بازی DOOM برای XBOX ONE

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1894
۱,۹۸۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۸۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : بازی DOOM

پلتفرم اجرایی :XBOX ONE

سبک :اکشن شوتر اول شخص

 

بررسی تخصصی

Doom یکی از آثاری است که کهنه‌کاران صنعت گیم سالیان سال است که انتظار آن را می‌کشند؛ چرا که Doom بعد از 12 سال بسیار سریع‌تر، خشن‌تر و خونین‌تر شده است.

این روزها در صنعت گیم شاید هیچ اثر دنباله‌داری همانند نسخه‌های گذشته خود آن حالت کلاسیک را نداشته باشد. حتی در هیچ بازی امروزی مانند گذشته آن ریسک‌های جذاب گذشته را نمی‌بینیم و شاید تعداد آن‌ها به اندازه انگشتان یک دست هم نباشند. همانطور که خرج ساخت یک بازی سر به فلک می‌کشد و نتیجه ریسک کردن در این صنعت اغلب موجب شکست می‌شود، بسیاری از بازی‌ها به یک سمت و سو حرکت کرده‌اند و لباس‌های گذشته خود را از تن درآورده‌اند. امروزه شاهد این هستیم که مجموعه‌ای مانند Call of Duty که زمانی با کارکترهایی مانند کاپیتان پرایس و سوپ مکتاویش توسط سه‌گانه Modern Warfare در تاریخ ماندگار شد، امروزه با ارایه آثاری یکنواخت که رو به آینده و فضا و تخیلات حرکت کرده دیگر هیچ حسی همانند گذشته به بازیکنان نمی‌دهد. یا اثری مانند Fable که زمانی اتمسفر و داستان بازی آن شدیدا جذاب بود حال به نابودی کشیده شد یا حتی بازی ریسینگ Need For Speed که تاج پادشاهی خود را دو دستی تقدیم دیگر اثری مانند Forza Horizon کرد. تمام این تغییرات تکراری معمولا یک هدف را دنبال می‌کنند؛ فروش و جذب مخاطب بیشتر. حال این هدف ممکن است شکست بخورد یا بیش از پیش توجه همه را به خود جلب کند.

اما در این بین، نسخه جدید بازی Doom بعد از گذشت 12 سال از عرضه نسخه پیشین سری قرار است منتشر شود. اما به نظر شما این بازی همانند Call of Duty تغییر شکل می‌دهد؟ یا مانند اثری مانند Fable جامه کلاسیک خود را دور می‌اندازد و یک زره مدرن بر تن می‌کند؟ خیر، این دوومی که ما می‌بینیم، لباس کلاسیک خود را رها نکرده و فقط به همان شکل سابق، خود را با صنعت امروزی بازی‌ها وقف داده است. این Doom خوب می‌داند که معنی اسمش چیست و چه هدفی دارد. همانند نسخه‌های گذشته، باز هم قرار است در حمامی از خون، استخوان، گوشت و فریادهای شیاطین نفسی تازه کنید.

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1894
۱,۹۸۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۸۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید