بازی Dragon Ball Z Kakarot برای PS5
بازی Dragon Ball Z Kakarot برای PS5
قیمت: 1920000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

بازی Dragon Ball Z Kakarot برای PS5

عنوان محصول : بازی Dragon Ball Z  Kakarot

پلتفرم اجرایی :  PS5

سبک : اکشن نقش آفرینی جهان باز

سازنده:   CyberConnect2BANDAI NAMCO Entertainment

ناشر : BANDAI NAMCO Entertainment,

 

محصولات مشابه

در بازی Dragon Ball Z: Kakarot، ماجراهای گوکو را تجربه کنید. در بازی Dragon Ball Z: Kakrot نه تنها نبردهای حماسی Dragon Ball را تجربه می‌کنید، بلکه با مأموریت‌های جانبی روبرو می‌شوید که به جوانب بامزه‌تر دنیای Dragon Ball می‌پردازند. شما علاوه بر جنگیدن، در بازی Dragon Ball Z: Kakarot، ماهی‌گیری می‌کنید، می‌خورید و تمرین می‌کنید تا به عنوان گوکو، به یک مبارز قهار تبدیل شوید. در بازی Dragon Bal Z: Kakarot، در دنیای بی‌محدودیت، آزادانه می‌گردید و به ماجراجویی می‌پردازید.

 

در بازی Dragon Ball Z: Kakrot نه تنها با نبردهای حماسی مواجه هستید، بلکه لحظاتی از داستان Dragon Ball Z را تجربه می‌کنید که تا کنون در مانگا و انیمه Dragon Ball دیده نشده بودند و زوایای جدیدی از داستان این انیمه را بازگو می‌کنند.

 

بازی Dragon Ball Z: Kakarot دارای بزرگ‌ترین نبردهای بازی‌های Dragon Ball در زمین‌هایی وسیع و محیطی تخریب‌پذیر است. این بازی شامل باس فایت‌های حماسی است که مهارت‌های شما را به چالش می‌کشند و باید برای چالش‌های سخت‌، خود را تقویت کنید.

در بازی Dragon Ball Z: Kakrot، به عنوان گوکو می‌توانید بجنگید، ماهی‌گیری کنید و تمرین کنید اما دنیای این بازی سرشار از کاراکترهای متنوعی است که گوکو به آن‌ها آشنا می‌شود.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Dragon Ball Z Kakarot برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}