خرید بازی Keywe PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8439
۱,۲۹۰,۰۰۰
۰%
۱,۲۹۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : بازی Keywe

سبک بازی : سرگرمی

پلتفرم :PLAYSTATION 4

ریجن 2

سازنده :Stonewheat & Sons

ناشر :Sold-Out Software

تعداد محدود قبل از ثبت و پرداخت هماهنگ فرمایید

بررسی تخصصی

بازی KeyWe یک بازی پازلی دونفره بامزه و دوست داشتنی درباره دو مرغ کیوی است که یک دفتر پست را مدیریت می‌کنند.

 

 

در یک دفتر پست، نامه‌ها همواره باید سر وقت به مقصد برسند و جف و دبرا، دو مرغ کیوی هستند که توسط اداره پست بانگلو بیسین استخدام شده‌اند تا این دفتر پست را مدیریت کنند.

 

 

خطرات آب و هوایی کمترین نگرانی شما در دفتر پست بانگلو بیسین هستند و هر کدام از اتاق‌های این دفتر پستی، خطرات محیطی عجیبی سر راه شما قرار می‌دهند اما شما باید در هر شرایطی نامه‌ها را به دست گیرنده برسانید.توفان‌های شنی، گردبادها و رعد و برق، گیاهان گوشت‌خوار و اشباح در کمین شما هستند و جف و دبرا کار سختی را بر عهده گرفته‌اند.

 

 

شما می‌توانید به تنهایی کنترل جف و دبرا را بر عهده بگیرید ولی بهتر است که بازی KeyWe را به صورت دونفره بازی کنید تا از آن لذت ببرید. بازی KeyWe از دو حالت بازی آنلاین و آفلاین پشتیبانی می‌کند. دیگر کارمندان دفتر پستی نیز به شما کمک می‌کنند و زمانی که بازی به نظر سخت می‌رسد، به شما راهنمایی می‌دهند.

 

 

برای اینکه بتوانید در نهایت سرعت نامه‌ها را به مقصد برسانید، کار تیمی و هماهنگی بسیار حیاتی هستند. پس از هر شیفت کاری، شما به عنوان دستمزد، تمبر دریافت می‌کنید و با استفاده از آن‌ها می‌توانید کیوی‌ها را شخصی‌سازی و تزئین کنید و لباس‌های مختلفی بر تن آن‌ها بپوشانید. کلاه، ماسک، شنل، مدل‌های مو و رنگ پرهای زیادی در بازی در دسترس شما هستند تا کیوی‌ها را به دل‌خواه خود شخصی‌سازی کنید. نگران نباشید، کسی به لباس شما گیر نخواهد داد.

 

 

بازی KeyWe دارای آیتم‌های قابل جمع آوری متعددی است که با حل پازل‌های مخفی می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید و آیتم‌های تزئینی ویژه و خاصی را برای جف و دبرا باز کنید.

 

 

اگر به جمع آوری تمبر علاقه دارید می‌توانید در مراحل جانبی بازی شرکت کنید که شامل غذا دادن به کاسورای‌ها، درست کردن لوله‌های آب، مدیریت پوشش‌های حبابی و برف بازی می‌شوند. انجام این فعالیت‌ها نه تنها به شما تمبر می‌دهد، بلکه فعالیت بسیار مناسبی برای سپری کردن اوقات فراغت است.

 

 

جف عضو جدید اداره پست بنگلو بیسین، برای کار جدید خود بسیار هیجان زده است. جف به عنوان یک کیوی، اگرچه بال ندارد، اما امیدوار است در شغل جدید خود، به افق‌های جدیدی پرواز کند! رادیو، وقایع تاریخی عجیب، حلزون و پست، علایق جف هستند.

 

 

دبرا عاشق کمک کردن به جامعه است و به همین دلیل تصمیم گرفته است تا در اداره پست کار کند. گاهی او از ارتفاع می‌پرد تا بتواند با باز کردن چتر نجاتش، حس پرواز را تجربه کند. سر وقت بودن، دویدن، کرم‌های بزرگ و پست علایق دبرا هستند.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8439
۱,۲۹۰,۰۰۰
۰%
۱,۲۹۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید