خرید بازی Mount And Blade 2 Bannerlord برای PS5
خرید بازی Mount And Blade 2  Bannerlord برای PS5
قیمت: 3250000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Mount And Blade 2 Bannerlord برای PS5

خرید بازی Mount & Blade 2: Bannerlord برای PS5
مدل: بازی PS5
تولیدکننده: Prime Matter
یک نفره - تا ۶۴ نفر آنلاین
استراتژیک
مناسب برای ۱۶ سال به بالا

محصولات مشابه

یک امپراتوری با جنگ داخلی از هم گسسته است. فراسوی مرزهای آن، حکومت جدیدی برمی‌خیزد، شمشیر خود را تیز کنید، زره خود را تمیز کنید، پیروان خود را فرا خوانید و برای حکومت بر سرزمین کالرادیا، لشگرکشی کنید.

 

بازی Mount & Blade II: Bannerlord یک بازی استراتژیک و اکشن نقش آفرینی است. در این بازی، غارت می‌کنید، کشف می‌کنید و سرزمین کالرادیا را تصرف می‌کنید. در طول این مسیر، با دیگر حاکمان دوست می‌شوید و دشمنان زیادی پیدا می‌کنید. شما می‌توانید ارتشی برای لشگرکشی به شهرهای مختلف ایجاد کنید و علاوه بر فرماندهی، در کنار آن‌ها در میدان جنگ برای پیروزی و افتخار بجنگید.

 

 

بازی Mount & Blade II: Bannerlord، داستان مشخصی ندارد و به جای آن، دنیای بزرگی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا هر گونه که می‌خواهید، سرنوشت خود را رقم بزنید. دنیای بازی دائما در حال تحول است و با ایجاد روابط دیپلماتیک یا نبردهای عظیم، می‌توانید تمام آن را تصرف کنید یا به شهری کوچک و تجارت با دیگران بسنده کنید.

 

 

در بازی Mount & Blade II: Bannerlord می‌توانید علاوه بر هدایت ارتش خود به نبردهای مختلف، کنترل کاراکتر خودتان را در دست بگیرید و در کنار آن‌ها راهی جنگ شوید. سیستم مبارزه بازی ساده است اما مهارت در آن نیازمند تمرین زیادی است تا علاوه بر یک فرمانده بزرگ، یک جنگجوی افسانه‌ای نیز لقب بگیرید.

 

 

بازی Mount & Blade II: Bannerlord دارای حال و هوای اروپای قرون وسطی است و نبردهای بازی از جنگ‌های عظیم تا یورش به دهکده‌های کوچک را شامل می‌شوند. نیروهای شما هر کدام دارای هوش مصنوعی منحصربفرد هستند که در سرنوشت هر نبرد می‌توانند تأثیرگذار باشند.

 

 

بازی Mount & Blade II: Bannerlord قابلیت شخصی سازی بسیار گسترده‌ای را به شما می‌دهد. شما می‌توانید کاراکتر خود را با گزینه‌های متعدد بسازید و با انجام هر فعالیت، مهارت‌های مرتبط و مورد نظر خود را یاد بگیرید. شما می‌توانید فرمانده‌ای ماهر، جنگجویی شکست‌ناپذیر، تاجری ثروتمند یا حاکمی ظالم و بزدل باشید.

 

 

تجارت و اقتصاد در بازی Mount & Blade II: Bannerlord نقش مهمی دارند. شما باید دائما در جریان کالاهای مورد نیاز شهرهای مختلف باشید و با تعادل بین عرضه و تقاضا، با تجارت پول به دست آورید زیرا بدون پول، هیچ ارتشی نخواهید داشت.

 

 

بازی Mount & Blade II: Bannerlord به صورت چندنفره نیز قابل بازی است. شما می‌توانید در کمپین‌های کوچک یا دنیاهایی بزرگ، با دیگران بازی کنید و مهارت‌های تاکتیکی و نظامی خود را به چالش بکشید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Mount And Blade 2 Bannerlord برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}