNK در سه دیسک است که به ساختن بازی‌های مبارزه‌ای شهرت دارد. این بازی‌ها توسط تاکاشی نیشی‌یاما و هیروشی ماتسوموتو طراحی شده‌اند و از زمره بهترین بازی‌های مبارزه‌ای به حساب می‌آیند.

 

دیسک اول، بازی Art of Fighting Anthology است که شامل بازی Art of Fighting، بازی Art of Fighting 2 و بازی The Path of Warriors: Art of Fighting 3 به صورت ریمستر شده می‌شود. بازی Art of Fighting یکی از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای بر اساس هنرهای رزمی است که طرفداران سرسختی دارد. این سه بازی دارای تمام کاراکترها، تمام لباس‌ها و گزینه‌های جدیدی هستند که در نسخه‌های اولیه قفل بودند.

 

دیسک دوم حاوی بازی Fatal Fury Battle Archives V2 است که مجموعه‌ای از بازی Fatal Fury، بازی Fatal Fury Special و بازی Fatal Fury 2 است. این سه بازی نیز دارای تمام کاراکترها و قابلیت شخصی سازی دکمه‌ها و کاراکترها هستند.

 

دیسک سوم حاوی بازی The King of Fighters '97: Global Match است که از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای تاریخ قلمداد می‌شود. بازی King of Fighter '97 شامل کاراکترهای بازی‌های Art of Fighting، Fatal Fury و Ikrai Warriors می‌شود که برای اثبات برتری خود با هم مبارزه می‌کنند.

 

 

نسخه Limited Edition این محصول، علاوه بر داشتن این سه دیسک، دارای یک آرت بوک 64 صفحه‌ای در سایز A4 و دیسک ساندترک این بازی‌ها است. نسخه محدود این بازی بسیار کمیاب است و تعداد بسیار کمی از آن تولید شده است.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8150
۲,۹۸۰,۰۰۰
۰%
۲,۹۸۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید