خرید بازی Saint Kotar برای PS5
خرید بازی Saint Kotar برای PS5
قیمت: 1920000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Saint Kotar برای PS5

خرید بازی Saint Kotar برای PS5
مدل: بازی PS5
تولیدکننده: SOEDESCO
یک نفره
ترسناک - ماجرایی
مناسب برای بالای ۱۸ سال

محصولات مشابه

بازی Saint Kotar یک بازی ترسناک ماجرایی است که داستان آن در دره‌ای نفرین شده در مناطق روستایی کرواسی رخ می‌دهد.

در این بازی، شما باید در نقش دو مرد مذهبی، راهی شهر دور افتاده سوتی کوتار در کرواسی شوید و با دست و پنجه نرم کردن با کالتی مرموز و خبیث، راز گم شدن بستگان خود را پیدا کنید.

 

 

بازی Saint Kotar یک بازی ترسناک روانشناسی کارآگاهی است که انتخاب‌های شما داستان را پیش می‌برند. شما کنترل بندک و نیکولای، دو کشیش با ایمان متزلزل را بر عهده می‌گیرید که راهی شهر قدیمی و به شدت متعصب سوتی کوتار می‌شوند تا یکی از بستگان خود را پیدا کنند. در این شهر، فضایی شیطانی حاکم شده است و مردم به پرستش شر و سحر و جادو رو آورده‌اند.

 

 

تمام شواهد نشان می‌دهند که این فرقه مذهبی افراطی، قتل‌های شنیعی را انجام داده است اما چه کسی پشت این فرقه است؟ آیا می‌توانید بر دیوانگی چیره شوید و حقیقت را پیدا کنید؟

 

 

در بازی Saint Kotar شما باید برای حل معماهای مختلف و پیدا کردن سرنخ‌های داستان، بین دو دنیای واقعی و دنیای شیطانی رفت و آمد کنید و با گشتن در محیط، رازهای مخفی سوتی کوتار را کشف کنید اما به شدت باید مراقب باشید زیرا هر تصمیمی که می‌گیرید، سرنوشت شما و تمام اهالی شهر را تغییر خواهد داد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Saint Kotar برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}