بازی Fahrenheit: 15th Anniversary Edition - PS4
بازی Fahrenheit: 15th Anniversary Edition - PS4
قیمت: 1195000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Fahrenheit: 15th Anniversary Edition - PS4

عنوان محصول : بازی Fahrenheit: 15th Anniversary Edition - PS4

سبک ماجرایی

قاب و جعبه‌ی جدید

کتاب طراحی‌های هنری بازی

نامه‌ای از سوی سازندگان بازی

سازنده   Quantic Dream's 

ناشر  Quantic Dream's 

تعداد محدود قبل از ثبت و پرداخت هماهنگ فرمایید

 

 

 

محصولات مشابه

 استودیوی کوانتیک دریم به مناسبت ۱۵ سالگی یکی از قدیمی‌ترین بازی‌های استودیو یعنی بازی «فارنهایت» (Fahrenheit)، این اثر را در قالب یک نسخه فیزیکی ویژه برای پلی‌استیشن ۴ منتشر کرد.

این نسخه فیزیکی با نام Fahrenheit: 15th Anniversary Edition توسط شرکت Meridiem Games منتشر شد. نسخه فیزیکی بازی «فارنهایت» شامل یک قاب و جعبه‌ی جدید، بسته‌ی، کتاب طراحی‌های هنری بازی و نامه‌ای از سوی سازندگان بازی است. 

بازی «فارنهایت» که در آمریکای شمالی با نام Indigo Prophecy هم شناخته‌ می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین بازی‌های ساخته شده توسط کوانتیک دریم است و برخی هم حتی آن را از بهترین آثار این استودیو می‌دانند. این بازی ابتدا در سال ۲۰۰۵ برای کنسول پلی‌استیشن ۲، ایکس باکس و رایانه‌های شخصی منتشر شد و ۲ سال بعد از آن هم برای ایکس باکس ۳۶۰ به انتشار رسید. همچنین سال ۲۰۱۶، نسخه‌ای ریمستر شده از این بازی برای کنسول نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است.

داستان فارنهایت حول زنجیره‌ای از قتل‌های یکسان در نیویورک جریان دارد که در آن اتفاقاتی فرا طبیعی باعث شده مردم عادی این قتل‌ها را انجام دهند. لوکاس کین، شخصیت اصلی بازی، از صحنه‌ی قتل فرار کرده و یکی از اهداف پلیس است اما او به خاطر ندارد که در آن لحظه‌ی قتل چه اتفاقی افتاده است. این روایت مرموز، هسته‌ی اصلی داستان بازی فارنهایت است.

افرادی که با آثار گذشته‌ی استودیو فرانسوی کوانتیک دریم مانند Heavy Rain، Beyond Two Souls و Detroit: Become Human آشنا باشد، قطعا می‌دانند که باید چه انتظاری از فارنهایت داشته باشند؛ چرا که این بازی هم بیش و کم از همان سبک و سیاق آثار قدیمی دیوید کیج و استودیو کوانتیک دریم پیروی می‌کند. بازی فارنهایت هم مانند آثار قبلی این استودیو، یک تجربه‌ی داستان محور سینمایی است که به بازیکن امکان انتخاب دیالوگ‌های مختلفی را می‌دهد که هر کدام می‌توانند تأثیر خاصی در مسیر داستانی بازی بگذارند و تفاوت‌هایی در آن ایجاد کنند. هرچند فارنهایت اولین اثر ساخته شده توسط کوانتیک دریم نیست اما اولین اثری است که این استودیو در این سبک و سیاق خلق کرده و تأثیر فراوانی روی آثار بعدی این استودیو گذاشته است. البته، باید فراموش نکنید که این نسخه قرار نیست یک ریمیک باشد و شما باید انتظار اثری را داشته باشید که در دوران کنسول پلی‌استیشن ۲ منتشر شده است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Fahrenheit: 15th Anniversary Edition - PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}