خرید بازی Blood Bowl 3 نسخه سوپر دلوکس Brutal برای PS5
خرید بازی Blood Bowl 3 نسخه سوپر دلوکس Brutal برای PS5
قیمت: 3550000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Blood Bowl 3 نسخه سوپر دلوکس Brutal برای PS5

 

خرید بازی Blood Bowl 3 نسخه سوپر دلوکس Brutal برای PS5
مدل: بازی PS5
تولیدکننده: Nacon
یک نفره - دو نفره آفلاین - دو نفره آنلاین
استراتژی نوبتی
مناسب برای ۱۶ سال به بالا
شامل آیتم‌های DLC

محصولات مشابه

نسخه سوپر دلوکس Brutal بازی Blood Bowl 3 شامل آیتم‌های زیر است:

- پک آیتم Black Orc

- پک آیتم Imperial Nobility

- آیتم Cheerleader

- آیتم توپ اختصاصی

- هزار واحد ارز درون بازی

 

 

بند کفش‌های خود را ببندید، کلاه خودتان را سر کنید، گارد شانه‌ها و محافظ سینه خود را محکم کنید و چاقوی خود را نیز فراموش نکنید!

 

 

 

 

 

بازی Blood Bowl 3، جدیدترین بازی راگبی فانتزی است و یک بازی استراتژیک نوبتی، برگرفته از فوتبال آمریکایی و دنیای بازی Warhammer است. در این بازی، تیمی از انسان‌ها، اورک‌ها، الف‌ها و دیگر موجودات فانتزی را انتخاب می‌کنید و با انواع سلاح‌های مختلف، تیم رقیب را می‌کشید تا توپ را به منطقه تاچ دان برسانید.

 

 

شما در بازی Blood Bowl III، مربی تیم خود خواهید بود و باید با ارائه دستورالعمل‌های حیاتی، عملکرد تیم حریف را مختل کنید، موقعیت بازیکنان خود را در زمین مشخص کنید، هر رقیبی را از سر راه خود حذف کنید و با قلع و قمع تیم حریف، امتیاز کسب کنید.

 

 

در طول مسابقه، اعضای تیم شما تجربه کسب می‌کنند و با کسب امتیاز لازم، مهارت‌های جدیدی را یاد می‌گیرند. از آن‌جایی که هر سلاحی در بازی مجاز است، باید مراقب مجروحیت‌های اعضای تیم خود باشید. داوران بازی‌ها، گابلین‌ها هستند که به قوانین احترام نمی‌گذارند و عاشق خشونت هستند پس ممکن است در پایان مسابقه، بعضی از بازیکنان‌تان، اعضای بدن خود را از دست داده باشند یا کلا کشته شده باشند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Blood Bowl 3 نسخه سوپر دلوکس Brutal برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}