خرید بازی The Persistence Enhanced برای PS5
خرید بازی The Persistence Enhanced برای PS5
قیمت: 1250000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی The Persistence Enhanced برای PS5

خرید بازی The Persistence Enhanced برای PS5
تولیدکننده: PERP Games
یک نفره
شوتر اول شخص - ترسناک
مناسب برای بالای ۱۸ سال
ریمستر شده برای PS5

محصولات مشابه

بازی The Persistence یک بازی شوتر اول شخص مخفی‌کاری ترس و بقا با المان‌های روگ لایت برای هدست واقعیت مجازی PSVR بود که این بار نسخه معمولی آن بدون نیاز به واقعیت مجازی عرضه شده است. هر بار که گیمر در بازی می‌میرد، می‌تواند خود را تقویت کند و مشخصات خود را بهبود ببخشد. شما نقش آخرین باقیمانده یک سفینه فضایی را بر عهده دارید و تمام همکاران و همسفران شما توسط دیگر مسافران که جهش یافته‌اند، کشته شده‌اند. شما باید سفینه را از وجود این موجودات پاک کنید و به زمین باز گردید.

 

در بازی The Persistence Enhanced، سفینه فضایی The Persistence درون یک سیاه‌چاله گیر افتاده است و خدمه آن جهش یافته و به هیولا تبدیل شده‌اند. شما در این بازی،‌نسخه شبیه‌سازی شده یک افسر امنیتی به اسم زیمری ادر هستید که باید این سفینه را تعمیر کنید و به زمین بازگردید.

 

 

بازی The Persistence Enhanced شامل رابط کاربری بهبود یافته، ری تریسینگ و استفاده از قابلیت‌های دوال سنس از جمله تریگرهای تطبیق‌پذیر است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی The Persistence Enhanced برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}