بازی انحصاری نینتندو سوییچ Shin Megami Tensei V for Nintendo Switch
بازی انحصاری نینتندو سوییچ Shin Megami Tensei V for Nintendo Switch
قیمت: 1865000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی انحصاری نینتندو سوییچ Shin Megami Tensei V for Nintendo Switch

عنوان محصول : بازی  Shin Megami Tensei V for Nintendo Switch

سبک نقش آفرینی post-apocalyptic

پلتفرم : انحصاری نینتندو سوییچ

شخصی‌سازی کارآمد

موسیقی گوش‌نواز

طراحی متنوع محیط‌ها و باس های بازی

داستان درگیر کننده

پایان‌های هیجان‌انگیز

مبارزات متنوع

سازنده Atlus

ناشر AtlusNintendoSega

تعداد محدود قبل از ثبت و پرداخت هماهنگ فرمایید

محصولات مشابه

موسیقی، یکی از اجزای جدا نشدنی و یکی از اصلی‌ترین عوامل هیجان‌انگیز بودن Shin Megami Tensei V است. درگوشه‌وکنار بازی موسیقی‌های مخصوصی را می‌شنوید که به‌خوبی حس و حال همان محیط را القا می‌کنند. همچنین موسیقی‌های مخصوص نبردهای بازی هم حسابی هیجان‌انگیز کار شده و از آن‌ها لذت خواهید برد. ازنظر صداگذاری هم شین مگامی تنسی V دارای دوبله انگلیسی درکنار دوبله ژاپنی خود است تا آن دسته از کاربرانی که نمی‌توانند بازی‌های شرقی را با دوبله انگلیسی تجربه کنند، بتوانند تجربه‌ی خوبی را کسب کنند. البته که کیفیت دوبله انگلیسی بازی هم در سطح خوبی قرار دارد و در تجربه شما خللی را ایجاد نمی‌کند.Shin Megami Tensei V تجربه‌ای است که با انجام اکثر مأموریت‌های فرعی و گشت‌وگذار در جهان بازی، ۸۰ الی ۹۰ ساعت شما را سرگرم می‌کند. همچنین به‌واسطه‌ی درجه سختی‌های مختلف، حتی می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای آن دسته از کاربرانی باشد که علاقه‌مند به بازی‌های نقش‌آفرینی شرقی هستند، اما تابه‌امروز محصول خاصی را تجربه نکرده‌اند.از نظر بصری، Shin Megami Tensei IV با موتور گرافیکی آنریل انجین ۴ ساخته شده است. طراحی هنری بازی زیبا و چشم‌نواز بوده و تجربه‌ی خوبی را ارائه می‌دهد. همچنین وجود میان‌پرده‌های سینمایی، سبب شده بازیکنان جدا از فهمیدن بهتر داستان، به‌خوبی در اتمسفر تاریک و پساآخرالزمانی بازی قرار بگیرد.

گشت‌وگذار در جهان بازی بیش‌ازپیش معنا گرفته و باعث شده تا کاربر با گذاشتن وقت بیشتر، پاداشی درخور تلاش خود را کسب کند.

مأموریت‌های اصلی بازی هم طراحی بسیار خوبی دارند. معمولا ساختار مأموریت‌ها بدین گونه‌ است که باید به نقاط اصلی در هر محیط رسیده و دراین‌میان، نبردها و میان‌پرده‌های مختلفی برای شما تدارک دیده شده است.ز نظر گیم‌پلی، Shin Megami Tensei V را می‌توان یکی از کامل‌ترین بازی‌های نقش‌آفرینی شرقی چندسال اخیر دانست. ساختار بازی به‌گونه‌ای است که کاربر به‌صورت آزادانه در محیط به گشت‌وگذار پرداخته و با کامل کردن مأموریت‌های اصلی، داستان بازی را پیش می‌برد. همچنین سیستم مبارزات هم به‌صورت نوبتی است. 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی انحصاری نینتندو سوییچ Shin Megami Tensei V for Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}