خرید بازی The Eternal Cylinder برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6860
۱,۸۵۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۵۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

خرید بازی The Eternal Cylinder برای PS5
تولیدکننده: Good Shepherd Entertainment
یک نفره
بقا - ماجرایی
مناسب برای بالای 12 سال

بررسی تخصصی

در بازی The Eternal Cylinder شما کنترل گونه‌ای از حیات به نام تربوم را بر عهده دارید و باید دنیای بیگانه عجیبی سرشار از موجوداتی خاص، محیط‌های سوررئال و در آستانه نابودی توسط یک شی باستانی را بگردید و کشف کنید. استوانه جاودان، سازه عظیم چرخانی است که تا کنون دنیاهای متعددی را از بین برده است و این بار سراغ سیاره تربوم‌ها آمده است.

 

دنیای بیگانه‌ای را کشف کنید

بازی The Eternal Cylinder دارای دنیای بزرگی با چهار زیست بوم منحصربفرد سرشار از حیوانات و گیاهانی خارق‌العاده است و آن‌چه کشف می‌کنید، مایه وحشت و شگفتی شما خواهد شد.

 

در بازی The Eternal Cylinder شما با گونه جدیدی از موجودات زنده به نام تربوم (Trebhum) آشنا خواهید شد. این موجودات در آغاز زندگی‌شان، بدن‌های نرم و به شدت آسیب‌پذیری دارند و در کف زنجیره غذایی قرار می‌گیرند اما قدرت جهش یافتگی زیادی دارند و با خوردن غذا می‌توانند قدرت‌های جدیدی به دست آورند و تبدیل به موجودات قوی‌تری شوند. شما در طول بازی باید با پیدا کردن غذاهای مختلف، این موجودات را پرورش دهید و آن‌ها را به هر شکلی که دوست دارید، تغییر دهید.

 

 

قابلیت جهش یافتگی این موجودات باعث می‌شود تا در پرورش آن‌ها آزادی عمل زیادی داشته باشید و می‌توانید تربوم منحصربفرد خود را پرورش دهید و موجوداتی منحصربفرد بسازید. نوع جهش‌یافتگی تربوم در دستان شما است و تربوم شما خاص و منحصر به شما خواهد بود.

 

 

دنیای بازی The Eternal Cylinder به چهار زیست بوم تقسیم می‌شود. زیست بوم «دشت» آب و هوای مناسب و غذای کافی در اختیار تمام موجودات زنده قرار می‌دهد. زیست بوم «تندرا» آب و هوایی یخ‌بندان دارد. زیست بوم  «صحرا» زمانی محل زندگی تمدنی باستانی بوده است اما اکنون تمام سطح آن را شن و ماسه فرا گرفته است و زیست بوم «مسموم» به دلیل واقعه‌ای نامشخص تبدیل به محلی کابوس‌وار شده است.

 

 

دنیای The Eternal Cylinder سرشار از انواع گونه‌های حیوانی است که بسیاری از آن‌ها به دلیل یک فاجعه با بقایای تمدن‌های قدیمی ترکیب شده‌اند و هیولاهای وحشتناکی را به وجود آورده‌اند. در انتهای زنجیره غذایی این سیاره بیگانه، سازه‌ای متحرک و عجیب به نام استوانه جاودان قرار دارد که ریشه‌ای نامعلوم دارد و احتمالا یک کیان یگانه و بی‌همتا است که از ابتدای خلقت وجود داشته است. استوانه جاودان میلیاردها تمدن و سیاره را از بین برده است و این بار نوبت تربوم‌ها است که با این شی بیگانه و لایتناهی مواجه شوند.

 

 

در ابتدای بازی، شما می‌توانید از چهار گونه تربوم Balloon، Grasshopper، Cactus و Fur انتخاب کنید و سپس با بیش از 50 گزینه جهش یافتگی، تربوم منحصربفرد با قابلیت‌های متعددی بسازید. می‌توانید تربوم خود را به یک پرنده یا ماهی تبدیل کنید و انواع روش‌های دفاعی و تهاجمی مانند پرتاب آتش و تولید صدای بلند برای آن در نظر بگیرید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6860
۱,۸۵۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۵۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید