خرید بازی Evil West برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6829
۲,۵۲۰,۰۰۰
۰%
۲,۵۲۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

خرید بازی Evil West برای PS5

تولیدکننده: Focus Entertainment

تجربه‌ی تک‌نفره و کوآپ نبردهایی خونین

بازگویی افسانه‌ها و اساطیر دنیای غرب وحشی

رشد مهارت‌ها، ارتقای سلاح‌ها و ابزار

کاوش و نبرد در قالب داستانی درمورد نجات آمریکا

یک نفره - دو نفره آنلاین

اکشن ماجراجویی

مناسب برای بالای 18 سال

دارای DLC

بررسی تخصصی

نسخه فیزیکی بازی Evil West شامل پک اسکین Wild West East، اسکین Golden Defender و اسکین سلاح Golden Relic می‌شود.

 

 

شرارت هیچوقت نمی‌خوابد... اما خون خواهد ریخت!

در بازی Evil West، ابرقهرمان غرب وحشی باشید و ایالات متحده را از چنگال خون آشام‌ها نجات دهید.

بهترین شکارچی خون‌آشام باشید

بازی Evil West یک بازی اکشن ماجراجویی داستانی است که در طول بازی باید برای شکست دادن ارتش خون‌آشام‌ها، سلاح‌های خود را تقویت کنید، ابزار شکار بسازید و قدرت‌های خود را گسترش دهید.

 

 

افسانه‌های قدیمی را در غرب وحشی پیدا کنید

در پس ظاهر غرب وحشی، شما آخرین شکارچی خون‌آشام هستید و باید آمریکا را از حمله خون آشام‌ها نجات دهید و برای همیشه،‌ شر را از بین ببرید.

 

در ابتدای قرن هجدهم، انستیتو رنتیر، مأمورانی را استخدام کرده و پرورش داده است که از بشریت در برابر خون آشام‌ها محافظت می کنند. این سازمان کاملا مخفیانه فعالیت می‌کند و مردم عادی از آن بی‌خبر هستند.

 

در بازی Evil West، شما کنترل جسی رنتیر، پسر ویلیام رنتیر، رئیس انستیتو رنتیر را بر عهده خواهید داشت. جسی، یک شکارچی خون‌آشام ماهر است و الگوی دیگر شکارچیان محسوب می‌شود. او اصرار دارد که مأموران انستتیو، باید از از مردم عادی در برابر خون آشام‌ها محافظت کنند، بدون اینکه خطر آن‌ها علنی شود. او در این ماجراجویی تنها نخواهد بود.

دکتر امیلیا بلکول در کار خود کاملا ماهر است و مهره باارزشی برای انستیتو است. او علاوه بر اینکه در نبرد با خون‌آشام‌ها به جسی کمک می‌کند، مشغول تحقیق روی موجودات خون آشام است و رهبر فرقه کالیکو نیز محسوب می‌شود.

ادگار گریونر، همکار جسی و یکی از کهنه‌کاران در عرصه شکار خون آشام است. ادگار همچنین دست راست ویلیام رنتیر محسوب می‌شود و قبل از بازنشستگی، جسی را در سخت‌ترین مأموریتش، همراهی می‌کند.

موجودات خون آشام فقط شامل خون آشام‌های عادی نمی‌شوند. آن‌ها پس از سال‌ها مخفی شدن، اکنون قصد دارند به نسل بشر  حمله کنند و آن‌ها را برای همیشه از بین ببرند.

 

ناگال‌ها همواره در کمین هستند و با چنگال‌های تیز خود حمله می‌کنند. آن‌ها به تیرهای کوچک به راحتی جاخالی می‌دهند، در گروه‌های کوچک حمله می‌کنند و زوزه‌های آن‌ها دشمن را تضعیف و دیگر اعضای گله را تقویت می‌کنند.

بوهگ‌ها بر خلاف خون‌آشام‌های عادی، قابلیت ترمیم ندارند و هیولاهایی کندذهن هستند. اما زمانی که در گله‌هایی عظیم حمله می‌کنند، بسیار خطرناک هستند.

لیچرها هیولاهایی عظیم هستند که با سپری بزرگ، از خود در برابر حملات مستقیم دفاع می‌کنند و حتی اگر سپر آن‌ها از بین برود، مقاومت بسیار زیاد آن‌ها در برابر انواع حملات باعث می‌شود تا باز هم هیولاهایی خطرناک باقی بمانند.

هایبورن‌ها، قوی‌ترین نژاد خون‌آشام‌ها هستند. آن‌ها می‌توانند پرواز کنند و ارتشی از خفاش‌ها را برای نبردها فرا می‌خوانند که نه تنها می‌توانند دشمن را از بین ببرند، بلکه زخم‌های او را نیز درمان می‌کنند.

کشتن خون آشام‌ها، نیازمند ابزاری خارق‌العاده است. انستیتو رنتیر برای مبارزه با خون آشام‌ها، سلاح‌های جدیدی می‌سازد که هر کدام برای مواجهه با گونه‌های مختلف خون‌آشام‌ها مناسب هستند.

 

 

دستکش مخصوص، سلاح منحصربفرد انستیتو است که در نبردهای نزدیک می‌تواند دفاع خوبی به مبارز بدهد و حتی دارای قدرت کافی برای پرتاب کردن دشمنان و دور کردن آن‌ها است. این دستکش حتی به انرژی الکتریکی مجهز شده است و می‌تواند خون آشام‌ها را موقتا بی‌هوش کند.

هفت‌تیر انستیتو رنتیر کمی با هفت‌تیرهای گاوچران‌های غرب وحشی متفاوت است و قابلیت شلیک سریع دارد که برای هدف گرفتن خون آشام‌های سریع‌تر، بسیار حیاتی است.

 

 

علاوه بر هفت‌تیر، شما با تفنگ رایفل می‌توانید از راه دور به نقاط ضعف دشمنان خود شلیک کنید و آسیب زیادی به آن‌ها وارد کنید.

 

 

آتش افروز سلاح بسیار ساده‌ای است اما می‌تواند تعداد زیادی از دشمنان را آتش بزند و آن‌ها را به سرعت به خاکستر تبدیل کند.

 

 

بازی Evil West در غرب وحشی جریان دارد و افسانه‌های فولکلور غرب وحشی و وقایع تاریخی قرن هجدهم را با هم ترکیب می‌کند تا جلوه متفاوتی از غرب وحشی، آلوده به هیولاهای فراطبیعی در دره‌های دورافتاده، شهرهای رها شده و معادن تاریک ارائه کند.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6829
۲,۵۲۰,۰۰۰
۰%
۲,۵۲۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید