خرید بازی Broken Pieces برای PS5
خرید بازی Broken Pieces برای PS5
قیمت: 2990000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Broken Pieces برای PS5

خرید بازی Broken Pieces برای PS5
مدل: بازی PS5
تولیدکننده: PERP Games
یک نفره
ترس و بقا
مناسب برای ۱۲ سال به بالا
همراه با دو کارت با طرح بازی

محصولات مشابه

نسخه فیزیکی بازی Broken Pieces شامل دو کارت با طرح‌های بازی می‌شود.

 

 

وقتی الیزه به همراه نامزدش، زندگی شهری را ترک می‌کند تا در ساحلی در فرانسه زندگی کند، تصور نمی‌کرد که در یک چرخه زمانی گرفتار شود. او باید در سن اگزیل در فرانسه پس از جنگ سرد، راز اتفاقی را که پیش آمده، کشف کند و به زندگی عادی بازگردد.

 

 

بازی Broken Pieces یک بازی ترسناک هیجان انگیز روانشناسانه درباره دهکده فرانسوی، گیر افتاده در زمان است. شما در بازی Broken Pieces باید قطعه‌های پازل داستانی را کنار هم قرار دهید و دلیل بروز این چرخه زمانی را کشف کنید.

 

 

بازی Broken Pieces در دهکده فرانسوی سن اگزیل در اوایل دهه ۱۹۹۰ میلادی رخ می‌دهد. دوربین بازی، یادآور بازی‌های ترس و بقای کلاسیک است و در هر لحظه می‌توانید دوربین بازی را به اول شخص تغییر دهید تا محیط را بهتر بررسی کنید.

 

در بازی Broken Pieces، با پازل‌های محیطی زیادی مواجه می‌شوید که برای پیشرفت در داستان بازی، باید آن‌ها را حل کنید. همچنین در طول بازی کاست‌های متعددی را پیدا می‌کنید که سرنخ‌های زیادی درباره داستان بازی به شما می‌دهند.

 

بازی Broken Pieces دارای مبارزات سینماتیک است و باید با دشمنان خود که بسیار سرسخت هستند، مقابله کنید. شما می‌توانید از دست آن‌ها فرار کنید و با پیدا کردن منابع مختلف، گلوله و آیتم‌های بازیابی تهیه کنید.

 

در طول هر روز باید به دنبال حل کردن معماهای بازی و پیدا کردن منابع باشید و در شب به خانه خود پناه ببرید. در پناهگاه می‌توانید آیتم‌های خود را مدیریت و تجهیزات خود را تقویت کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Broken Pieces برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}