خرید بازی Outriders Worldslayer برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6014
۰
NaN%
۰

محصولات مشابه

معرفی

خرید بازی Outriders: Worldslayer 

پلتفرم : PS5

تولیدکننده: Square Enix

تا سه نفر آنلاین - نیازمند پلاس

شوتر سوم شخص - Looter Shooter

مناسب برای بالای 18 سال

دارای بسته گسترش‌دهنده Worldslayer

بررسی تخصصی

جدیدترین بازی استودیو People Can Fly، که سابقه ساخت بازی Bulletstorm و بازی Gears of War: Judgement را هم در کارنامه دارد، اکشن پرسرعت این دو بازی را در قالب یک بازی اکشن چندنفره ارائه خواهد کرد. سباستین ویچهووسکی (Sebastian Wojciechowski) رئیس استودیو People Can Fly این بازی را یک نقش آفرینی سوم شخص جاه طلبانه می‌داند که تیم سازنده آن بیش از چهار سال در سکوت خبری مشغول توسعه آن بوده‌اند. کارگردان بازی بارتک کمیتا (Bartek Kmita) حال و هوای بازی Outriders مانند ملاقات ژانر علمی تخیلی با وحشی‌گری و آزادی عمل فراوان بازیکن توصیف می‌کند.

 

 

بازیکن می‌تواند از همان ابتدای بازی با خلق شخصیت اصلی بازی، گسترش درخت مهارت‌های او و تعامل با دیگر بازیکنان تیم در دنیای سیاره Enoch گشت و گذار کند.

 

در آینده‌ای نه‌چندان دور، کره زمین آخرین روزهای حیات خود را سپری می‌کند و چیزی تا به پایان رسیدن عمر این سیاره و از بین رفتن آن باقی نمانده است. انسان‌ها، ساکنین همیشگی این سیاره که حالا خانه خود را از دست رفته می‌دیدند، مجبور به فرستادن تیم‌های اکتشاف مختلف به تقاط متفاوت کهکشان می شوند تا خانه‌ای جدید برای ادامه حیات خود پیدا کنند. پس  از گذشت چندین دهه از شروع این جستجو، اعضای یکی از این تیم‌های اکتشاف، پس از بیدار شدن از خواب مصنوعی، خود را در سیاره‌ای به‌نام Enoch می‌بینند که در نگاه اول، سیاره‌ای سرسبز، بسیار دست نخورده و مکانی ایده آل برای ادامه نسل بشر به‌نظر می‌رسد. اما خیلی زود این تیم با سیگنالی مرموز در سطح این سیاره مواجه می‌شوند و پس از یافتن منشا این سیگنال، ناهنجاری (Anomaly) که باعث ارسال این سیگنال مرموز شده بود را پیدا می‌کنند. اندکی پس از کشف این ناهنجاری، انفجار بزرگی رخ می‌دهد و تمام افراد نزدیک این ناهنجاری به‌خاطر موج انرژی ساطع شده از این انفجار، توانایی کنترل عناصر مختلف را به‌دست می‌آورند. البته این انفجار علاوه بر تاثیر روی افراد اطراف خود، باعث شروع یک طوفان سهمگین در سطح سیاره Enoch هم شد که شخصیت‌های بازی Outriders را مجبور به بازگشت به سفینه خود، و فرو رفتن در یک خواب مصنوعی 30 ساله دیگر کرد.

 

پس از بیدار شدن از این خواب طولانی، شخصیت‌های بازی Outriders که توسط ناهنجاری قدرت‌های فرابشری به‌دست آورده‌اند، از سوی دیگر اعضای سفینه طرد می‌شوند و پس از آن طولی نمی‌کشد که بین بقیه اعضای سفینه اختلاف و درگیری به‌وجود بیاید. در این درگیری‌ها شخصیت قابل بازی داستان آسیب می‌بیند و باز هم به خوابی طولانی مدت فرو می‌رود. وقتی پس از گذشت چندین دهه، گروه دوباره از خواب مصنوعی‌شان بیدار می‌شوند، متوجه تبدیل شدن سیاره Enoch به یک منطقه جنگی می‌شوند و تمامی انسان‌های زنده مانده در این سیاره، گروه Outriders را مقصر انفجار اولیه ناهنجاری و ایجاد هرج و مرج در این سیاره می‌دانند. 

 

همان‌طور که در ابتدای متن به آن اشاره شد، هدف اصلی تیم سازنده اهدای آزادی عمل بسیار زیاد به بازیکن در سیاره Enoch بوده است و مانند هر بازی نقش آفرینی دیگر، بازیکن می‌تواند با دست باز شخصیت قابل بازی خود را به دل‌خواه طراحی کند. در بازی Outriders چهار کلاس مختلف وجود دارند که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

 

Devastator

یکی از دو کلاس مخصوص نبرد‌های نزدیک بازی که به عنوان کلاس تانک عمل می‌کند و با توانایی کنترلر عنصر سنگ، برای دفاع از موضع کنونی بازیکنان بسیار مناسب است.

این کلاس از 25 درصد نوار سلامتی و 30 درصد نوار سپر بیشتر بهره می‌برد و با کشتن هر یک از دشمنان در نبرد‌های نزدیک، 24 درصد از نوار سلامتی بازیکن بازیابی خواهد شد.

 

Pyromancer

کلاس مناسب نبرد‌ در فواصل نسبتا دور که توانایی کنترل عنصر آتش را دارد. علاوه بر قابلیت آتش زدن دشمنان از فاصله نسبتا دور، اگر دشمنان توسط آتش پایرومنسر آسیب ببینند نوار سلامتی بازیکن هم بازیابی خواهد شد.

این کلاس از 15 درصد نوار سلامتی و 10 درصد قدرت مخصوص بیشتر بهره می‌برد و اگر یکی از دشمنان توسط قابلیت مخصوص آن آسیب ببینند، تا 15 ثانیه مارک خواهند شد. با کشتن هر یک از دشمنان مارک شده 24 درصد از نوار سلامتی بازیکن بازیابی خواهد شد.

 

Technomancer

کلاس تکنومنسر توانایی کنترلر عنصر یخ را دارد و تخصص‌اش در شرکت در مبارزات بازی از فواصل دور با انواع و اقسام سلاح‌ها و گجت‌های سنگین است و بهترین کلاس برای حمایت و بازیابی نوار سلامتی هم‌ تیمی‌ها و خود بازیکن به‌شمار می‌رود. بخشی از آسیبی که بازیکن به دشمنان وارد می‌کند به نوار سلامتی خود بازیکن اضافه می‌شود.

 

Trickster

دومین کلاس مخصوص نبرد نزدیک بازی Outriders که نسبت به کلاس Devastator سرعت حرکت بسیار بیشتری دارد. کلاس تریکستر می‌تواند در یک محدوده مشخص قوانین فضا-زمان را به نفع خود تغییر دهد و در یک چشم به هم زدن بین دو نقطه از نقشه بازی جا به جا شود.

با کشتن هر یک از دشمنان در نبرد‌ نزدیک، 20 درصد از نوار سلامت و 12 درصد از نوار سپر بازیکن بازیابی می‌شود.

 

 درخت پیش‌رفت هر کلاس شامل سه زیرکلاس فرعی می‌شود که بازیکنان می‌توانند بر اساس سبک بازی خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنند.

 

بازی Outriders با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 توسعه داده شده است و به عنوان یک بازی لوتر شوتر چندنفره، بسیار زیبا به‌نظر می‌رسد. جزئیات محیط بازی، کیفیت بافت‌ها، طراحی چهره‌ها و سایه‌ها در تک تک لحظات بازی با توجه به سرعت بالای مبارزات بازی و وسعت دنیای آن کاملا راضی کننده هستند.

 

بسته الحاقی Worldslayer

بسته الحاقی Worldslayer، کمپین جدیدی را به بازی Outriders اضافه می‌کند و شما می‌توانید کاراکتر خود از بازی Outriders را وارد این داستان جدید کنید یا اگر تا کنون Outriders را بازی نکردید، یک کاراکتر جدید با لول 30 بسازید و بدون نیاز به تجربه کمپین اصلی بازی، این بسته الحاقی را بازی کنید. در بسته الحاقی Worldslayer، شما باید به اعماق تاریک‌تر دنیای ایناک نفوذ کنید و بشریت را از خطری جدید و قدرتمند به نام ارشکیگال نجات دهید.

 

 

علاوه بر یک کمپین داستانی جدید، بسته الحاقی Worldsalyer، بخش جدیدی به نام Trials of Tarya Grata نیز به اندگیم بازی اضافه شده است و پس از پایان کمپین می‌توانید آن را به تنهایی یا با دوستان خود تجربه کنید و مهارت‌های خود را به چالش بکشید و در پایان، جوایز ارزشمند و نایابی را کسب کنید. این بخش همچنین به شما Ascension Point، یکی از ارزهای درون بازی را پاداش می‌دهد تا کاراکتر خود را حتی بیشتر از گذشته توسعه دهید و تقویت کنید.

 

 

 

بسته الحاقی Worldslayer همچنین شامل یک درخت مهارت ترکیبی PAX جدید، یک فضای جدید برای ماد سلاح‌ها و قابلیت تغییر ظاهر تمام تجهیزات به صورت رایگان است. سطح سختی جدید Apocalypse نیز با این بسته الحاقی به بازی اضافه شده است که تمام کردن بازی در این درجه سختی، پاداش‌های فوق‌العاده‌ای به همراه دارد اما به مهارت و کار تیمی فوق‌العاده‌ای نیز نیاز دارد.

 

 توجه: بازی Outriders یک بازی کاملا آنلاین است و علاوه بر داشتن اتصال دائم اینترنت، به اشتراک پلاس نیاز دارد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6014
۰
NaN%
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید