خرید بازی انحصاری نینتندو سوییچ Metroid Dread - Nintendo Switch Exclusive

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8447
۲,۹۴۵,۰۰۰
۰%
۲,۹۴۵,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول :  بازی  انحصاری نینتندو سوییچ Metroid Dread - Nintendo Switch Exclusive

سبک : پلتفرم مترویدونیا

تجربه‌ای سینمایی

اکشن سریع

داستان شگفت‌انگیزی

سازنده Nintendo EPD

ناشر Nintendo

بررسی تخصصی

برای اولین بار در 19 سال گذشته در یک بازی دو بعدی نقش ساموس آران را در بازی Metroid Dread بازی کنید و با تهدید جدیدی که به سمت کهکشان‌ها روانه شده است، مقابله کنید.

وقایع بازی در سیاره ZDR رخ می‌دهد و ساموس شخصیت اصلی بازی Metroid Dread در این سیاره با دشمنان زیادی روبرو می‌شود که باید آن‌ها را از بین ببرد. همچنین در این سیاره شاهد مناطق مختلفی مانند غار، اتاقک ماگما (حفره‌‌های بزرگ سنگ مذاب)، جنگل‌های باستانی و محیط‌های زیر آب می‌شود.

دشمنان بازی ربات‌های خطرناکی به نام E.M.M.I. هستند و آن‌ها موقعیت ساموس را ردیابی کرده و سعی دارند او را دستگیر کنند. این ربات‌های تحقیقاتی دارای بدنه‌ای پوشیده از زره هستند که حمله و نابود کردن آن‌ها را سخت می‌کند.

از طرفی دیگر نیز ساموس دارای اسلحه‌ قدرتمند بازو، موشک و حرکات جدیدی است که می‌تواند هنگام مقابله با دشمنان یاد شده از آن‌ها استفاده کند. مانند سایر بازی‌های سری Metroid، ساموس با ماجراجویی بیشتر در دنیای بازی، توانایی‌های بیشتری به دست می‌آورد. در تریلرهای گذشته برخی قابلیت‌های جدید او مانند Flash Shift نشان داده شد که برای حرکت سریع رو به جلو و عقب استفاده می‌شود. همچنین قابلیت جدید دیگری به نام Storm Missile به بازی اضافه شده که به ساموس اجازه می‌دهد تا روی هدف مورد نظر خود قفل شود و چندین موشک را به صورت همزمان رها کند.

 

منبع ناشناخته‌ای یک پیام ویدیویی به ساموس آران رسانده است و اعلام می‌کنه که ویروس مرگبار X هم‌چنان زنده است و به زودی دوباره هستی را با خطر نابودی تهدید خواهد کرد.

 

فدراسیون کهکشانی نیروی ویژه‌ای متشکل از هفت واحد E.M.M.I را به سیاره دوردست ZDR می‌فرستد که منبع این پیام است اما کمی پس از رسیدن به این مقصد، این نیروها ناپدید می‌شوند.

 

ساموس آران تنها فردی است که در برابر ویروس X مصون است و وظیفه دارد تا راز ناپدید شدن این نیروها را کشف کند اما کمی پس از رسیدن به ZDR، نیروی او را بیهوش و زیر زمین زندانی می‌کند. اکنون ساموس باید به دنبال زنده ماندن و فرار باشد.

 

ساموس آران یک جایزه‌بگیر ماهر و قدرتمند است و شما در طول بازی Metroid Dread می‌توانید با به دست آوردن قدرت‌های جدید، ساموس را قدرتمند‌تر کنید تا بتوانید از سیاره ZDR فرار کنید.

 

ساموس به عنوان یک جایزه بگیر، می‌تواند به دشمنان خود تیراندازی، حملات آن‌ها را دفع کند، با جاخالی دادن به آن‌ها ضربه بزند، با تکل زدن از مکان‌های تنگ عبور کند و از مکان‌های صعب‌العبور بالا برود.

 

سلاح ساموس یک موشک است که به دست راست او وصل شده است. او می‌تواند این موشک را تقویت کند، قدرت آن را افزایش دهد، قابلیت شارژ به آن اضافه کند، وسعت دامنه شلیک خود را افزایش دهد و با استفاده از لیزر آن، به مکان‌های خیلی بلند دسترسی داشته باشد.

 

همچنین ساموس در بازی Metroid Dread دارای قدرت‌های جدیدی است که با به دست آوردن آن‌ها به جنگجوی بسیار قدرتمندی تبدیل می‌شود. لباس ساموس به او اجازه می‌دهد تا تبدیل به یک توپ شود و با چرخیدن از مکان‌های باریک و تنگ عبور کند. او همچنین دارای یک موشک قدرتمند برای نابود کردن زره دشمنان و دیوارها است تا به مکان‌های مخفی دسترسی داشته باشد. در حالت توپی، ساموس می‌تواند بمب‌هایی از خود به جا بگذارد و با تقویت لباس خود، از سطوح صاف بالا به راحتی بالا برود. همچنین با تقویت این لباس، ساموس می‌تواند سرعتی مخرب به دست آورد و با استفاده از آن‌، از دیوارها عبور کند. بازی Metroid Dread دارای مکان‌های مخفی زیادی است که باید با استفاده از قدرت‌های لباس ساموس، آن‌ها را کشف کنید.

 

 

ساموس همچنین به انرژی مرموز و باستانی Aieon دسترسی پیدا می‌کند که قدرت‌هایی باورنکردنی به او می‌دهد. او با استفاده از این انرژی می‌تواند برای مدتی نامرئی شود، با سرعت نور جابجا شود و با فرستادن یک سیگنال فراصوتی، مکان‌های مخفی را پیدا کند.

 

در بازی Metroid Dread، ساموس علاوه بر لباس معروف خود، یک لباس جدید به دست می‌آورد که دارای مقاومت در برابر ضربه و آتش است اما او را در برابر سرما و مواد مذاب آسیب‌پذیر می‌کند. این لباس جدید همچنین قدرت ضربات ساموس مخصوصا هنگام جاخالی دادن را افزایش می‌دهد.

 

 

سیاره ZDR، سیاره‌ای پر از راز و پر از خطر است. ربات‌های هوشمند E.M.M.I که مخفف تشخیص‌دهنده‌های متحرک چند شکل میان سیاره‌ای است، بسیار سریع و بزرگ هستند. آن‌ها که برای محافظت از کهکشان‌ها طراحی شده‌اند، در ZDR آلوده شده‌اند و اکنون تبدیل به ماشین کشتار شده‌اند و می‌خواهند ساموس را نابود کنند. اما این ربات‌ها محدود به مکان‌های خاصی هستند که ساموس برای فرار باید از آن‌ها عبور کند. ساموس شانسی برای مبارزه ندارد و فقط باید بتواند از دست آن‌ها فرار کند. اگر یک E.M.M.I ساموس را شکار کند، خیلی بعید است که ساموس بتواند فرار کند.

 

 

در سیاره ZDR با یکی از جنگجویان Chozzo نیز دیدار خواهید کرد. این جنگجویان بازماندگان یک تمدن باستانی و بسیار باهوش هستند که به ندرت می‌توان آن‌ها را یافت اما وقتی اثری از آن‌ها دیده می‌شود، خطری عظیم در کمین کهکشان است. ساموس باید به هر قیمتی که شده این جنگجو را شکست دهد. علاوه بر E.M.M.I و Chozzo، ساموس باید با هیولاهای ساکن ZDR نیز مبارزه کند.

 

 

بازی Metroid Dread دارای یک نقشه بزرگ و پر پیچ و خم است که با گشتن در آن می‌توانید قدرت‌ها و آیتم‌های مخفی زیادی پیدا کنید. شما می‌توانید در این نقشه برای خود علامت گذاری کنید تا مرجعی برای راه‌های خود داشته باشید. مکان‌هایی که در نقشه می‌درخشند به شما اخطار می‌دهند که آیتمی مخفی را هنوز پیدا نکرده‌اید. شما در این نقشه می‌توانید مکان‌هایی برای ذخیره بازی، بازیابی جان و انرژی و به دست آوردن اطلاعات مفید برای زنده ماندن پیدا کنید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8447
۲,۹۴۵,۰۰۰
۰%
۲,۹۴۵,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید