بازی Among Us نسخه Crewmate Edition برای PS5
بازی Among Us نسخه Crewmate Edition برای PS5
قیمت: 1490000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

بازی Among Us نسخه Crewmate Edition برای PS5

عنوان محصول : بازی Among Us نسخه Crewmate Edition

پلتفرم اجرایی : PS5

سبک : اکشن ، فکری

محصولات مشابه

بازی Among Us نسخه Crewmate Edition به عنوان یک بازی گروهی آنلاین شناخته می شود که تا حدودی شبیه بازی مافیا (بازی گروهی) بوده و در یک گروه از فضانوردان، یک خائن حضور دارد. در واقع داستان بازی Among US برای PS5 از آنجایی آغاز می شود که یک تیم 15 نفره از فضانوردان در یک سفینه به دنبال راهی هستند تا به دنیای متمدن بازگردند. در میان این افراد یک نفر بیگانه خائن حضور دارد که با نام Imposter شناخته می شود حضور دارد و سعی بر آن دارند که کاری کند که سایر خدمه نتوانند به دنیای متمدن بازگردند.

بازی Among Us نسخه Crewmate Edition برای PS5

گیم پلی بازی Among Us نسخه Crewmate Edition

یکی از مهم ترین ویژگی های مثبتی که برای بازی Among Us نسخه Crewmate Edition برای PS5 باید بیان کرد، گیم پلی جذابی است که برای بازی در نظر گرفته شده است. انیمیشن ها اگرچه تصاویری کودکانه هستند ولی به خوبی می توانند گیمر را به خود جذب کنند. خدمه معمولی در طول بازی تلاش دارند که با تعمیر سفینه، آن را به دنیای معمول بازگردانند. این در حالی است که Imposter علاوه بر تلاش برای از بین بردن زحمات دیگران، در مواقعی دیگران را به قتل می رساند. چطور باید جلوی Imposter را بگیریم؟ در واقع باید در نظر داشته باشید که در مواقعی که خدمه تصور می کنند وی را پیدا کرده اند، یک جلسه را برگزار می کنند و در صورتی که بتوانند به خوبی وی را تشخیص دهند، به عنوان برندگان بازی شناخته می شوند. بازی به گونه ای انجام می شود که قطعا به خلاقیت و تفکر نیاز داشته و شما در صورتی که نقش Imposter را بازی می کنید باید همه اعضا را متقاعد که یک عضور معمولی خدمه هستید.

بازی Among Us نسخه Crewmate Edition برای PS5

بازی Among Us نسخه Crewmate Edition شامل چه مواردی است؟

به طور کلی در این نسخه از بازی امانگ آس نسخه پایه در دسترس شما می باشد و تمامی آیتم های مربوط به Airship و Polus بوده و همچنین Mira HQ Skins را در کنار Stickmin Pet، Brainslug Pet و سایر ویژگی هایی می باشد. باید در نظر داشته باشید که بازی به بهترین شکل تولید شده است و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. پوستر ها و امکاناتی که در دسترس شماست باعث می شود تا بسیاری به بازی Among Us نسخه Crewmate Edition دسترسی داشته باشید.

بازی Among Us نسخه Crewmate Edition برای PS5

نتیجه گیری

بازی Among Us نسخه Crewmate Edition را می توان یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما می باشد و شما می توانید برای PS5 آن را خریداری کرده و استفاده کنید. تولید این نسخه برای پلی استیشن 5 می تواند گزینه ای مناسب برای شما به شمار می رود و شما می توانید نسبت به خرید آن اقدام کنید. ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در خصوص بازی Among Us نسخه Crewmate Edition در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. انتظار می رود که بسیاری از علاقمندان به بازی های فکری و مخفی کاری، از این بازی لذت ببرند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Among Us نسخه Crewmate Edition برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}