خرید بازی برای نینتندو سوییچ Risen - Nintendo Switch
خرید بازی برای نینتندو سوییچ Risen - Nintendo Switch
قیمت: 2250000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی برای نینتندو سوییچ Risen - Nintendo Switch

 

خرید بازی Risen برای نینتندو سوییچ
مدل: بازی نینتندو سوییچ
تولیدکننده: THQ Nordic
یک نفره
اکشن نقش آفرینی - اوپن ورلد
مناسب برای ۱۶ سال به بالا
ریمستر شده برای نینتندو سوییچ

محصولات مشابه

فاراناگا به یک قهرمان جدید نیاز دارد. آیا به ندای آن پاسخ می‌دهید؟

به دنیای تاریک Risen سفر کنید، جایی که هر عملی، عاقبتی دارد. باید راه مبارزه را یاد بگیرید، می‌توانید یک شمشیرزن ماهر شوید یا با جادو دشمنان خود را نابود کنید. در طول این ماجراجویی با اتفاقات مختلف، یک آتش فشان در شرف انفجار، هیولاهایی وحشتناک و گنج‌هایی باورنکردی مواجه می‌شوید.

 

 

جزیره فاراناگا اخیرا دچار لرزه‌های متعددی شده است که اهالی آن را نگران کرده‌اند. طی این لرزه‌ها، معابدی باستانی از زیر زمین سر بر آورده‌اند و هیولاهایی وحشتناک از آن‌ها خارج شده‌اند. وحشت تمام جزیره را فرا گرفته است.

 

 

پایان امید

گروه قدرتمندی به نام تفتیش‌گران قصد دارند این معابد را نابود کنند. آن‌ها تیمی را به جزیره فاراناگا می‌فرستند اما توفانی مرموز، کشتی آن‌ها را نابود می‌کند.

 

 

شما در بازی Risen، تنها بازمانده این کشتی هستید که در جزیره فاراناگا رها شده‌اید. شما در این بازی، خود را در میانه شورش، حاکمین ظالم و جادوهایی باستانی خواهید یافت و آونگ سرنوشت را کنترل خواهید کرد.

 

 

بازی Risen برای نینتندو سوییچ ریمستر شده است و پشتیبانی کامل از جوی کان و رابط کاربری مخصوص نینتندو سوییچ در آن تعبیه شده‌اند. در این بازی اکشن نقش آفرینی، می‌توانید کاراکتر خود را بسازید و آن را در کلاس‌های مختلف پرورش دهید و با گشت و گذار در فاراناگا، سرنوشت اهالی را تعیین کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی برای نینتندو سوییچ Risen - Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}