خرید بازی Goat Simulator 3 نسخه Pre-Udder برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6985
۱,۶۶۰,۰۰۰
۰%
۱,۶۶۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

خرید بازی Goat Simulator 3 نسخه Pre-Udder برای PS5
مدل: بازی PS5
تولیدکننده: Coffee Stain Studios
یک نفره - تا چهار نفر آنلاین
شبیه‌ساز اجتماعی - سندباکس
مناسب برای 12 سال به بالا
دارای آیتم DLC

بررسی تخصصی

نسخه Pre-Udder بازی Goat Simulator 3 شامل پک آیتم Pre-Udder می‌شود.

 

 

وقت ببعی‌ها فرا رسیده است...

بازی Goat Simulator 3 یک بازی سندباکس ماجرایی سوم شخص جدید است که به شما این فرصت را می‌دهد تا به آرزوی خود برسید و یک بز باشید. مثل بازی Goat Simulator، شما می‌توانید با کله بقیه را بزنید، بلیسید و با پرش‌های بلند، جزیره سن انگورا را بگردید که این بار بزرگ‌تر و پر از چالش‌های مختلف است.

اما زندگی به عنوان یک بز، بدون دوستان معنایی ندارد. در بازی Goat Simulator 3 می‌توانید گله‌ای از بزها تشکیل دهید و دنیا را به آشوب بکشید و تصاحب کنید.

 

بز باشید!

بازی Goat Simulator 3 پر از بز است! بزهای قدبلند، بزهای راه راه، بزهای عصبانی و بزهای خل و چل و انواع دیگری که هنوز کشف نشده‌اند. تمام بزها قابل شخصی‌سازی هستند و با انواع تجهیزات، از سم تا شاخ قابل تقویت هستند. با انواع وسایل مختلف، مثل دستمال توالت یا چای کیسه‌ای و حتی جت پک، می‌توانید بزهای خود را شخصی‌سازی کنید و آن‌ها را به بزهایی شیک و باکلاس (یا بی‌کلاس و پلشت) تبدیل کنید؛ مهم نیت شما است که می‌خواهید مانند آرزوهای‌تان، یک بز باشید.

 

 

گله‌داری کنید

از دوستان خود دعوت کنید که مثل شما بز باشند. بازی Goat Simulator 3 به صورت آفلاین و آنلاین، تا چهار نفر (ببخشید، بز!) را پشتیبانی می‌کند. می‌توانید با دوستان خود در جزیره سن انگورا بگردید، با هم شهر را خراب کنید، در هفت مینی گیم با هم رقابت کنید و با این مینی‌گیم‌ها، دوستی‌های خود را به دشمنی تبدیل کنید و برای همیشه با دوستان خود قطع رابطه کنید تا بدانند که نباید یک بازی را بیش از حد جدی بگیرند و برای بردن دوستی‌های‌شان را دور بیاندازند. (شاید بهتر باشد که مینی‌گیم‌ها را بازی نکنید و دوستی‌های خود را حفظ کنید!)

 

 

محیط‌های جدید

بازی Goat Simulator 3 یک تجربه سندباکس عظیم‌تر نسبت به بازی قبلی، سرشار از رازهای مختلف، مأموریت‌های بی‌اهمیت و آیتم‌هایی به شدت مسخره و بدردنخور است. وقتی سم‌های‌تان ساییده شدند (یا حال راه رفتن ندارید) می‌توانید از انواع وسایل نقلیه مانند ریل‌ها، خودروهای مختلف و بمب برای رفتن به گوشه و کنار سن انگورا استفاده کنید.

 

 

به هیچ وجه به قوانین احترام نگذارید

شما یک بز هستید، به عنوان یک بز اصلا لازم نیست به قوانین انسان‌ها احترام بگذارید؛ آن‌ها می‌خواهند (لیترالی) پوست شما را بکنند و گوشت شما را بخورند پس تا جایی که در توان یک بز است، در سطح سن انگورا آشوب ایجاد کنید، زندگی را برای NPCهای بخت برگشته (آن‌ها فکر می‌کردند برای یک بازی شبیه‌ساز مزرعه‌داری ساخته شده‌اند، نه شبیه‌ساز بز) به جهنم تبدیل کنید و با آتش، برق و حتی موجودات بیگانه، تا جایی که می‌توانید زندگی انسان‌ها را نابود کنید و زندگی بهتری برای بزها بسازید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6985
۱,۶۶۰,۰۰۰
۰%
۱,۶۶۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید