خرید بازی DARQ نسخه Ultimate برای PS5
خرید بازی DARQ نسخه Ultimate برای PS5
قیمت: 1359000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی DARQ نسخه Ultimate برای PS5

 

خرید بازی DARQ نسخه Ultimate برای PS5
مدل: بازی PS5
تولیدکننده: سایر
یک نفره
ترسناک - ماجرایی
مناسب برای بالای ۱۶ سال
شامل DLC، آرت بوک، ساندترک دیجیتال و ...

محصولات مشابه

نسخه Ultimate بازی DARQ شامل آیتم‌های زیر می‌شود:

- بسته گسترش‌دهنده The Crypt

- بسته گسترش‌دهنده The Tower

- آرت بوک

- ساندترک دیجیتال

- استیکر

- رمان گرافیکی دیجیتال

 

 

بازی DARQ داستان پسر جوانی به نام لوید است که متوجه می‌شود در رویایش گیر افتاده است. رویای او خیلی سریع به یک کابوس تبدیل می‌شود و لوید نمی‌تواند از این کابوس بیدار شود. لود با گشت و گذار در گوشه‌های تاریک ضمیر ناخودآگاهش، یاد می‌گیرد که چگونه با برهم زدن قوانین فیزیک دنیای مادی و جریان سیال رویا، خود را از دست کابوس‌ها نجات دهد.

 

 

 

 

 

علاوه بر پازل‌های فیزیکی مبتنی بر جاذبه، لوید باید با مخفی‌کاری زنده بماند. او شانسی برای مواجهه با هیولاهای کابوس‌هایش ندارد، زیرا آن‌ها بسیار قوی‌تر از او هستند، پس باید با مخفی‌کاری و نقش چینی، از دست آن‌ها فرار کند.

 

 

در دنیای بازی DARQ، همه چیز ممکن است. در بازی DARQ خبری از ترس‌های ناگهانی نیست، بلکه بازی با ایجاد فضای تنش‌زا و ایجاد تعلیق، مخاطب را می‌ترساند. بازی شما را از لحظات ترسناک باخبر می‌کند، اما اطلاع نمی‌دهد که این لحظات کی فرا می‌رسند، در نتیجه، هر لحظه منتظر یک اتفاق ناگوار خواهید بود.

 

 

بازی DARQ یک تجربه هنری تأثیرگذار خواهد بود. سبک هنری DARQ، با وجود فضای تاریک و مرگبارش، شما را دعوت می‌کند تا بیشتر گوشه و کنار آن را بگردید و با ترس‌های خود مواجه شوید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی DARQ نسخه Ultimate برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}