خرید بازی Fobia St Dinfna Hotel برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6031
۱,۵۵۰,۰۰۰
۰%
۱,۵۵۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

خرید بازی Fobia: St. Dinfna Hotel برای PS5
تولیدکننده: Maximum Games
یک نفره
ترس و بقا
مناسب برای بالای 18 سال

بررسی تخصصی

در بازی Fobia، هتل بدنام سن دنفنا را کشف خواهید کرد. این هتل که در ترزه تریلهاس در برزیل بنا شده است، مکانی متروک است که منبع شایعات و داستان‌های مرموزی است. یک خبرنگار آماتور به نام روبرتو لیته به توصیه دوستش به این هتل می‌رود و متوجه می‌شود که این هتل، از چیزی که تصور می‌شد، مخوف‌تر است. او اکنون باید با استفاده از مهارت‌هایش، نه تنها راز هتل سن دنفنا را کشف کند، بلکه از آن جان سالم به در ببرد. روبرتو در این هتل دوربینی را کشف می‌کند که می‌تواند به او جهان‌های موازی را نشان دهد و با فرقه‌ای آشنا می‌شود که از انسان‌ها، هیولاهایی شیطانی می‌سازند. در بازی Fobia: St. Dinfna Hotel باید معماهای مختلف را حل کنید، دشمنان را بکشید و با جمع آوری منابع، سلاح‌های جدیدتری تهیه کنید.

 

 

بازی Fobia با موتور آنریل ساخته شده است و از نظر بصری شما را با جلوه‌های مخوف، میخکوب می‌کند. هتل سن دنفنا نه تنها زیبا، بلکه بسیار ترسناک است.

 

بازی Fobia یک بازی ترس و بقا است و برای زنده ماندن باید همیشه به دنبال آیتم‌های مختلف باشید و خود را در برابر خطرات تجهیز کنید.

 

بازی Fobia دارای معماها و پازل‌های مختلف است که برای حل کردن آن‌ها باید به دنبال سرنخ در محیط بازی باشید و از دوربین ماورایی خود برای نگاه کردن به دنیاهای موازی استفاده کنید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6031
۱,۵۵۰,۰۰۰
۰%
۱,۵۵۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید