بازی Control برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
3950

ناموجود

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : بازی Control  

پلتفرم اجرایی :PS4

سبک : اکشن ماجرایی

ریجن 2

سازنده :  Remedy Entertainment

ناشر : 505 Games

بررسی تخصصی

سیستم مبارزاتی بازی Control مانند سیستم مبارزاتی بازی Quantum Break می تواند برای همه ی گیمرها لحظات خاطره انگیزی را ایجاد کند در حال حاضر نیز سیستم مبارزاتی بازی Control طرفداران و گیمرها را به یاد خاطرات خوش کوانتوم بریک می اندازد البته شاید برای بعضی از گیمرها شنیدن این جمله که این بازی جدید کمپانی رمدی کمی مشابه بازی قبلی آن است نا امید کننده باشد اما مهم این است که بازی Control دارای سیستم مبارزاتی قوی است جریان و عملکرد بازی Control کمپانی رمدی به این شکل می باشد که یکسری از نیروهای ماورایی و یا بهتر است بگوییم نیروهای ناشناخته ساختمان اصلی نیروهای فدرال را به محاصره ی خود درآورده اند و علاوه بر این رئیس سابق سازمان اصلی نیروهای فدرال را نیز به قتل رسانده اند پس از اینکه رئیس این سازمان به قتل می رسد خانمی به نام جسی فیدن به عنوان رئیس جدید ساختمان اصلی نیروهای فدرال انتخاب می گردد و حالا این خانم به عنوان رئیس جدید این ساختمان باید تلاش کند تا ساختمان را از محاصره ی نیروهای ماورایی و ناشناخته دربیاورد و ساختمان را تحت کنترل خود دربیاورد . این رئیس جدید ساختمان اصلی نیروهای فدرال با در دست داشتن سلاحی عجیب و غریب و البته با استفاده از نیروهایی که به تازگی به او منتقل شده اند قصد دارد ساختمان اصلی نیروهای فدرال را تحت کنترل خود درآورد و آن را از محاصره ی نیروهای ماورایی و ناشناخته خارج کند .

سیستم مبارزاتی این بازی کمپانی رمدی مشابه با سیستم مبارزاتی بازی کوانتوم بریک نمی باشد ، شاید در ابتدا فکر کنید که سیستم مبارزاتی بازی Control مشابه با سیستم مبارزاتی بازی کوانتوم بریک می باشد اما پس از اجرای بازی متوجه خواهید شد که سیستم مبارزاتی این دو بازی با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند. یکی از تفاوت هایی که بین سیستم مبارزاتی بازی Control و سیستم مبارزاتی بازی کوانتوم بریک وجود دارد و می توان به آن اشاره کرد قدرتی است که گیمر در بازی Control دارد ، جالب است بدانید که قدرت گیمر در بازی Control که در نقش خانم جسی رئیس جدید ساختمان نیروهای اصلی فدرال قرار خواهد گرفت بهه گونه ای طراحی و ساخته شده است که گیمر می تواند با استفاده از قدرتی که به آن داده می شود اشیاء مختلف را بلند کند سپس آن ها را بچرخاند و به سمت دشمنان و یا همان نیروهای ماورایی که ساختمان را محاصره کرده اند پرتاب کند .حتی گیمر با استفاده از قدرتی که در بازی Control  به او داده می شود می تواند اشیاء اطراف خود را به سمت خود بکشد و موقتا از آن ها به عنوان سپری در برابر حملات دشمنان استفاده کند و زمانی که دشمنان به سمتش آمدند آن شی را به سمت آن ها پرتاب کند . جالب است بدانید که زمانی که گیمر بازی Control را اجرا می کند در جریان بازی با برداشتن اشیاء ، چرخاندن آن ها و پرتاب کردنشان به سمت دشمنان قدرتش از میزان اولیه به مرور افزایش پیدا می کند و کامل تر و کامل تر می شود .

شاید با خود فکر کنید که قدرتی که در بازی Control قرار داده شده است که گیمر در نقش خانم جسی می تواند اشیاء را از جای خو بلند کند آن ها را بچرخاند و سپس آن ها را به سمت دشمنانش پرتاب کند خیلی فوق العاده و بی نظیر است اما بهتر است بدانید شما در نقش گیمر در بازی Control هر بار با پرتاب کردن اشیاء به سمت دشمنانتان محیط اطراف خود را به هم می زنید به گونه ای که محیط بازی بسیار آشفته می کنید و بهم می ریزید البته اگر بخواهیم نیمه ی پر لیوان را ببینیم بهم ریختن محیط بازی آنچنان هم بد نیست و می تواند به جذابیت های صحنه های مبارزه بیافزاید .

یکی از ویژگی های جالب بازی Control اسلحه ای است که خانم جسی با خود به همراه دارد که در ابتدا نیز اشاره کردیم خانم جسی با خود اسلحه ای پر قدرت و عجیب و غریب را حمل می کند ، اما چرا می گوییم که اسلحه ی خانم جسی یکی از ویژگی های جالب این بازی است ؟ به این دلیل که این اسلحه مشابه هیچ یک از اسلحه هایی نیست که در سایر بازی ها مشاهده کرده اید و کاملا با آن ها متفاوت می باشد . نام این اسلحه Director Pistol می باشد این اسلحه از اجزای کوچک در کنار یکدیگر تشکیل شده است که توانایی جابجایی و حتی تغییر شکل را نیز دارد . جالب تر از همه این است که وقتی بازی Control را اجرا می کنید و بیشتر و بیشتر جلو می روید اسلحه ی شما بیشتر و بیشتر آپگرید می شود و هر باری که آپگرید می شود ویژگی ها و قابلیت های جدیدی را از خود نشان می دهد که گیمرها را شگفت زده و خیره می کند .

اگر بخواهیم بگوییم که اسلحه ی Director Pistol مشابه چه چیزی می باشد می توانیم بگوییم که این اسلحه مشابه شمشیر اکس‌کالیبور کینگ آرتور می باشد به گونه ای که شمشیر اکس‌کالیبور کینگ آرتور تنها قابلیت حمل توسط فرد اصلی در بازی را داشت و حالا اسلحه ی طراحی شده در بازی Control نیز این قابلیت را دارد که تنها توسط خانم جسی قابل حمل و استفاده می باشد و شخص دیگری در بازی مانند نیروهای ماورایی و ناشناخته نمی توانند از این اسلحه استفاده بکنند . متاسفانه اطلاعات بیشتری در زمینه ی جزئیات این اسلحه مانند نحوه ی عملکرد آن توسط کمپانی رمدی منتشر نشده است از این رو نمی توانیم درمورد جزئیات و نحوه ی عملکرد این اسلحه به ویژه قابلیت ها و ویژگی هایی که هر بار با آپگرید شدن آن به آن اضافه می شود صحبت کنیم و به بررسی دقیق تر آن بپردازیم . اما کمپانی رمدی وعده داده است که علاوه بر ویژگی ها و قابلیت های بی نظیری که اسلحه ی طراحی شده در بازی Control دارد قرار است در آینده با ویژگی ها و قابلیت های بیشتری از این اسلحه سوپرایز شویم .

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
3950
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید