خرید بازی برای نینتندو سوییچ Fire Emblem Engage - Nintendo Switch

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7021
۲,۹۹۰,۰۰۰
۰%
۲,۹۹۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

 

خرید بازی Fire Emblem Engage برای نینتندو سوییچ

تولیدکننده: Nintendo

یک نفره

تاکتیکی نوبتی - نقش آفرینی

مناسب برای بالای 12 سال

استفاده دقیق از المان‌های بازی‌های تاکتیکی و نوبتی

موسیقی‌های گوش‌نواز

بررسی تخصصی

اژدهای آسمانی بازگشته است

در نبرد با اژدهای هبوط، چهار قلمرو به همراه قهرمانانی از دنیاهای دیگر، شیطان بزرگ را متوقف کردند. هزار سال بعد، مهر زندان این اژدها ضعیف شده است و اژدهای هبوط در شرف بازگشت است. شما به عنوان اژدهای آسمانی باید با استراتژی‌های پیچیده و گزینه‌های متعددی که در اختیار دارید، 12 حلقه نشانه‌دار را پیدا کنید و صلح را به قاره الیوس بازگردانید.

 

در بازی Fire Emblem Engage با قهرمانان بازی‌های دیگر سری Fire Emblem همکاری خواهید کرد و می‌توانید قهرمانانی چون مارث و سلیکا و قدرت حلقه‌های‌شان را در نبردها احضار کنید و در این بازی جدید از سری Fire Emblem، قدرت‌های آن‌ها را استفاده کنید:

Emblem Corrin یا نشان سرنوشت، اراده‌ای پولادین دارد و از خون اولین اژدهایان است. او می‌تواند از جادوی درون رگ‌های اژدهایان استفاده کند.

Emblem Blyth یا نشان آکادمی، یک مزدور سابق است که اکنون به یک معلم تبدیل شده است. او به سلاح‌های متعدد دسترسی دارد و تاکتیک‌های جنگی متعددی را استفاده می‌کند.

 

Emblem Lucina یا نشان بیداری، یک وارث سلطنتی است که می‌داند هر چیزی ممکن است در یک چشم به هم زدن از بین برود. او پیمان‌های مستحکمی با هم‌تیمی‌هایش ایجاد می‌کند و از قدرت آن‌ها در نبرد استفاده می‌کند.

 

Emblem Micaiah یا نشان طلوع، دارای قدرت‌های احیا و اطلاع از آینده است و با جادوی روشن خود، به سربازان کمک می‌کند.

 

Emblem Ike یا نشان درخشش، یک رهبر مزدور است که در نبرد بی‌رقیب است و با شمشیر و تبر خود، هر مانعی را نابود می‌کند.

 

Emblem Eirika یا نشان تقدس، یک شاهزاده خوش قلب است که از شمشیرش برای صلح استفاده می‌کند و دشمنان خود را تضعیف می‌کند.

 

Emblem Lyn یا نشان شعله، یک شمشیرزن ماهر و هنرمند است که از قبیله‌ای دوره‌گرد می‌آید. او به یک شمشیر و یک کمان مجهز است.

 

Emblem Roy یا نشان پیمان، یک فرد نجیب‌زاده شجاع و باهوش است که قدرت قرماندهی بالایی دارد. او در برابر حمله‌های دشمنان مقاوم است و با شمشیر خود آن‌ها را نابود می‌کند.

 

Emblem Leif یا نشان میراث، شاهزاده‌ای شجاع از نسل دو جنگجو است. او شوالیه‌ای است که در استفاده از تبر، شمشیر و نیزه ماهر است.

 

Emblem Sigurd یا نشان جنگ مقدس، یک شوالیه نجیب از خانواده‌ای قدرتمند است که قدرت حرکت زیاد و نیزه‌ای قدرتمند دارد.

 

Emblem Celica یا نشان پژواک، شاهزاده کشوری رنگارنگ است و یک راهبه جنگجو است. جادوی مقدس او، لرزه به تن دشمن می‌اندازد.

 

Emblem Marth یا نشان آغاز، قهرمان قهرمانان است که به نجابت و کاریزما معروف است. او به خوبی می‌تواند حرکت‌های دشمن را پیش‌بینی کند و به آن‌ها شبیخون بزند.

 

 

علاوه بر حضور چهره‌های شناخته‌شده سری Fire Emblem، در بازی Fire Emblem Engage شاهد چهره‌های جدیدی خواهیم بود. شما در بازی Fire Emblem Engage کنترل آلیر،‌ وارث اژدهای آسمانی را بر عهده دارید که می‌تواند نشان‌های دیگر را احضار کند. شما همچنین در طول سفر خود با چهره‌های متنوعی آشنا می‌شوید که هر کدام مقاصد خود را دارند.

 

 

بازی Fire Emblem Engage همانند سایر بازی‌های Fire Emblem، یک بازی تاکتیتی نقش آفرینی است اما تغییرات زیادی نیز داشته است. شما در میانه نبرد می‌توانید از سلاح‌ها، مهارت‌ها و دیگر قابلیت‌های قهرمانان استفاده کنید. سیستم مبارزات تاکتیکی نوبتی بازی نیز اکنون به نام Engage شناخته می‌شود و لایه‌های متعددی را به استراتژی‌های نبرد شما اضافه می‌کند.

به سامنیل خوش آمدید

سامنیل مانند بهشتی است که باید آن را کشف کنید. سامنیل پایگاه فرماندهی شما است که بر فراز قاره الیوس معلق است و دارای ساختمان‌ها و فعالیت‌های زیادی است که به شما کمک می‌کنند تا ارتش خود را تقویت کنید و با هم‌پیمانان خود آشنا شوید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7021
۲,۹۹۰,۰۰۰
۰%
۲,۹۹۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید