بازی Daymare: 1998 Black Edition - PS4
بازی Daymare: 1998 Black Edition -  PS4
قیمت: 1420000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Daymare: 1998 Black Edition - PS4

 

عنوان محصول : بازی Daymare: 1998 Black Edition -  

پلتفرم  PS4

سبک : سوم شخص ژانر وحشت

ریجن 2  

ناشر : Destructive CreationsDMM.comAll in! Games SA

سازنده : Invader StudiosSlipgate Ironworks

 

 

 

 

 

محصولات مشابه


وقایع بازی Daymare : 1998 در سال ۱۹۹۸ و در شهری خیالی با نام Keen Sight به وقوع می‌پیوندد. اتفاقی ناگوار در یکی از آزمایشگاه‌های نزدیک به شهر باعث نشت گازی خطرناک و تبدیل انسان‌ها به زامبی‌ها می‌شود. گروهی از سربازان ویژه با نام H.A.D.E.S به منطقه اعزام و برای جمع‌آوری مدارک و جا به جایی مخزن‌های گاز اقدام می‌کنند. در همین حال مشخص می‌شود هر کدام از اعضای این گروه اهداف گوناگونی دارند و بدین صورت پس از مشاجره بین آن‌ها بر روی یک هلیکوپتر، هر کدام از آن‌ها به نقطه‌ای مختلف در شهر Keen Sight سقوط می‌کنند و بدین صورت با نشت گاز در سراسر شهر، حالا مردم شهر تبدیل به زامبی می‌شوند و این شما هستید که در نقش بازماندگان گروه H.A.D.E.S و یکی از ساکنان شهر وظیفه به دست آوردن دلیل شیوع گاز و حل این معما را بر عهده دارید. همان طور که احتمالا متوجه شده‌اید، داستان یک تقلید مستقیم از داستان سری RE است و در این جا فقط اسم‌ها دچار تغییر شده‌اند. حتی شخصیت‌پردازی‌ها و اهداف و سرنوشت این شخصیت‌ها هم بسیار نزدیک به همان داستانی است که قبلا کپکام آن‌ها را در قالب سه شماره اول سری RE بیان کرده‌است.

 در طول مراحل دیمر شما در نقش شخصیت‌‌های مختلفی قرار خواهید گرفت و به نوعی از دید شخصیت‌های مثبت و منفی، داستان را دنبال می‌کنید. اما همان طور که در بالاتر به آن اشاره کردم به دلیل استفاده از دیالوگ‌های فوق العاده سطحی هیچ‌وقت موفق نخواهید شد داستان بازی را دنبال کنید و عملا همزاد پنداری و برقراری ارتباط با شخصیت‌های بازی عملی غیر ممکن به شمار می‌رود. سازندگان در کنار سرقت داستان RE، نگاهی هم به داستان سایلنت هیل انداخته‌اند و بدین صورت یکی از شخصیت‌های اصلی داستان گویا از دل دنیای سایلنت هیل آمده و در طول مراحل حتی دچار توهم و دیدن اتفاقاتی می‌شود که بسیار شبیه به سری سایلنت هیل هستند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Daymare: 1998 Black Edition - PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}