خرید بازی Farming Simulator 22 برای PS5
خرید بازی Farming Simulator 22 برای PS5
قیمت: 1470000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Farming Simulator 22 برای PS5

خرید بازی Farming Simulator 22 برای PS5
تولیدکننده: سایر
یک نفره - تا شش نفر آنلاین
مدیریتی - شبیه‌ساز
مناسب برای تمام سنین
دارای پک تراکتور CLAAS Xerion

محصولات مشابه

این نسخه از بازی Farming Simulator 22 حاوی پک تراکتور CLAAS Xerion است.

 

بازی Farming Simulator 22، بزرگ‌ترین و کامل‌ترین بازی شبیه‌ساز کشاورزی است که گیم پلی بیشتر و آزادی عمل بی‌اندازه‌ای را به گیمر ارائه می‌کند. این بازی دارای بیش از ۴۰۰ خودرو، هاروستر، ماشین کشاورزی، تراکتور، انواع وسایل نقلیه، تجهیزات و ابزار مخصوص مدیریت یک مزرعه است و ۱۰۰ برند برتر صنعت کشاورزی و دامداری در این بازی حضور دارند و محصولات آن‌ها با دقت زیادی در بازی شبیه‌سازی شده‌اند تا بازی شبیه‌ساز کشاورزی 22،‌ کامل‌ترین و پرجزئیات‌ترین شبیه‌ساز کشاورزی و مزرعه‌داری باشد. این بازی برای تمام سنین فارغ از میزان آگاهی آن‌ها از کشاورزی مناسب است و همه می‌توانند از این بازی لذت ببرند و به میل خود، یک مزرعه را مدیریت کنند.

 

بازی Farming Simulator 22 دارای دو نقشه جدید در اروپا و آمریکا و نسخه بهبودیافته نقشه کوهستان آلپ است و سه نوع کشت جدید به بازی اضافه شده‌اند. همچنین، چرخش فصل‌ها در بازی چالش‌های جدیدی را پیش روی شما قرار می‌دهد و باید متناسب با هر فصل از محصولات خود مراقبت کنید. شما علاوه بر کشت محصولات و پرورش دام، اکنون می‌توانید با ساخت کارخانه، محصولات خود را تهیه و تولید کنید و به فروش برسانید.

 

بازی Farming Simulator 22 با موتور Giant 9 ساخته شده است تا امکان شخصی‌سازی بیشتری به گیمر داده شود تا با فراغ بال بتواند مزرعه خود را شخصی‌سازی کند و تغییر دهد. همچنین هوش مصنوعی بازی نیز نسبت به نسخه‌های قبلی بهتر شده است و قدرت کنسول‌های نسل جدید نیز باعث جلوه‌های بصری بسیار زیبایی شده است.

 

 

در بازی Farming Simulator 22 شما می‌توانید علاوه بر کاشت و پرورش انواع گیاهان از جمله گیاه‌های جدید انگور و زیتون، شش نوع دام از جمله گاو، مرغ و خروس و اسب را نیز پرورش دهید. بازی Farming Simulator 22 به صورت آنلاین نیز قابل بازی است و می‌توانید با دو نفر از دوستان خود به صورت Co-Op یا در قالب دو تیم سه نفره، به صورت رقابتی بازی کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Farming Simulator 22 برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}