بازی Big Rumble Boxing: Creed Champions نسخه Day One برای نینتندو سوییچ
بازی Big Rumble Boxing: Creed Champions نسخه Day One برای نینتندو سوییچ
قیمت: 1600000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Big Rumble Boxing: Creed Champions نسخه Day One برای نینتندو سوییچ

عنوان محصول :بازی Big Rumble Boxing: Creed Champions 

نسخه Day One دارای پوستر

سبک بازی : مبارزه

پلتفرم : برای نینتندو سوییچ 

سازنده : Survios

ناشر : Survios

محصولات مشابه

نسخه Day One بازی Big Rumble Boxing: Creed Champions شامل پوستر می‌شود.

 

آیا می‌توانید یک قهرمان باشید؟ در بازی Big Rumble Boxing: Creed Champions وارد رینگ بوکس شوید و مهارت‌های بوکس خود را در یک بازی آرکید تجربه کنید. شما می‌توانید کاراکترهای معروفی چون آدونیس کرید و راکی بالبوآ و کاراکترهایی از مجموعه فیلم‌های راکی و کرید انتخاب کنید. در بخش چندنفره آفلاین، دوستان و خانواده خود را به چالش بکشید و در بخش تمرینی، مهارت‌های خود را تقویت کنید تا برنده باقی بمانید. بخش داستانی بازی شما را در مرکز داستان‌های جذاب و نفس‌گیر سری Creed و Rocky قرار می‌دهد و در نقش شخصیت‌های معروف این سری، داستان فیلم‌ها را تجربه کنید.

 

بازی Big Rumble Boxing: Creed Champions توسط تیم سازنده بازی Creed: Rise to Glory برای واقعیت مجازی ساخته شده است و دومین همکاری استودیو Survios و استودیو MGM است و هیجان فیلم‌های Creed را به بازی‌های واقعیت مجازی می‌آورد.

 

بازی Creed Champions گیم‌پلی ساده‌ای دارد اما هیجان و تنش مسابقات بوکس را به خوبی شبیه‌سازی می‌کند و شما را تشویق می‌کند تا در مسابقات متعدد شرکت کنید و با انجام حرکات استثنایی هر کاراکتر، لحظات هیجان‌انگیز و دیدنی خلق کنید. بازی Big Rumble Boxing: Creed Champions دارای ۲۰ کاراکتر است که هر کدام سبک خاص خود را دارند.

 

 

در بازی Creed Champions در نقش معروف‌ترین کاراکترهای فیلم‌های Rocky از جمله راکی بالبوآ، آدونیس کرید، آپولو کرید، ایوان و ویکتور دراگو و کلابر لنگ بازی کنید و در بخش تمرینی مینی‌گیم‌های مختلف را تجربه کنید.

 

 

بخش چندنفره بازی به شما این امکان را می‌دهد تا دوستان و خانواده خود را به چالش بکشید و در کنار هم از هیجان بازی لذت ببرید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Big Rumble Boxing: Creed Champions نسخه Day One برای نینتندو سوییچ

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}