خرید بازی Saints Row IV نسخه Re-Elected برای نینتندو سوییچ
خرید بازی Saints Row IV نسخه Re-Elected برای نینتندو سوییچ
قیمت: 1450000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Saints Row IV نسخه Re-Elected برای نینتندو سوییچ

     

عنوان محصول :بازی Saints Row IV نسخه Re-Elected

برای نینتندو سوییچ

شامل تمام ۲۵ بسته الحاقی بازی

سبک اکشن

تعداد بازیکن یک الی دو نفر

سازنده Volition

ناشر Deep Silver

محصولات مشابه

تصور رییس جمهور آمریکا بودن می تواند تنها در بازی Saints Row IV اتفاق بیفتد. در اولین نسخه این بازی شما از کوچه های تاریک و خشن آمریکا شروع کرده اید، اما حال در کاخ سفید به عنوان رئیس جمهور آمریکا در حال زندگی می باشید. در بازی Saints Row IV گروهی فضایی با رهبری یک فرمانده قدرتمند به نام زینیاک به آمریکا حمله می کنند و باعث می شوند تا شما و گروه قدرتمندتان در یک دنیای کاملا خیالی به نام بیزارو در تله بیفتید و اکنون باری دیگر، شما باید دوستان قدیمی و جدید خود را گردهم آورید تا با انجام دادن ماموریت های دیوانه وار از این دنیا فرار کنید.

بازی Saints Row IV: Re-Elected

گیم پلی بازی Saints Row IV

بازی Saints Row IV برای nintendo switch نیز عرضه شده است. نسخه ای که برای این محصول منتشر شده به عنوان Re-Elected شناخته می شود و 25 DLC بازی را نیز در خود جای داده است.

بازی Saints Row IV: Re-Elected

این بازی اکنون دارای سری آهنگ های ریمیکس، پک های طراحی کاراکتر رئیس جمهوری و فرماندهی است و در کنار آن نیز دو خط داستان به نام های Enter the Dominatrix وHow the Saints Save Christmas در این بازی وجود دارد که می توانند ساعت ها شما را به خود مشغول کنند.

بازی Saints Row IV: Re-Elected

در بازی Saints Row IV شما رئیس جمهور آمریکا هستید و باید دنیا را نجات دهید.

 

 

رئیس دار و دسته Saints به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شده است و اکنون Saints قدرت‌مندترین گنگ جنایی در آمریکا است.

 

اما پس از حمله فاجعه‌بار فضایی‌ها به زمین، به رهبری فرمانده شرور آن‌ها، زینیاک، رئیس جمهور و دار و دسته‌اش به دنیای شبیه‌سازی شده بیزارو منتقل می‌شوند. اکنون شما باید با کمک دوستان قدیمی و جدید خود، با به دست آوردن سلاح‌های غیرمتعارف و قدرت‌های غیرواقعی، انسان‌ها را از سلطه روانی زینیاک نجات دهید.

 

Saints کار خود را از کوچه پس کوچه‌های شهر آغاز کرد و اکنون به کاخ سفید رسیده است. بازی Saints Row IV دیوانه‌وارترین بازی اوپن ورلد است که تا کنون دیده‌اید و اولین بازی از این سری است که برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

 

نسخه Re-Elected بازی Saints Row IV شامل ۲۵ DLC از جمله تفنگ Dubstep با آهنگ ریمیکس، پک رئیس جمهوری، پک فرمانده کل قوا و دو پک داستانی Enter the Dominatrix و How the Saints Save Christmas است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Saints Row IV نسخه Re-Elected برای نینتندو سوییچ

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}