خرید بازی Who Wants to be a Millionaire PS5
خرید بازی Who Wants to be a Millionaire PS5
قیمت: 1250000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Who Wants to be a Millionaire PS5

خرید بازی Who Wants to be a Millionaire

برای PS5

سازنده :Appeal Studios

ناشر : Microïds

محصولات مشابه

چه کسی میخواهد میلیونر شوند؟ یکی از مهمترین و مهیج ترین برنامه های تلویزیونی که در بیشتر نقاط جهان و کشور های دنیا برنامه هایی این چنینی را ساخته و از شبکه های تلویزیونی پخش نموده اند. برنامه ای که در آن با جواب دادن تعداد سوال های مشخصی میتوانید در انتها برنده یک جایزه تعیین شده و قالبا بزرگ شوید، یکی از این برنامه ها برنامه ای با همین نام بود که توسط جرمی کلارکسون و در کشور بریتانیا ساخته شده بود که شما با جواب دادن به ۱۵ سوال برنده یک میلیون پوند میشدید. البته سوال ها آنچنان آسان نبوده و افراد بسیار کمی توانسته بودند که به تمام سوالات پاسخ داده و برنده کل این مقدار جایزه نیز بشوند، در این راه شما کمک های مشخصی را نیز دریافت میکردید، اما کار به اینجا ختم نشده و پای این برنامه تلویزیونی معروف به فیلم ها نیز کشیده شد، مثل فیلم میلیونر زاغه نشین و خب دنیای بازی های ویدیویی هم از این مسابقه و ایده آن بی نصیب نماند و بازی هایی را تحت این عنوان معرفی و منتشر شده است، بازی Who Wants to be a Millionaire که در سال ۲۰۲۰ و برای پلتفرم های نسل هشتمی Xbox One , Playstation 4 , Nintendo Switch و همینطور رایانه های شخصی منتشر شده.

 

در بازی شما وظیفه دارید به عنوان یک شرکت کندده در مسابقه با حال و هوای همین مسابقه که در انگلستان برگزار میشود شرکت کرده و به ۱۵ سوال پاسخ بدهید تا برنده بازی باشید، همچنین در این راه شما سه کمک داشته که میتوانید از آن ها استفاده کنید، طبق روان معمول گزینه تماس با یک دوست، گزینه ی ۵۰/۵۰ و همچنین گزینه ی رای های دیگران. قسمت های کمک واقعا خوب و منصفانه کار شده و یکی از نقاط مثبت بازی به شمار میرود، همچنین شما میتوانید در بازی بسته های سوالاتی را خریداری نموده و با پاسخ به آن ها سطح مهارتتان را بالا برده و شانس خود را برای بردن بازی و یک میلیون پوند افزایش دهید.

سیستم سوالات و طراحی آن ها بسیار خوب و دقیق کار شده اند و بازی از این نظر هم نه تنها مشکلی را نخواهد داشت، بلکه واقعا هم خوب و عالی کار میکند

حرف آخر

بازی  میتواند شما را برای مدتی سرگرم سوالات و مسابقه های خود کند و برای بالا بردن معلومات شما نیز بسیار خوب و پر کاربرد است

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Who Wants to be a Millionaire PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}