پک بازی The Dark Pictures Anthology جلد اول برای XBOX ONE
پک بازی The Dark Pictures Anthology جلد اول برای XBOX ONE
قیمت: 1700000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

پک بازی The Dark Pictures Anthology جلد اول برای XBOX ONE

عنوان محصول :پک بازی The Dark Pictures Anthology جلد اول 

پلتفرم اجرایی : XBOX ONE

سبک : اکشن ماجرایی

دیسک دو بازی Man of Medan و Little Hope

یک نقشه پارچه‌ای

استیل بوک 

دو پین

سازنده : Supermassive Games

ناشر :BANDAI NAMCONamco Bandai Games America Inc.

محصولات مشابه


بازی Man of Medan تجربه‌ای جدید است و با داستان ترسناک خود، شما را با ترس‌هایتان مواجه می‌سازد. آیا می‌توانید این پنج نفر را نجات دهید؟ تصمیم‌های شما سرنوشت کاراکترهای این داستان را تعیین می‌کنند و هر لحظه ممکن است یکی از پنج نفر بمیرد. برای نجات آن‌ها تا کجا پیش می‌روید؟ هر تصمیم در بازی Man of Medan عواقبی دارد. تصمیم شما چیست؟

بازی Little Hope، دومین قسمت از سری The Dark Picture است. داستان بازی درباره چهار دانشجو و استاد آن‌ها است که در شهر دورافتاده و متروک لیتل هوپ گیر افتاده‌اند و مهی غلیظ و شوم آن‌ها را به سمت دیوانگی می‌کشاند. هدف این افراد فرار از این شهر شیطانی است و در این راه، کم کم با رازهای لیتل هوپ آشنا می‌شوند و متوجه می‌شوند که همه چیز آن‌گونه که به نظر می‌رسد، نیست.

مجموعه The Dark Pictures چیست؟

آنتالوژی یا مجموعه The Dark Pictures مجموعه‌ای از بازی‌های ترسناک تعاملی است که توسط استودیوی Supermassive Games ساخته و توسط شرکت Bandai Namco منتشر می‌شود. «پیت ساموئلز» مدیرعامل استودیوی سوپرمسیو و همچنین تهیه‌کننده ارشد بازی‌های این سری، در گفتگویی با گیم‌اینفورمر تایید کرده که این استودیو برنامه دارد هر سال دو قسمت از مجموعه The Dark Pictures را روانه بازار کند.

 

او در سال 2019 این‌چنین گفته بود: «آن‌چه ما گفتیم [توافق کردیم] انتشار دو بازی در یک سال بوده است.» و همچنین ادامه داده است: «ما تقریبا به زمان عرضه این بازی رسیده‌ایم و همچنان در مسیر عرضه دو بازی در بازه زمانی 12 ماهه حرکت می‌کنیم.»

 

اولین قسمت از این مجموعه بازی Man of Medan بود که در سال 2019 عرضه شد. بازی Man of Medan سفر جذاب پنج نفر برای یک اکتشاف جسورانه را دنبال می‌کند که به کشف یک کشتی به گل نشسته‌ از جنگ جهانی دوم می‌انجامد. این شخصیت‌ها هیچ ایده‌ای ندارند که چه خطراتی آن‌ها را در این اکتشاف تهدید می‌کند.

 

هر یک از بازی‌های مجموعه The Dark Pictures یک داستان کاملا متفاوت را دنبال می‌کند و در دنیای متفاوتی می‌گذرد، اما مکانیسم اخلاقی یکسانی را در بر دارد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای پک بازی The Dark Pictures Anthology جلد اول برای XBOX ONE

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}