خرید بازی MARTHA IS DEAD - PS5
خرید بازی MARTHA IS DEAD - PS5
قیمت: 1669000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی MARTHA IS DEAD - PS5

 

- کاور ویژه

- پوستر A3

- استیکر

- کد دیجیتال کارت‌های تاروت درون بازی

محصولات مشابه

بازی Martha is Dead یک بازی ترسناک روانشناسی هیجان‌انگیز تاریک است که داستان آن در ایتالیا در سال ۱۹۴۴ رخ می‌دهد و مرز بین واقعیت و توهم را در کشوری جنگ زده، به هم می‌زند.

 

 

بازی Martha is Dead درباره از دست دادن، روابط و مضامین روانشناسی دوره‌ای تاریک از تاریخ است که از دید زن جوانی روایت می‌شود که به دنبال حقیقت است اما خود نیز رازهایی برای مخفی کردن دارد.

 

 

شما می‌توانید آزادانه در محیط زیبای بازی با قایق، دوچرخه یا پا بگردید. محیط بازی با دقت زیادی بر اساس محیط‌های واقعی در ایتالیا ساخته شده است و دارای پس‌زمینه روستایی بسیار زیبایی است.

 

 

در بازی Martha is Dead شما باید با استفاده از کارت‌های تاروت، روح بانو را احضار کنید و با استفاده از نشان‌ها و سمبل‌های مختلف، معماهای بازی را حل و رازهای مختلف آن را فاش کنید.

 

 

عکاسی در بازی اهمیت زیادی دارد. شما باید با استفاده از عکس‌های مختلف، داستان بازی را دنبال کنید و اسرار مارتا را کشف کنید. اما عکاسی در بازی جنبه تفریحی نیز دارد و می‌توانید از مناظر زیبای بازی عکاسی کنید. بازی به شما عکاسی و پروسه احضار عکس در دهه ۴۰ میلادی را به شکل کامل آموزش می‌دهد و عکاسی در بازی، حالتی شبیه‌سازی شده دارد.

 

 

بازی Martha is Dead در اواخر جنگ جهانی دوم جریان دارد و با خواندن روزنامه‌ها، تلگرام‌ها و گوش دادن به رادیو، می‌توانید از اوضاع جنگ باخبر شوید تا فضای بازی را بهتر درک کنید.

 

 

بخشی از داستان بازی به یادآوری خاطرات گذشته مربوط می‌شود و برای این کار باید با چینش عروسک‌های خیمه شب‌بازی، گذشته را بازسازی کنید تا داستان بازی را پیش ببرید.

 

 

موسیقی بازی که توسط استودیو Between Music ساخته شده است، فضای بازی را به شکلی فوق‌العاده به شما القا می‌کند و ساندترک بازی شامل قطعاتی است که زیر آب ضبط شده‌اند. آهنگ‌های بازی نیز فضای رازآلود و غم‌انگیز بازی را حفظ کرده‌اند و شامل آهنگ‌های معروفی از جملات آهنگ‌های شوبر می‌شوند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی MARTHA IS DEAD - PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}