خرید بازی Overcooked نسخه ویژه برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6969
۲,۵۹۰,۰۰۰
۰%
۲,۵۹۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

خرید بازی Overcooked نسخه ویژه برای نینتندو سوییچ
مدل: بازی نینتندو سوییچ
تولیدکننده: team 17
تا چهار نفر آفلاین - تا چهار نفر آنلاین
آرکید - Party - Casual
مناسب برای تمام سنین
شامل دو بسته الحاقی The Lost Morsel و Festive Seasoning

بررسی تخصصی

برای بهترین مسابقه آشپزی آرکید در خانه آماده شوید! بازی Overcooked نسخه ویژه برای نینتندو سوییچ از شما می‌خواهد تا وظایف مختلف در یک آشپزخانه را بین خود و دوستان‌تان تقسیم کنید، مواد غذایی را جمع آوری کنید، خرد کنید، بپزید، در بشقاب بچینید، سفارش‌ها را مدیریت کنید، ظرف‌ها را بشورید و با تحویل سفارش در زمان مقرر، برنده شوید.

 

 

آشپزی دیوانه‌وار

چاقوهای خود را تیز و روپوش‌های خود را تمیز کنید و به عنوان یک تیم، آماده پذیرایی از مشتریان خود شوید. در هر مرحله، سفارش‌های مختلفی را دریافت می‌کنید و باید هر سفارش را در زمان مشخصی آماده کنید. در بازی Overcooked باید توان مدیریت کارهای مختلف را به صورت همزمان داشته باشید و خونسردی خود را حفظ کنید.

 

 

کابوس در آشپزخانه

در هر مرحله با آشپزخانه‌هایی مواجه می‌شوید که هر کدام شرایط خاص و عجیبی دارند. شما باید در طول بازی، به یک سرآشپز ماهر تبدیل شوید تا بتوانید هیولای اسپاگتی شرور را شکست دهید. آشپزخانه‌ها ممکن است دچار شکستگی شوند، در میانه یک خیابان شلوغ باشند یا روی یک کوه یخ در حال آب شدن، شناور باشند؛ شما باید بتوانید با چالش‌های هر مرحله، مطابقت پیدا کنید و سفارش‌های مشتریان خود را آماده کنید.

 

بازی Overcooked را می‌توانید به صورت تک نفره نیز بازی کنید، اما این کار تقریبا غیر ممکن است. برای کسب بهترین نتایج، باید این بازی را به صورت چهار نفره بازی کنید و البته، بتوانید کاملا با هم هماهنگ باشید. در طول بازی آشپزهای جدیدی را باز می‌کنید و می‌توانید چالش‌های بازی را نیز در قالب دو تیم دو نفره بازی کنید تا ثابت کنید آشپز بهتری هستید.

 

 

نسخه ویژه بازی Overcooked شامل دو بسته گسترش‌دهنده The Lost Morsel و Festive Seasoning می‌شود که این دو DLC، شامل شش مرحله کمپین جدید، هشت مرحله Co-Op جدید، دو خودرو و هشت آشپز جدید می‌شوند. همچنین، این نسخه از قابلیت HD Rumble جوی کان نیز پشتیبانی می‌کند.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6969
۲,۵۹۰,۰۰۰
۰%
۲,۵۹۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید