خرید بازی Spongebob Squarepants The Cosmic Shake - Nintendo Switch
خرید بازی Spongebob Squarepants  The Cosmic Shake - Nintendo Switch
قیمت: 1880000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Spongebob Squarepants The Cosmic Shake - Nintendo Switch

خرید بازی باب اسفنجی - The Cosmic Shake برای نینتندو سوییچ
مدل: بازی نینتندو سوییچ
تولیدکننده: THQ Nordic
یک نفره
اکشن پلتفرمینگ
مناسب برای کودکان

محصولات مشابه

آماده‌اید بچه‌ها؟

باب اسفنجی اشک‌های یک پری دریایی را پیدا کرده است و حالا هر آرزویی که می‌کند، به حقیقت می‌پیوندد. چنین قدرت بزرگی در دستان باب اسفنجی و پاتریک ستاره دریایی، فقط یک معنی می‌دهد: تمام هستی در آستانه نابودی توسط این دو است! باب اسفنجی و پاتریک، دروازه‌های متعددی به دنیاهایی پر از شوالیه‌ها، کابوی‌ها و دزدان دریایی باز کرده‌اند که همگی به دنبال به دست آوردن اشک پری دریایی هستند. حالا باب اسفنجی و پاتریک باید به دنیاهایی که آرزو کرده‌اند، سفر کنند و دنیا را از نابودی به دست خودشان نجات دهند.

بازی Spongebobg Square Pants: The Cosmic Shake یک بازی پلتفرمینگ خنده‌دار است که باید باب اسفنجی را کنترل کنید و با قابلیت‌های مختلفی که به دست می‌اورد، دشمنان خود را شکست دهید تا اشک‌های پری دریایی را پس بگیرید. در طول بازی، به هفت دنیای رنگارنگ، از جمله غرب وحشی عروس‌های دریایی و راک باتم در هالووین سفر می‌کنید. در هر دنیا، باب اسفنجی لباس‌های مختلفی پیدا می‌کند که با پوشیدن آن‌ها، تغییر شکل می‌دهد و قدرت‌های متفاوتی به دست می‌آورد.

 

 

بازی باب اسفنجی سرشار از دیالوگ‌های خنده‌دار بین باب اسفنجی که باید همه کارها را انجام دهد و پاتریک است که هیچ کاری غیر از خراب‌کاری نمی‌داند. کاراکترهای بازی توسط صداپیشگان شناخته شده بازی، صداپیشگی شده‌اند و طرفداران قدیمی و جدید باب اسفنجی، از بازی لذت خواهند برد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Spongebob Squarepants The Cosmic Shake - Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}