خرید بازی Nintendo Switch Sports
خرید بازی Nintendo Switch Sports
قیمت: 1900000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Nintendo Switch Sports

عنوان محصول : بازی  Sports

پلتفرم اجرایی :  برای Nintendo Switch

دارای بند کشی مخصوص دور پا

سبک بازی : ورزشی

سازنده Nintendo

ناشر Nintendo

محصولات مشابه

با بازی Nintendo Switch Sports، هیجان ورزش کردن را به خانه بیاورید. در این بازی با استفاده از سنسورهای حرکتی جوی کان، می‌توانید به همراه دوستان و اعضای خانواده، در ورزش‌های مختلف با هم رقابت کنید و از جوی کان برای بازی استفاده کنید. این بازی در زمان عرضه دارای شش ورزش مختلف خواهد بود. این محصول به همراه یک عدد بند دور ران پا عرضه می‌شود و می‌توانید با قرار دادن جوی کان در این بند کشی، فوتبال بازی کنید. همچنین می‌توانید ورزش‌هایی چون والیبال، تنیس، بدمینتون، بولینگ و شمشیر بازی را با در دست گرفتن جوی کان بازی کنید.

در بازی فوتبال، شما می‌توانید به صورت یک به یک یا چهار به چهار با تعیین قوانین مورد نظر خود بازی کنید. از یک جوی کان برای حرکت کردن استفاده می‌کنید و با جوی کان دیگر که به پای خود بسته‌اید، می‌توانید توپ را شوت کنید. این بازی به صورت آنلاین تا هشت نفر را پشتیبانی می‌کند و به صورت آفلاین می‌توانید آن را دونفره نیز بازی کنید.

 

 

برای بازی والیبال فقط به یک جوی کان نیاز دارید. کافی است جوی کان را در دست بگیرید و همانند بازی والیبال واقعی بازی کنید. بازی والیبال به صورت آنلاین و آفلاین، تا چهار نفر را پشتیبانی می‌کند.

 

 

برای بولینگ، کافی است جوی کان را در دست بگیرید و با پرتاب توپ، سعی کنید بیشترین امتیاز را با انداختن پین‌ها به دست آورید. بازی بولینگ در حالت آفلاین تا چهار نفر و در حالت آنلاین تا ۱۶ نفر را پشتیبانی می‌کند.

 

 

در بازی تنیس، کافی است جوی کان را مانند راکت تنیس در دست بگیرید. بازی تنیس نیز به صورت آنلاین و آفلاین، تا چهار نفر را پشتیبانی می‌کند.

 

 

بازی بدمینتون نیز دقیقا مانند بازی تنیس است و تنها نوع زمین و تور بین دو بازیکن متفاوت هستند. این بازی به صورت آنلاین و آفلاین تا دو نفر را پشتیبانی می‌کند.

 

 

شمشیر بازی از یک یا دو جوی کان پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید با در دست گرفتن دو جوی کان، از دو شمشیر استفاده کنید و با رقیب خود مبارزه کنید.  این بازی نیز به صورت آنلاین و آفلاین از دو نفر پشتیبانی می‌کند. در آپدیت‌های آینده بازی Nintendo Switch Sports، بازی گلف نیز به آن اضافه خواهد شد.

 

 

بازی Nintendo Switch Sports برای استفاده از قابلیت‌های حرکتی جوی کان طراحی شده است و دارای گیم پلی آسانی است تا همه اعضای خانواده بتوانند در کنار هم از بازی لذت ببرند. علاوه بر اینکه این بازی اوقات فراغت شما را پر خواهد کرد، فعالیت خانگی مثبتی قلمداد می‌شود و می‌توانید بازی و ورزش را با هم ترکیب کنید.

 

 

شما می‌توانید بازی Nintendo Switch Sports را به صورت آفلاین و آنلاین بازی کنید. در حالت آنلاین، می‌توانید رقیبان خود را به چالش بکشید و با پیروزی، در جدول امتیازات جهانی بازی پیشرفت کنید و با افراد حرفه‌ای‌تر مسابقه دهید. با بازی آنلاین، شما امتیاز کسب می‌کنید و آیتم‌های تزئینی جدیدی را به دست می‌آورید که با استفاده از آن‌ها می‌توانید کاراکتر خود در بازی را شخصی سازی کنید. برای بازی آنلاین به اشتراک نینتندو نیاز دارید.

 

 

بازی Nintendo Switch Sports نیز مانند دیگر بازی‌های نینتندو به شما این امکان را می‌دهد تا کاراکتر مورد نظر خود را بسازید. شما می‌توانید با استفاده از گزینه‌های متعدد، ظاهر و لباس کاراکتر خود را انتخاب کنید و در منطقه مرکزی بازی که Spocco نام دارد، آزادانه بگردید و ورزش‌های مختلف را برای بازی انتخاب کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Nintendo Switch Sports

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}