خرید بازی Heidelberg 1693 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Heidelberg 1693 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
2520000 تومان
قیمت: 2200000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Heidelberg 1693 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

خرید بازی Heidelberg 1693 برای نینتندو سوییچ
مدل: بازی نینتندو سوییچ
تولیدکننده: Red Art Games
یک نفره
اکشن - Side Scroll
مناسب برای بالای ۱۶ سال

محصولات مشابه

در شهر نفرین شده هیدلبرگ در قرن هفدهم، با کشتن هیولاها، ردپایی از خون به جای بگذارید. در بازی Heidelberg 1693 شما به یک تفنگ باروتی مجهز هستید و باید بعد از هر شلیک، به صورت دستی آن را با باروت پر کنید و با استفاده از منابع محدودی که در اختیار دارد، چالش‌های مختلف را پشت سر بگذارید و برای زنده ماندن تلاش کنید.

 

 

بازی Heidelberg 1693 دارای 20 مرحله سخت و چالش‌برانگیز است و با دشمنانی مواجه می‌شوید که با هنر دست طراحی و متحرک شده‌اند. هر مرحله دارای باس‌هایی است که با الهام از چهره‌های تاریخی واقعی طراحی شده‌اند و در دنیایی قدم خواهید گذاشت که با جادوی سیاه و علوم ممنوعه تصرف شده است. در انتها، شما باید پادشاه ماه را از بین ببرید و به سلطنت او پایان دهید.

 

 

بازی Heidelberg 1693، یک بازی اکشن دو بعدی است و تنها سلاح‌های شما تا انتهای بازی، یک تفنگ باروتی و یک شمشیر رپیر هستند. دنیای بازی با الهام از مکان‌های تاریخی اروپا طراحی شده است و داستان بازی، شهر تاریخی هیدلبرگ را با الهام از سینمای صامت نمایش می‌دهد.

 

 

در سال 1693، فرانسه به رهبری لویی چهاردهم، ملقب به پادشاه خورشید، با اتحادیه کبیر در حال نبرد است. لویی چهاردهم باور دارد که او باید پادشاه تمام اروپا باشد اما قبل از اینکه بتواند به پیروزی برسد، توسط پیروان ماه مسموم می‌شود. پسر نامشروع لویی چهاردهم با نام پادشاه ماه، از خرابه‌های جنگ آلمان سر بلند می‌کند و با استفاده از علوم ممنوعه و شیطانی، ارتشی گرد هم می‌آورد تا دستاوردهای پدرش را از بین ببرد و جهنم را به زمین بیاورد. اکنون شما به عنوان شجاع‌ترین تفنگ‌دار لویی چهاردهم، باید با ارتشی از نامردگان بجنگید و از آخرالزمان پیشگیری کنید.

 

 

بازی Heidelberg یک بازی اکشن پلتفرمینگ است و برای هر پرش و هر ضربه باید فکر کنید. کوچک‌ترین اشتباهی باعث مرگ می‌شود و باید به خوبی با دشمنان آشنا شوید و نقاط ضعف آن‌ها را پیدا کنید. ارتش پادشاه ماه به راحتی از بین نمی‌رود و حتی اگر بتوانید با شمشیر خود آن‌ها را بکشید، باید برای جلوگیری از زنده شدن آن‌ها، تفنگ خود را بارگذاری کنید و با باروت آن‌ها را به خاکستر تبدیل کنید، در غیر این صورت باید تا ابد با آن‌ها بجنگید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Heidelberg 1693 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}