خرید بازی Persona 5 Royal برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6801
۲,۱۰۰,۰۰۰
۰%
۲,۱۰۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

 

خرید بازی Persona 5 Royal برای PS5
تولیدکننده: Atlus
یک نفره
نقش آفرینی نوبتی
مناسب برای 16 سال به بالا

بررسی تخصصی

بازی Persona 5 Royal باعث گسترش داستان بازی Persona 5 می‌شود

بازی Persona 5 Royal با افزودن شخصیت‌ها و داستان جدید، باعث گسترش داستانی می‌شود که از بازی Persona 5 اخذ کرده است. در صفحه پرسش و پاسخ Atlus آمده است که «بازی Persona 5 Royal بر اساس سیستم بازی Persona 5 توسعه داده شده است و بسیاری از عناصر جدید، مانند شخصیت‌ها و رویدادها، به ابتدای بازی افزوده شده‌اند.» اگر شما با مجموعه بازی‌های Persona آشنایی داشته باشید، قبلا هم شاهد این چنین اتفاق‌هایی بودید. مثلا بازی Persona 4: Golden بر اساس هسته بازی Persona 4 ساخته شده بود که بهبودهایی در آن نیز وجود داشت. بازی Persona 5 Royal بسیار مشابه Persona 5 عمل می‌کند و از نظر بصری نیز بسیار مانند آن است، اما بازیکنان می‌توانند همان بازی را از اول آغاز کنند و شاهد اتفاقات جدیدی در داستان باشند.

هرآنچه که از بازی Persona 5 Royal می دانیم

بازی Persona 5 Royal ما را با اعضای جدید Phantom Thieves آشنا می‌کند

یکی از محتویات جدیدی که به بازی اضافه می‌شود، شخصیتی به نام خوزه (Jose) است که می‌توان او را در Mementos پیدا کرد. خوزه برای شناخت انسان‌ها به دنبال جمع‌آوری گل‌ها است و شما می‌توانید با مبادله گل با او، آیتم‌های منحصر به فردی را دریافت کنید. همچنین می‌توانید تمبرهایی را تحویل خوزه دهید و در ازای آن تغییراتی در Mementos ایجاد کنید. یکی دیگر از محتویات قابل جمع‌آوری سنگ‌های به نام ایشی (Ishi) هستند که شبیه به جمجمه‌اند. ایشی به وسیله خرابی و تغییرات در Palaces ایجاد می‌شود که پیدا کردن آن‌ها به شما امتیازات ویژه‌ای می‌دهد.

 

بازی Persona 5 Royal فصل جدیدی را شامل می‌شود

در یکی از هفته‌نامه‌های Famistsu، پیش‌نمایشی از بازی Persona 5 Royal نوشته شد که به همراه مصاحبه با کارگردان بازی، دایکی ایتو (Daiki Itoh) و تهیه‌کننده آن، کازوهیسا وادا (Kazuhisa Wada) بود. در این مصاحبه گفته شد: «ما سعی داریم حجم فصل سوم جدیدی که در بازی قرار دادیم، بیشتر از توقعات باشد و کسانی که بازی Persona 4 Golden را به خاطر داشته باشند، حتما متوجه این افزایش حجم خواهند شد.» این فصل جدید باعث گسترش خط داستانی و در نهایت، تغییر پایان‌بندی بازی می‌شود.

هرآنچه که از بازی Persona 5 Royal می دانیم

بازی Persona 5 Royal مکان‌های جدیدی را شامل می‌شود و اوقات فراغت بیشتری در شب در اختیار بازیکن می‌گذارد

مکان جدیدی به نام Kichijoji به بازی Persona 5 Royal اضافه خواهد شد که شامل مراحل فرعی بسیاری است. یکی از اماکن جدیدی که از آن صحبت شده، Rag Shop است که می‌توانید در آن زره‌پوش‌هایی که در Palaces و Mementos پیدا کردید را به فروش برسانید. با این کار امتیازی کسب می‌کنید که در آینده می‌توانید آن امتیازات را در ازای چیزهای باارزشی مبادله کنید. همچنین بازی Darts Live 3 در دنیای بازی Persona 5 Royal اضافه شده است.

 

مکان‌های جمعی جدیدی نیز به بازی اضافه شده است. برای مثال آکواریوم یکی از این مکان‌ها است. علاوه بر این‌ها، شما قادر است که بخشی از وقت خود را با دوقلوها بگذرانید و از مکان آن‌ها در کمپانی دیدن کنید. در نهایت، گفته شد که بازیکنان می‌توانند وقت آزاد بیشتری در شب‌ها داشته باشند تا بتوانند کارهای مورد علاقه‌شان را بیشتر انجام دهند.

 

بازی Persona 5 Royal مکانیک و حرکات جدیدی به بازی اضافه می‌کند

ترکیب جدیدی از حرکات و فن‌های جدیدی به نام Show Time به بازی اضافه خواهند شد. این حرکت توسط دو نفر از اعضای Phantom Thieves قابل انجام است و می‌توان از آن در برابر دشمنان استفاده کرد. همچنین اعلام شده که Baton Pass دارای سطوح مختلف خواهد بود. دارت بازی کردن و تعدادی از فعالیت‌های خاص باعث بالا بردن سطح Baton Pass شما می‌شود. هرچه سطح شما بالاتر باشد، قدرت بیشتری در حملات به کار می‌رود. Baton Pass به شما این اجازه را می‌دهد که نوبت خود را به شخص دیگر از اعضای پارتی خود بدهید.

 

پرسونای بعضی از شخصیت‌ها نیز تغییر می‌کند. برای مثال ریوجی (Ryugi) پرسونای جدیدی به نام ویلیام (William) در اختیار دارد. مورگانا (Morgana) نیز یک Ultimate Persona به نام دیگو (Diego) دریافت می‌کند.

هرآنچه که از بازی Persona 5 Royal می دانیم

Confidant‌ جدیدی به بازی Persona 5 Royal اضافه می‌شود

شخصیت Confidant جدیدی به نام تاکوتو ماروکی (Takuto Maruki) را ملاقات خواهید کرد. او مشاور دانشجویی پاره‌وقت است که در آکادمی شوجین (Shujin Academy)، پس از حادثه آوریل استخدام شده است. او سطح Arcana جدیدی به نام Le Consultant دارد.

 

20 موسیقی جدید به بازی Persona 5 Royal اضافه می‌شود

موسیقی متن بازی Persona 5، توجه بسیاری را به خود جلب کرد و یکی از المان‌های اصلی بازی، موسیقی متن آن است. اگر شما از دوست‌داران موسیقی متن این بازی هستید، باید بدانید که بازی Persona 5 Royal، 20 موسیقی جدید را به بازی اضافه می‌کند.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6801
۲,۱۰۰,۰۰۰
۰%
۲,۱۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید