خرید بازی Jojos Bizarre Adventure All Star Battle برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6569
۱,۴۴۰,۰۰۰
۰%
۱,۴۴۰,۰۰۰

محصولات مشابه

بررسی تخصصی

بازی مبارزه‌ای JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle، همان‌طور که از نامش پیداست، مجموعه‌ای از بهترین شخصیت‌ها و قهرمان‌ها و ضدقهرمان‌های مانگای جوجو و مبارزات آن‌ها را در خود جای داده است. بازی توسط استودیوی CyberConnect2 ساخته شده که سابقه‌ی ساخت سری بازی‌های ناروتو استورم را دارد، ولی برخلاف آن بازی‌ها، بازی جوجو کاملا شبیه به دیگر بازی‌های مبارزه‌ای دوبعدی ساخته شده است. به این شکل که شخصیت‌ها هر کدام ضمن داشتن حرکات مخصوص خود کاملا شبیه به بازی‌های مبارزه‌ای، از «استند» یا همان قدرت ویژه‌ی خود هم حین مبارزات استفاده می‌کنند.

JoJo's Bizarre Adventure All Star Battle

با این حال، به غیر از مبارزات رو در رو، بازی یک بخش داستانی هم دارد. این بخش داستانی، مبارزات بزرگ و معروف هشت قسمت ابتدایی مانگای جوجو را در خود جای داده است. داستانی کاملا تازه برای بازی نوشته شده است که طی آن، شخصیت‌های مختلف سری جوجو کنار هم می‌آیند و مبارزات این مجموعه را دوباره انجام می‌دهند. طی بخش داستانی، در نقش قهرمان‌ها قرار می‌گیرید و با ضدقهرمان‌های سری جوجو مبارزه می‌کنید، اما پس از اتمام هر مبارزه، این گزینه را هم دارید تا در نقش ضدقهرمان مقابل هم مبارزه را تجربه کنید. بیش از صد مبارزه‌ی مختلف از مانگای جوجو در بخش داستانی این بازی مبارزه‌ای قرار داده شده است.

JoJo's Bizarre Adventure All Star Battle

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این بازی که All Star Battle R نام گرفته، تغییرات بزرگ و مهمی را به همراه داشته است؛ طوری که حتی پایه‌ی سیستم مبارزات بازی هم فرق کرده است. مبارزات نسخه‌ی جدید بازسازی شده به غیر از حالت کلاسیک، یک حالت «تگ-تیم» هم دارد؛ یعنی می‌توان تیمی از دو شخصیت را به مبارزه آورد و حین مبارزات، از شخصیت دوم برای کمک استفاده کرد. با توجه به اینکه این تغییر سیستم مبارزات بازی را کاملا متفاوت از گذشته می‌کند، حرکات و چندضرب‌ها (کمبوها) هم بازطراحی شده‌اند و حتی حرکت کردن هم با مکانیک‌های جدیدی در All Star Battle R همراه است. نسخه‌ی اصلی بازی چهل شخصیت داشت، اما در این نسخه‌ی جدید با پنجاه شخصیت روبه‌رو خواهیم شد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6569
۱,۴۴۰,۰۰۰
۰%
۱,۴۴۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید