نسخه SUPERBLOOM EDITION بازی FAR CRY NEW DAWN یزای XONE

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
3832

ناموجود

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول :بازی Far Cry New Dawn 

پلتفرم اجرایی :XBOX ONE 

نسخه SUPERBLOOM EDITION

سبک : اکشن اول شخص

پشتیبانی از رزولوشن واقعی 4K - HDR

سازنده :  Ubisoft Montreal

بررسی تخصصی

زندگی جمعی و گروهی در Far Cry: New Dawn فقط قرار نیست جنبه‌ای آخرالزمانی به بازی بدهد و جلوه‌ای ظاهری و نمادین داشته باشد. گروهی که در برابر Highwaymen مقاومت می‌کند و شما هم جزوی از آن هستید، با نام Survivors شناخته می‌شود که قصد دارند با گسترش قلمرو خودشان دوباره زمین را به دوران باشکوه خودش بازگردانند. هرچقدر که شما کمپ‌های خود را ارتقا دهید و افراد بیشتری را به گروه خودتان بکشانید، روحیه افراد حاضر در کمپ نیز بالاتر خواهد رفت و تعداد متحدان شما در سرتاسر نقشه بیشتر خواهد شد. از طرفی این مسئله در ارتقا کمپ‌ها و دست‌یابی به آیتم‌های مختلف نیز کمک‌حال شما خواهد بود.

درست است که Far Cry: New Dawn در جهان نسخه قبلی جریان دارد، اما این بدان معنا هم نیست که شاهد بخش‌های کاملا جدیدی نخواهیم بود. مراحل ویژه‌ای با نام Expeditions به بازی اضافه شده است که شما را به مکان‌هایی خارج از هوپ‌کانتی می‌فرستد تا آیتم‌های ارزشمندی را از کمپ‌های ویژه Highwaymen بربایید. با اینکه کلیت این مراحل چیزی شبیه به تصاحب Outpostها است، اما این کمپ‌ها از لحاظ امنیتی بسیار سطح‌بالاتر از تمام اوت‌پست‌هایی است که در طول بازی با آن‌ها سروکار خواهید داشت و به همین دلیل هم باید پس از برداشتن مهمات موردنظر، سریعا خودتان را به بالگردی که در نقطه‌ای خاص منتظر شما است برسانید و از منطقه فرار کنید. سازندگان قول داده‌اند که هر کدام از مراحل Expeditions قرار است در محیطی کاملا متفاوت و متنوع جریان داشته باشدیوبیسافت در طراحی جهان بازی سعی کرده است تا جایی که امکان دارد از محیط‌های آخرالزمانی کلیشه‌ای دوری کنید و به ادعای خودش «آغاز دوره‌ای جدید» را به تصویر بکشد. به همین دلیل هم وقتی به هوپ‌کانتی‌ِ 17 سال بعد نگاه می‌کنیم، محیط‌های رنگارنگ با گل‌ها و گیاهان فوق‌العاده زیبایی را مشاهده می‌کنیم که شاید خیلی با مفهوم یک دنیای رو به زوال در ذهن ما همخوانی نداشته باشد، اما قطعا تجربه جدید و متفاوتی را القا خواهد کرد.

وقوع بمباران هسته‌ای از طرفی هم بر روی جانوران حاضر در بازی تاثیرات غیرقابل‌انکاری داشته است و با اینکه قرار نیست شاهد هیولاهای جهش‌یافته‌ای باشیم، اما باز هم این تحولات در حیات‌وحش هوپ‌کانتی محسوس خواهد بود.جوزف سید، آنتاگونیست اصلی فارکرای 5 باز هم در بازی حضور دارد، اما نقش او این بار منفیِ منفی هم نیست. اگر دشمنِ دشمن‌تان را دوست‌تان بدانید، پس بهتر است خودتان را با آغوش باز برای کمک‌های این مرد عجیب و غریب آماده کنید. در دنیای New Dawn آنتاگونیست‌های اصلی دو خواهر دوقلو به نام‌های Lou و Mickey هستند و جزو همان افرادی به شمار می‌روند که هیچ‌گاه زمین را خارج از این هرج و مرج کنونی‌اش ندیده‌اند. البته چیزی که آن‌ها در حال اداره‌اش هستند، در واقع میراثی است که پدرشان برای این دو برجای گذاشته است؛ گروهی بزرگ به نام Highwaymen که برای زنده ماندن در این جهان از انجام هیچ‌کاری پشیمان نمی‌شوند. پس از اینکه لو و مایکی پدرشان را مثل یک مانع، از سر راه خود برمی‌دارند، دیگر هیچ چیزی مانع فرمانروایی بی‌قانون آن‌ها نیست.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
3832
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید