بازی آنلاین DESTINY 2 برای XBOX ONE

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
3187

ناموجود

محصولات مشابه

معرفی

 

عنوان محصول : بازی Destiny 2 

سبک بازی :اکشن اول  شخص شوتر مالتی پلیر

بستر اجرایی : XBOX ONE

نیاز به اینترنت دارد

پلمپ

 

 

بررسی تخصصی


آنچه در بازی دستینی 2 جلب توجه می‌کند، تنوع مکان‌هایی است که در آن حاضر می‌شوید و با توجه به هریک از مکان‌ها، صداگذاری متفاوتی را برای قدم برداشتن شخصیت‌ اصلی خواهید شنید. تک تک شخصیت‌های درون بازی صدای منحصر به فردی دارند
هرچند دستینی 2 در زمینه داستان نمی‌تواند آنچنان که باید بازیکن را درگیر کند، اما این بازی با محیط‌های انبوهی که دارد، قادر است تا ساعت‌ها شما و دوستان‌تان را وارد ماجراجویی پر هیجانی کند. موسیقی و صداگذاری دستینی 2 یکی از برجسته‌ترین خصوصیات آن است و با شنیدن نت‌های دلنشین غرق در روند بازی می‌شوید.
بازی Destiny 2 هرچند ایراداتی دارد اما بی اغراق آن را می‌توان یکی از بهترین بازی‌های شوتر عرضه شده در سال 2017 نامید. تنوع مثال‌زدنی این دنباله بی‌شمار است و گاهی در دنیای پساآخرالزمانی زمین از میان سازه‌های فرسوده شده حرکت می‌کنید و گاهی قدم به سیاره Nessus می‌گذارید و در زیر درختان پاییزی آن به کشتار Vex‌ها می‌پردازید. اگر سطح سیاره برایتان جذابیتی ندارد، می‌توانید به زیر زمین بروید، یا در آسمان گرمای خورشید را با تمام وجود حس کنید و برای یافتن سایه‌ای لحظه شماری کنید.


وقتی صحبت از یک بازی AAA می‌شود بدون شک گرافیک یکی از شاخصه‌هایی است که مورد توجه قرار می‌گیرد. پرش جرقه‌های ناشی از جوشکاری سفینه، دود برخواسته از مرگ لژیون‌های سرخ و شگفتی‌ای که هر یک از مکان‌های بازی در شما ایجاد می‌کند، دومین Destiny را پرجزئیات کرده است. بازی در مکان‌های متفاوتی انجام می‌شود و در حقیقت همانطور که اشاره شد شاهد محیط‌هایی چون معدن یا مناطق آخرالزمانی هستیم. طراحی شخصیت‌ها، کیفیت بافت‌ها، انیمیشن‌سازی و دقت به جزئیاتی مثل سایه‌زنی و به ویژه نورپردازی به شکل استادانه‌ای انجام شده است. زمانی که سوپرشارژ خود را آزاد می‌کنید، زیبایی نمایش انرژی‌ای که قهرمان را فرار می‌گیرد، چشمانتان را نوازش می‌کند و در یک کلام فوق‌العاده است. با هر ضربه‌ای که به دشمنان پرشمار و متنوع بازی وارد می‌کنید، قادر به تماشای زیبایی‌ای که جهان بازی را فراگرفته هستید. اینکه به سر دشمنان ضربه بزنید، یا دست‌های آنها را هدف بگیرید و شاید هم‌ دل را به دریا بزنید و چاقوی خود را با ضربه‌ای محکم به زیر گردن آنها فرو کنید، در هر کدام حرکات متفاوتی را تماشا خواهید کرد. نامرئی شدن دشمنان، آزاد شدن قدرت‌های ویژه آنها و هاله‌ای محافظ که آنها را در بر می‌گیرد، فرقی ندارد که در زیر نور آفتاب باشد یا در دل تاریکی معدن، قادرند تا شما را محو خود کنند.
دستینی 2 از نظر شخصی‌سازی سلاح‌ها، لباس‌ها و در مجموع هر آیتم یا وسیله‌ای آنقدر متنوع است که لحظه‌ای احساس تکراری شدن سلاحی را نخواهید داشت. بازی بالانس مناسبی در ارائه پوشش‌ها، سلاح‌ها و حتی وسیله نقلیه‌‌ دارد و در زمانی که احساس می‌کنید نیاز به سلاحی جدید دارید، سلاح مورد نظر را در مقابل‌تان قرار می‌دهد.

 

داستان Destiny 2 یک سال پس از وقایع رخ داده در بسته الحاقی Rise of Iron از بازی اول به وقوع می‌پیوندد. پس از حمله لژیون سرخ به آخرین شهر، نگهبانان مجبور به فرار از مواضع خود می‌شوند. به عقیده Dominus Ghaul، فرمانده لژیون سرخ، Traveler در اهدای روشنایی به انسان‌ها مرتکب اشتباه شده است. از این رو وی قدرت‌های وابسته به روشنایی را از نگهبانان آخرین شهر گرفته و آن‌ها را از برج فراری می‌دهد. اکنون، پراکنده و بدون هیچ نیرویی، نگهبانان موظف هستند تا دوباره اتحاد را بین یکدیگر برقرار کرده و با دستیابی به ابزار و سلاح‌های جدید، برای بازپسگیری خانه خود اقدام کنند. به طور کلی داستان بازی بر روشنایی و رابطه آن با نگهبانان، تاثیرات از دست دادن آن، رابطه Ghaul با روشنایی و آزمندی وی نسبت به آن و مواردی از این قبیل تاکید خواهد داشت. لازم به ذکر است که در بازی به تاریکی پرداخته نخواهد شد.

 

 گیم‌پلی بازی مشابه با نسخه قبلی خواهد بود و دستینی 2 را نیز می‌توان بازی‌ای در سبک شوتر اول شخص با المان‌های نقش آفرینی بازی‌های MMO دانست. مطابق با گذشته، فعالیت‌ها در این اثر نیز به دو دسته بازیکن در برابر بازیکن (PvP) و بازیکن در برابر محیط (PvE) تقسیم می‌شوند. فعالیت‌های PvP همانند سابق در بخشی به نام Crucible صورت می‌پذیرند و اگرچه کلیت این بخش ثابت مانده، با این حال تغییراتی در مبارزات آن صورت گرفته است. بر خلاف گذشته که بازیکنان به تیم های دو، سه یا 6 نفره تقسیم می‌شدند، در دستینی 2 در همه حالت‌های PvP تیم‌ها چهار نفره خواهند بود که دلیل این تصمیم، تمایل بانجی به برگزاری مبارزات بازی در قالب تیم‌هایی کوچک‌تر و در مپ‌هایی با طراحی بهتر نسبت به گذشته بوده است. 

 

در کنار حالت‌های قدیمی حالتهای جدیدی نیز در بازی حضور خواهند یافت که از از میان آن‌ها می‌توان به حالت Countdown اشاره کرد که در آن یک تیم وظیفه دارد تا بمبی را در پایگاه حریف کارگذاری کرده و تا زمان انفجار از آن دفاع کند و تیم دیگر می‌بایست تا مانع از کارگذاری بمب توسط حریف شود یا تلاش کند تا بمب کار گذاشته شده را خنثی کند. مشابه با حالت Search & Destroy در سایر شوترهای اول شخص، در صورتی که تیم مدافع بتواند تمامی اعضای تیم مهاجم را بکشد، بازی به اتمام خواهد رسید. 

 

همانند گذشته هانتر، تایتان و وارلاک سه کلاس اصلی بازی خواهند بود که هر کدام درخت مهارت، آپگرید‌ها و توانایی‌های مخصوص به خود را خواهد داشت. همچنین هر کلاس خود دارای دو زیر مجموعه است که این مورد امکان شخصی سازی بیش از پیش کاراکتر و نحوه بازی را به بازیباز خواهد داد. پس از انتخاب کلاس، نوبت به انتخاب نژاد و شخصی‌سازی شخصیت می‌رسد که در این جا، جدا از محدود بودن گیمر به سه نژاد انسان، Awoken، گونه‌ای از انسان‌ها که دارای پوستی آبی هستند، و اگزو، ربات‌هایی که دارای هوش انسانیند، گزینه‌های متعددی برای شخصی‌سازی کاراکتر موجود خواهد بود که البته این موارد تنها جنبه ظاهری خواهند داشت. همچنین به منظور باز گذاشتن دست گیمر برای خلق یک شخصیت از هر کلاس، در مجموع امکان ساختن سه کاراکتر وجود دارد. در دستینی 2 کلاس‌ها و زیر مجموعه‌های آن‌ها به صورت زیر خواهد بود:

  • هانترها همانند قبل به کلاس فرعی Gunslinger دسترسی خواهند داشت. این کلاس فرعی و Solar-Based به قابلیت سوپر شارژ Golden gun دسترسی دارد که البته این مورد با تغییراتی همراه خواهد بود. کلاس فرعی دوم هانترها، Arc Strider است که جایگزین Blade dancer از عنوان اول خواهد شد. سوپر شارژ Arc Strider بر یک چوب دست الکتریکی به همراه حرکت‌های سریع کاراکتر تاکید خواهد داشت.
  • وارلاک‌ها کماکان به کلاس فرعی Void walker و قابلیت سوپر شارژ Nova Bomb وی دسترسی دارند که البته این مورد نیز با تغییرات متعددی همراه بوده است. کلاس فرعی دوم وارلاک‌ها که جایگزین  Sun singerاز عنوان اول شده است، Dawnblade نام دارد که قابلیت سوپر شارژ وی Day Break، شمشیرهایی خورشیدی خلق می‌کند که با آن‌ها می‌توان آسیب زیادی به دشمنان رساند.
  •  تایتان‌ها نیز کماکان به کلاس فرعی استرایکر و سوپر شارژ Fists of Havoc دسترسی خواهند داشت که البته این کلاس فرعی دچار تغییرات قابل توجهی درگیم‌پلی شده است. کلاس فرعی دوم تایتان‌ها و جایگزین Defender از دستینی 1، Sentinel نام دارد. سوپر شارژ سنتینل سپری است که می‌تواند مانع برخورد تیرهای دشمن به کاراکتر شود. همچنین مشابه به سپر کاپیتان امریکا، به وسیله پرت کردن، می‌توان از این سپر به عنوان سلاح استفاده کرد.

تغییر دیگری که در دستینی 2 صورت گرفته، تغییر Stat ها در بازی است؛ به طوریکه اکنون شاهد سه دسته Armor، Recovery و Agility در این بخش هستیم.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
3187
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید