بازی Dragon Ball Z Kakarot برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7004
۱,۹۲۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۲۰,۰۰۰

محصولات مشابه

بررسی تخصصی

در بازی Dragon Ball Z: Kakarot، ماجراهای گوکو را تجربه کنید. در بازی Dragon Ball Z: Kakrot نه تنها نبردهای حماسی Dragon Ball را تجربه می‌کنید، بلکه با مأموریت‌های جانبی روبرو می‌شوید که به جوانب بامزه‌تر دنیای Dragon Ball می‌پردازند. شما علاوه بر جنگیدن، در بازی Dragon Ball Z: Kakarot، ماهی‌گیری می‌کنید، می‌خورید و تمرین می‌کنید تا به عنوان گوکو، به یک مبارز قهار تبدیل شوید. در بازی Dragon Bal Z: Kakarot، در دنیای بی‌محدودیت، آزادانه می‌گردید و به ماجراجویی می‌پردازید.

 

در بازی Dragon Ball Z: Kakrot نه تنها با نبردهای حماسی مواجه هستید، بلکه لحظاتی از داستان Dragon Ball Z را تجربه می‌کنید که تا کنون در مانگا و انیمه Dragon Ball دیده نشده بودند و زوایای جدیدی از داستان این انیمه را بازگو می‌کنند.

 

بازی Dragon Ball Z: Kakarot دارای بزرگ‌ترین نبردهای بازی‌های Dragon Ball در زمین‌هایی وسیع و محیطی تخریب‌پذیر است. این بازی شامل باس فایت‌های حماسی است که مهارت‌های شما را به چالش می‌کشند و باید برای چالش‌های سخت‌، خود را تقویت کنید.

در بازی Dragon Ball Z: Kakrot، به عنوان گوکو می‌توانید بجنگید، ماهی‌گیری کنید و تمرین کنید اما دنیای این بازی سرشار از کاراکترهای متنوعی است که گوکو به آن‌ها آشنا می‌شود.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7004
۱,۹۲۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۲۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید