بازی انحصاری Demon's Souls برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7693
۱,۸۲۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۲۰,۰۰۰

محصولات مشابه

بررسی تخصصی


 این بازی قرار است از قابلیت ردیابی پرتو (Ray Tracing) پشتیبانی کند و قدرت پلی‌استیشن 5 را به رخ طرفداران سری سولز بکشد.علاقه‌مندان می‌توانند دو حالت مختلف گرافیکی را برای تجربه‌ی Demon’s Souls انتخاب کنند؛ حالت اول نرخ فریم بیشتری را ارائه می‌دهد و حالت دوم هم از جزئیات گرافیکی بهتری برخوردار است.در این نسخه علف‌ها و سبزه‌ها زیر پای شما له می‌شوند و همانند بازی Shadow of the Colossus، در طراحی زمین‌های بازی از هندسه‌ی پیچیده‌تری استفاده شده و یک مزیت برای بازی به‌ حساب می‌آید. ارتقای جزئیات بصری تاور نایت به‌همراه کیفیت بسیار بالای منابع پایه‌ای در طراحی او، از دیگر مواردی است که در نمای نزدیک قابل مشاهده است. زره جنگی تاور نایت دارای نشانه‌‌هایی از به کارگیری رزولوشن بالا در طراحی و افزودن رنگ آبی و برنز در آن است. این در حالی است که یک ناحیه خاکی و گل‌آلود هم به پایین سپر غول پیکر او اضافه شده که در اینجا هم از رنگ آبی و برنز استفاده شده است.

بازتاب پرتوهای نور در اطراف زره جنگی تاور نایت به‌صورت کاملا واضح قابل مشاهده نیست، اما به‌طور واضح می‌توان جزئیات وسیع و گسترده مدل جدید نورپردازی را حس کرد. موشن بلور ارتقا یافته به‌هنگام کوبیده شدن پای تاور نایت روی زمین، اثرات ذرات حاصل از برخورد شیلد به زمین و برپایی گرد و خاک از دیگر تغییرات بازی به حساب می‌آید.از نظر طراحی محیط، کاخ‌ها و محیط‌ها به کل بازطراحی شده‌اند. در نسخه بازسازی شده طراحی‌های گاتیک‌تر نسبت‌به نسخه اصلی یک جهش فنی بسیار بزرگ را به‌وجود آورده است. درواقع این طراحی هنری متفاوتی که بلوپوینت گیمز به‌سراغ آن رفته، محیط‌هایی اشباع‌تر، تاحدی روشن‌تر و پرجزئیات‌تری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. یکی از دلایل طراحی محیط‌های تاریک و افسرده با جزئیات پایین به‌خاطر محدودیت فنی دوران پلی‌استیشن 3 بود که از این نوع طراحی هنری استفاده شده بود. این در حالی است که پلی‌استیشن 5 قدرت بسیار زیادی را در این زمینه در اختیار سازنده قرار می‌دهد و بلوپوینت گیمز می‌تواند در زمینه ارائه جزئیات، کارهای جاه‌طلبانه‌تری را انجام دهد.خزه‌ها، علف‌های هرز و برگ‌های درخت مو در گوشه‌وکنار جهان Boletaria به چشم می‌خورد که باعث شده کاربر حس‌وحال نابود شدن چیزی را حس کند؛ موردی‌که به‌خاطر محدودیت‌های پلی‌استیشن 3 جای خالی آن حس می‌شدزره جنگی تاور نایت با علامت‌ها و نشانه‌های مختلف تقویت شده و جزئیات بیشتری دارد. همچنین این مورد برای ساختمان پشت سر او هم صدق می‌کند.داستان Demon's Souls در سرزمینی به نام Boletaria جریان دارد که توسط مه غلیظ و مرموزی پوشانده شده است. در دوران کهن دنیا توسط شیاطین مورد حمله قرار می‌گیرد که در بازی به اولین Scourge معروف است. Allant پادشاه سرزمین Boletaria که بین مردم بسیار محبوب است تصمیم به نابودی شیاطینی که از دوران کهن باقی مانده‌اند را می‌گیرد. پادشاه Allant شجاعانه با شیاطین مبارزه می‌کند اما با گذر زمان در دوران پیری مبتلا به مالیخولیا می‌شود که یک نوع افسردگی ذهنی و روحی می‌باشد.پادشاه Allan برای قدرتمند‌تر کردن خود و سلطنتش راهی Nexus می‌شود و Soul Arts کهن و ممنوعه را پیدا می‌کند. Nexus مکانیست ما‌بین واقعیت و مرگ برای روح‌هایی که دنیای اثیری را طی می‌کنند و امیدوارند تا بدن و جسم خود را بازیابند. یکی از قوی‌ترین شیاطین، دوشیزه Wendy که لباسی سیاه پوشیده نیز در Nexus ساکن است. با دانشی که Soul Arts در اختیار Allan گذاشت توانست به بهترین شکل Boletaria را فرمانروایی کند.

مردم Boletaria آبادانی و شکوه بی‌سابقه‌ای را تجربه کردند اما این دوران شکوه بسیار زودگذر بود. با گذشت زمان درد و رنج اطرافیانش در Allan سنگینی کرد و طمع برای قدرت بیشتر باعث شد تا دوباره راهی Nexus شود. این بار Allan شمشیر سیاه Soulbrandt را برداشت، شمشیری که برای ارواح اهریمنی برای به دست اوردن قدرت بیشتر ساخته شده و The Old One را که به خواب عمیقی در Nexus فرو رفته بود را بیدار کرد. The Old One همانند سمی باستانی بود که برای هدف پاک سازی زمین توسط خدا درست شده بود و این‌چنین شد که پادشاه Allan دوره دوم Scourge را شروع کرد.این‌جاست که داستان Demon's Souls و شکار شیاطین شروع می‌شود. جهان پوشیده از مه غلیظ بی‌رنگی می‌شود و شیاطینی که از روح بشریت تغزیه می‌کنند دوباره برمی‌گردند و خبری از پادشاه Allan نیست. خساراتی که اولین دوره Scourge و حمله شیاطین بر جا گذاشت بسیار سنگین و غیر‌‌ قابل توصیف بود. در گذشته و قبل از اولین دوره Scourge تمام دنیا توسط یک قانون عادلانه و خیر با هم متحد شده و این اتحاد را مدیون Soul Arts بودند ولی اشتیاق به قدرت بیشتر انسان‌ها باعث بیداری The Old One شد و جهان را با نابودی روبرو کرد. نگهبانان(همان Monumentals) با عشق ورزیدن به The Old Oneو قربانی کردن خودشان توانستند Old One را به خوابش برگردانند اما پس از از دست دادن تعداد بی‌شماری جان و کشته شدن نیمی از جمعیت جهان توسط مه(همان Colorless Fog معروف بازی) و شیاطین.‌برای بهبود دادن و مرمت کردن زمین‌ها و سرزمین‌هایی که باقی مانده بودند شش سنگ قیمتی و بزرگ (همان Archstones) را به شش Elder دادند. یکی به پادشاه سرزمینی کوچک و در عین‌حال سخت کوش، یکی به پادشاه زیرزمین، یکی به ملکه خردمند برج بزرگ Ivory، یکی به سردار روح های گم شده و بدشانسی، یکی به شمن(Shaman) پرستش کننده طوفان و اخرین سنگ را به غول‌های بزرگ سرزمین‌های شمالی دادند و سنگ‌ها در سراسر جهان قرار گرفتند. The Old One نیز در Nexus به خواب عمیقی رفت و استفاده از Soul Arts برای همیشه ممنوع شد.سنگ‌هایی که به Elder‌ها داده شدند جهان را به هم متصل می‌کنند و به شکارچی شیاطین(همان بازیکن) اجازه گذر و عبور از سراسر سرزمین‌های جهان را می‌دهند. شکارچی‌ها بعد از اینکه مه را پیمودند و به Boletaria رسیدند، مردند و با Nexus پیوند بستند و این باعث شد روح آن‌ها فانی نشود و کنترل عقل‌شان را از دست ندهند. شکارچی‌ها در فرم روح زندگی می‌کنند. در هر سرزمین شیاطین بزرگی وجود دارند که فقط بعد از نابودی همه آن‌ها شکارچی شیاطین می‌تواند به حضور The Old One برود و دنیا را نجات دهد.

شکار شیاطین کار آسانی نیست و قبل از رویارویی با ان‌ها شما باید راه خود را از طریق سرزمین های خرابه پیدا کنید و بارها با مرگ روبرو شوید. در طول بازی شما به شش سرزمین مختلف سفر خواهید کرد و با خطرات زیادی روبرو خواهید‌ شد.‌قصر The Boletaria به خانه دو اژدهای آتشین و قهرمان‌‌هایی از جمله Alfred(شوالیه برج)، Metas(شوالیه نیزه)، Oolan(فرمانده کمانداران) که تحت تاثیر Fog قرار گرفته‌اند تبدیل شده است. تونل Stonefang که معدنی برای حفاری و مکانی تحت کنترل پادشاه Allant بود پر از معدنچیان وفادار به پادشاه که توسط Fog عقل خود را از دست داده‌اند شده است، برج Latria معبدی مقدس در نزدیکی سرزمین Boletaria که به ملکه Ivory داده شده، معبد طوفان، سرزمینی جدا شده از قلمرو و مکانی که در ان طوفان را پرستش میکنند، The Valley of Defilemen سرزمینی که پس از گذر از ساختمان‌ها و پل‌های خراب شده و پوسیده به آن می‌رسید و سرزمین‌های شمالی که زمانی خانه غول‌ها بود که در کنار Boletaria با صلح زندگی می‌کردند تا اینکه مه غلیظ و بی‌رنگ به سرزمن‌شان رسید. غول‌های سرزمین‌های شمالی اولین کسانی بودند که تسلیم شیاطین شدند. Boletaria برای مبارزه با غول‌ها صدها هزار از بهترین شوالیه‌های خود را فرستاد تا هرگونه تهدید به پادشاهی و قلمرو را نابود کنند. این شش سرزمین مناطق اصلی بازی به شمار می‌روند و در طول بازی از طریق Nexus به این سرزمین‌ها سفر کرده و با باس فایت‌های زیاد و دشواری روبرو خواهید شد تا بتوانید به حضور The Old One درآیید. 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7693
۱,۸۲۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۲۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید