خرید بازی Them s Fightin Herds نسخه دلوکس برای PS5
خرید بازی Them s Fightin  Herds نسخه دلوکس برای PS5
قیمت: 1820000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Them s Fightin Herds نسخه دلوکس برای PS5

خرید بازی Them's Fightin' Herds نسخه دلوکس برای PS5
تولیدکننده: سایر
یک نفره - دو نفره آفلاین - دو نفره آنلاین
مبارزه‌ای
مناسب برای هفت سال به بالا
دارای Season 1 Pass

محصولات مشابه

نسخه دلوکس بازی Them's Fightin' Herds شامل سیزن پس 1 بازی حاوی چهار کاراکتر جدید، چهار پک اسکین و پک لوازم تزئینی لابی می‌شود.

 

 

بازی Them's Fightin' Herds یک بازی مبارزه‌ای دو بعدی مستقل متشکل از مجموعه‌ای کاراکتر حیوان بامزه است که توسط لورن فاست، کارتون‌ساز معروف، طراحی شده‌اند.

یادگیری سیستم مبارزات بازی آسان است اما دارای پیچیدگی‌های خاصی است و تسلط کامل بر آن، چالش برانگیز است. با این حال، بازی Them's Fightin' Herds برای تمام سنین مناسب است و همه می‌توانند بازی را یاد بگیرند و با هم مسابقه دهند.

 

 

گیم پلی مبارزه‌ای بازی Them's Fightin' Herds از عملکرد سه دکمه برای ضربات ضعیف، متوسط و قوی و یک دکمه برای اجرای جادو تشکیل شده است و هر کاراکتر جادوی منحصربفردی دارد. شما با ترکیب این دکمه‌ها، می‌توانید کمبوهای خاصی را اجرا کنید و دشمن را شکست دهید.

 

 

بازی Them's Fightin' Herds علاوه بر بخش دو نفره آفلاین، دارای یک لابی آنلاین است و می‌توانید در آن آزادانه بگردید و با دیگر پلیرها مسابقه دهید.

 

 

بازی Them's Fightin' Herds دارای بخش داستانی زیبا و جذابی است و راهی ماجراجویی حماسی می‌شوید، دنیای بازی را کشف می‌کنید، مینی گیم‌های مختلف را بازی می‌کنید و با باس‌های بازی می‌جنگید. بخش داستانی این بازی به صورت اپیزودیک عرضه می‌شود و باید هر اپیزود را جداگانه دانلود کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Them s Fightin Herds نسخه دلوکس برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}