WOLFENSTEIN : NEW ORDER FOR XBOX ONE

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
400

ناموجود

محصولات مشابه

بررسی تخصصی

معرفی بازی :

سری بازی های Wolfenstein به طور کلی با جنگ جهانی دوم و نازی ها پیوند خورده است. بازی The New Order هم از روی وفاداری به دیگر نسخه ها این راه ادامه داده است. داستان Wolfenstein The New Order از سال 1946 شروع می شود ، زمانی که آتش جنگ جهانی دوم سراسر اروپا را می سوزاند . زمانی که نیروهای متفقین در نبرد علیه نیروهای آلمانی به پیروزی های پی در پی دست می یافتند ، نازی ها برای پیروزی در جنگ با تکنولوجی های فوق پیشرفته و ربات های عظیم الجثه و موجودات جهش یافته ی فردی به نام General Wilhelm که به او لقب Deathshed را داده بودند بازگشتند و ورق را به سمت خودشان دوباره بازگرداندند . زمانی که موج نهایی حمله ی نیروهای متفقین علیه نیروهای Deathshed با شکست مواجه شد ، امید نیروهای متفقین در جنگ و پیروزی علیه نازی ها نیز از بین رفت. حتما می دانید که آلمان در جنگ جهانی دوم شکست خورد، اما در The New Order قضیه فرق می کند. یعنی آن ها پیروز و به یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان تبدیل شدند و انگلیس، آمریکا، روسیه و… را به زانو درآوردند. حال بازی در سال 1960 روایت می شود. در این زمان استفاده از نیروی های فوق پیشرفته و بی رحم، نازی ها را به قدرت مطلق در سراسر جهان تبدیل کرده است و حتی قدرتمند ترین کشور ها نیز توان رویایی با آلمانی ها را نداشتند ، رژیم نازی ها اکنون قدرت برتر در سراسر جهان هستند .

 

تصاویر بازی Wolfenstein: The New Order

 

با هیجان پیش برو
بازی های FPS به دلیل هیجان خاصی که در گیم پلی آنها وجود دارد ،* نیازمند به یک موسیقی خاص و مهیج هستند که باعث تحریک گیمر در پیشبرد بازی می شود . W:TNO از این قانون پیروی می کند و با موسیقی هیجان انگیز خودش تاثیرات خاصی بر روی گیم پلی و گیمر می گذارد و آنرا مهیج تر و جذاب تر می کند . موسیقی بازی ریتم جذابی دارد و با نقاط فراز و نشیب گیم پلی تطابق دارد اما مشکل کمیت در بخش موسیقی به چشم می خورد . اگر موسیقی های بیشتری در بازی گنجانده می شد ، هیجان گیم پلی دوچندان می شد ، البته این را نمی توان نقص حساب کرداما وجود آن در پیشرفت بازی مهم است . در بخش صدا گذاری نیز با یک عنوان خوب روبرو هستیم . صدا اشخاص بطور آشکار بیانگر عواطف و احساسات آنهاست و هیچ خشکی در آنها حس نمی شود . صدا گذاری بازی به هنگام شلیک نیز عالی کار شده و به مانند واقعیت است در کنار آن سخنان و فریاد های نازی ها قدرت صداگذاری را بیشتر نمایان ساخته است . در وصف کلی این بخش می توان گفت ، نقص چندانی ندارد و برای یک بازی FPS ، عالی است . خوب ، نه شاهکار W:TNO یک بازی است که استاندارد های سبک FPS شوتر را در خود جای داده و سبک قدیمی و جدید این ژانر را به خوبی با هم تلفیق کرده است و یک بازی شوتر ناب وخلاقانه تحویل گیمر ها می دهد . این بازی اسیر اشتباهاتی شد که در صورت توجه بیشتر سازندگان می توانستیم شاهد عنوانی عالی و حتی شاهکار باشیم . W:TNO تمامی عناصر یک بازی خوب را داراست. گرافیک خوب ، گیم پلی مهیج و داستان بی نظیر از ویژگی های بارز این بازی است. در کل این بازی به مراتب خوب عمل کرده و انتظارات را تا حدودی برآورده کرده است اما شاهکار نیست .
 
نکات مثبت : داستانی ناب با روایت عالی ، جذابیت های گیم پلی همراه با هوش مصنوعی عالی در بخش اکشن،گرافیک تقریبا خوب، فضاسازی خاص و تاثیرگذار ، موسیقی و صداگذاری عالی 

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
400
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید