خرید بازی God Wars The Complete Legend برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی God Wars The Complete Legend برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1880000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی God Wars The Complete Legend برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

عنوان محصول : خرید بازی God Wars The Complete Legend

پلتفرم اجرایی :  برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch

سازنده Kadokawa Games

ناشر NIS America

یک نفره

نقش آفرینی تاکتیکی نوبتی

مناسب برای ۱۲ سال به بالا

شامل تمام DLCها

محصولات مشابه

در زمان‌های دور، سه کشور زیبای فوجی، ایزومو و هیوگا در کنار هم قرار داشتند. این سرزمین میزوهو نام داشت و مردم این سه کشور از نبرد بیزار بودند، اشباح اجداد خود را گرامی می‌داشتند و در طبیعت زندگی آرامی داشتند. به مرور زمان، اهالی این سرزمین شروع به قلع و قمع طبیعت کردند، با هم جنگ کردند، طبیعت را نابود کردند و اجداد خود را فراموش کردند. به تدریج بلایایی مانند سیل و زلزله نیز میزوهو را نابود کردند. برای توقف این اتفاقات، سوکویومی، ملکه میزوهو، ساکویا، دخترش را برای کوهستان قربانی کرد، نشانی را به دیگر دخترش، کاگویا سپرد و ناپدید شد. ۱۳ سال بعد، کینتارو، دوست دوران بچگی کاگویا او را از نبردی نجات می‌دهد و کاگویا که اکنون ملکه شده است، برای اینکه قربانی نشود، به همراه کینتارو فرار می‌کند و به دنبال راز مادرش، راهی فوجی می‌شود.

 

 

بازی God Wars داستانی برگرفته از سنت‌ها و داستان‌های باستانی ژاپن دارد و در این بازی، تاریخ ژاپن را به شکل کاملا متفاوتی مشاهده خواهید کرد و با افسانه‌های مردم ژاپن و خدایان ژاپنی آشنا خواهید شد.

 

 

بازی God Wars دارای ۱۴ کاراکتر قابل شخصی سازی است و بیش از ۳۰ کلاس، ۴۰۰ مهارت و ۲۵۰ قطعه تجهیزات متنوع دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید گروه مورد نظر خود را تشکیل دهید و چالش‌های مختلف را پشت سر بگذارید.

 

 

گرافیک بازی برگرفته از طراحی‌های جوهری ژاپن باستان و نجاری است و شما را به دوران باستانی و اسطوره‌ای ژاپن می‌برد.

 

 

نسخه The Complete Legend بازی God Wars شامل بسته گسترش‌دهنده The Labyrinth of Yomi با بیش از ۱۰۰ ساعت محتوای جدید و بسته گسترش دهنده The Deep Levels می‌شود.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی God Wars The Complete Legend برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}